Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Písek (31. 8. 2019)
skok vysoký - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.89 7.00
2 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.83 5.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.86 11.00
2 Jiří KehartJiří Kehart 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1.71 9.00
3 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.68 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.54 11.00
2 Monika KopeckáMonika Kopecká 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.51 9.00
3 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1.36 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.57 10.00
1= Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.57 10.00
3 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.57 8.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 David HašekDavid Hašek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3.50 11.00
3 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3.50 9.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2= Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.20 10.00
2= Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.20 10.00
skok daleký - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.58 7.00
3 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.06 5.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.72 11.00
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.70 9.00
3 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.19 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.33 11.00
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.26 9.00
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.22 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.76 11.00
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.18 9.00
trojskok - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.97 7.00
2 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.03 5.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.96 11.00
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.56 9.00
trojskok - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.66 11.00
2 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.43 9.00
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.42 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.51 11.00
2 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.11 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 10.10 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.23 11.00
2 Patricie JedličkováPatricie Jedličková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.07 9.00
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.00 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.76 11.00
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.67 9.00
3 Alena KvasničkováAlena Kvasničková 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.95 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14.48 11.00
2 Vít KotrbaVít Kotrba 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.63 9.00
3 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.36 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 29.08 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.25 9.00
3 Michaela PatočkováMichaela Patočková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 24.39 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela MíčkováMichaela Míčková 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 27.91 11.00
2 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.30 9.00
3 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 24.15 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 36.51 11.00
2 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.91 9.00
3 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 34.99 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.42 11.00
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.81 9.00
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 33.57 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea BalíkováAndrea Balíková 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 44.39 11.00
2 Eliška PapežováEliška Papežová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 39.56 9.00
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.47 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 44.66 11.00
2 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 39.94 9.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.81 7.00