výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KMD mladšího žactva sk. B

Domažlice (5. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 5.9.2019 - 16:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 234 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.03
2 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.39
3 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.54
4 Filip KašíkFilip Kašík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.57
5 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.92
6 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.00
7 Jiři ŽůrekJiři Žůrek 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.49
8 Jakub HarvillaJakub Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 5.9.2019 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.97
2 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.09
3 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.75
4 Daniel JanákDaniel Janák 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.11
5 Šimon Jiří TurekŠimon Jiří Turek 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.44
6 Michal HarvillaMichal Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.67
7 Damián David HolečekDamián David Holeček 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.78
245 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.97
2 234 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.03
3 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.09
4 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.39
5 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.54
6 Filip KašíkFilip Kašík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.57
7 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.75
8 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.92
9 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.00
10 Daniel JanákDaniel Janák 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.11
11 Šimon Jiří TurekŠimon Jiří Turek 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.44
12 Jiři ŽůrekJiři Žůrek 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.49
13 Michal HarvillaMichal Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.67
14 Jakub HarvillaJakub Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.72
15 Damián David HolečekDamián David Holeček 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.78
245 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.9.2019 - 17:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 234 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.90 7.00
2 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.96 5.00
3 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.26 4.00
4 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.32 3.00
5 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.51 2.00
6 Filip KašíkFilip Kašík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.51 1.00
7 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.55
8 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 09.90
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 5.9.2019 - 17:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 08.45 11.00
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.01 9.00
3 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.02 8.00
4 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 09.16 7.00
5 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 09.18 6.00
6 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.25 5.00
7 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 8 09.46 4.00
8 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 09.47 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 5.9.2019 - 17:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.39 2.00
2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 09.50 1.00
3 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 09.65
4 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 09.67
5 Simona ŠrámováSimona Šrámová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.75
6 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 8 09.77
7 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 09.78
8 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.88
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 5.9.2019 - 16:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 08.58
2 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.17
3 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 09.75
4 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 09.77
5 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 10.58
Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 5.9.2019 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.10
2 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 09.59
3 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.61
4 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.70
5 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.81
6 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.99
7 Michaela WittmannováMichaela Wittmannová 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 5.9.2019 - 16:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.04
2 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 09.68
3 Tereza HolubováTereza Holubová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 09.85
4 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 09.88
5 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.00
6 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.14
7 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 10.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 5.9.2019 - 16:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.40
2 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.53
3 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 10.01
4 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.03
5 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.51
6 243 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 7 10.52
7 Tereza BednářováTereza Bednářová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 11.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 5.9.2019 - 16:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.15
2 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 09.46
3 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 09.94
4 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 09.95
5 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 10.02
6 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 10.50
7 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 12.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 5.9.2019 - 16:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.38
2 Simona ŠrámováSimona Šrámová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.51
3 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.74
4 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 09.76
5 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.08
6 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 10.15
7 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 10.17
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 08.58
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.04
3 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.10
4 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.15
5 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.17
6 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.38
7 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.40
8 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 09.46
9 Simona ŠrámováSimona Šrámová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.51
10 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.53
11 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 09.59
12 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.61
13 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 09.68
14 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.70
15 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.74
16 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 09.75
17 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 09.76
18 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 09.77
19 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.81
20 Tereza HolubováTereza Holubová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 09.85
21 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 09.88
22 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 09.94
23 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 09.95
24 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.99
25 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.00
26 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 10.01
27 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 10.02
28 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.03
29 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.08
30 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.14
31 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 10.15
32 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 10.17
33 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 10.31
34 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 10.50
35 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.51
36 243 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 7 10.52
37 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 10.58
38 Michaela WittmannováMichaela Wittmannová 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.93
39 Tereza BednářováTereza Bednářová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 11.20
40 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 12.42
Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 DNS