Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KMD mladšího žactva

Plzeň (15. 9. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 15.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 32 47.74 0.0 11.00
2 395 Michal HamplMichal Hampl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 30 46.38 0.0 9.00
3 Miroslav VeselýMiroslav Veselý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 29 45.56 0.0 8.00
4 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 26 44.38 0.0 7.00
5 Nick MählerNick Mähler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 24 43.87 0.0 6.00
6 359 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 31 43.65 0.0 5.00
7 355 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 25 43.46 0.0 4.00
8 Sebastián SrnkaSebastián Srnka
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 22 43.10 0.0 3.00
9 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 27 42.72 0.0 2.00
10 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 28 41.55 0.0 1.00
11 194 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
06 1 39.27 0.0
12 Jakub ŠindelářJakub Šindelář
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 21 38.57 0.0
13 Jan FridrichJan Fridrich
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 23 38.47 0.0
14 349 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 20 38.13 0.0
15 Michal HarvillaMichal Harvilla
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 18 33.25 0.0
16 Josef BobákJosef Bobák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 15 32.59 0.0
17 Jiří TesárekJiří Tesárek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 17 31.40 0.0
18 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 14 30.70 0.0
19 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 12 30.02 0.0
20 410 Jakub HarvillaJakub Harvilla
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 7 29.28 0.0
21 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 16 28.83 0.0
22 Šimon Jiří TurekŠimon Jiří Turek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 9 27.17 0.0
23 Jakub ChvalJakub Chval
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 8 26.58 0.0
24 Jan KarlíkJan Karlík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 11 25.81 0.0
25 David KrejčíDavid Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 6 25.74 0.0
26 Damián David HolečekDamián David Holeček
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 4 25.23 0.0
27 16 Adam HolzerAdam Holzer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 10 24.34 0.0
28 Jiři ŽůrekJiři Žůrek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 5 19.64 0.0
MS Lukáš KandlerLukáš Kandler
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 2 18.36 0.0
MS 30 Matyáš BriknerMatyáš Brikner
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 13 30.83 0.0
MS Marek PoljakMarek Poljak
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 19 35.59 0.0
Jakub HarazímJakub Harazím
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 3 DNS 0.0
Celkem 32 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie BočanováViktorie Bočanová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 28 49.95 0.0 11.00
2 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 27 48.58 0.0 9.00
3 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 25 43.82 0.0 8.00
4 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 24 43.75 0.0 7.00
5 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 26 42.79 0.0 6.00
6 Klára FloderováKlára Floderová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 23 42.66 0.0 5.00
7 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 22 39.13 0.0 4.00
8 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 21 38.51 0.0 3.00
9 Adriana SoukupováAdriana Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 19 35.86 0.0 2.00
10 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 18 34.36 0.0 1.00
11 Petra NěmečkováPetra Němečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 13 31.76 0.0
12 Tereza HoráčkováTereza Horáčková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 17 31.58 0.0
13 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 16 31.17 0.0
14 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 12 31.07 0.0
15 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 20 30.55 0.0
16 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 7 30.36 0.0
17 Jana PavlováJana Pavlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 10 29.21 0.0
18 179 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 11 28.93 0.0
19 100 Martina ChalupováMartina Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 15 28.35 0.0
20 Kateřina SadílkováKateřina Sadílková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 8 27.48 0.0
21 Valérie HradováValérie Hradová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 9 26.70 0.0
22 Lucie DanielováLucie Danielová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 14 25.95 0.0
23 Nicol VavříkováNicol Vavříková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 5 25.43 0.0
24 Barbora ŠimčíkováBarbora Šimčíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 6 25.20 0.0
25 Gabriela BřečkováGabriela Břečková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 4 23.83 0.0
26 Kateřina PechováKateřina Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3 20.01 0.0
MS Natálie StrakováNatálie Straková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 2 24.06 0.0
Natálie ZachováNatálie Zachová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 1 DNS 0.0
Celkem 28 závodníků