Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KMD mladšího žactva

Plzeň (15. 9. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 359 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:25.12 11.00
2 194 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:29.29 9.00
3 374 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 2:34.40 8.00
4 321 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 2:34.65 7.00
5 87 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:39.27 5.00
6 372 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:39.87 4.00
7 376 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:40.01 3.00
8 349 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:40.21 2.00
9 53 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:40.88 1.00
10 410 Jakub HarvillaJakub Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 3:11.56
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 350 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:37.74 6.00
2 70 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:44.07
3 326 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:45.89
4 395 Michal HamplMichal Hampl 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 2:45.94
5 406 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:49.02
6 355 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 2:52.26
7 19 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 10 2:52.55
8 16 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 3:05.09
9 471 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:05.78
MS 30 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 9 3:20.36
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 359 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:25.12 11.00
2 194 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:29.29 9.00
3 374 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 2:34.40 8.00
4 321 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 2:34.65 7.00
5 350 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:37.74 6.00
6 87 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:39.27 5.00
7 372 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:39.87 4.00
8 376 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:40.01 3.00
9 349 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:40.21 2.00
10 53 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:40.88 1.00
11 70 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:44.07
12 326 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:45.89
13 395 Michal HamplMichal Hampl 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 2:45.94
14 406 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:49.02
15 355 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 2:52.26
16 19 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 10 2:52.55
17 16 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 3:05.09
18 471 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:05.78
19 410 Jakub HarvillaJakub Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 3:11.56
20 30 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 9 3:20.36

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 298 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:31.13 11.00
2 363 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 2:38.02 9.00
3 168 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 2:38.16 8.00
4 428 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:42.55 7.00
5 191 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:45.07 6.00
6 361 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 2:47.25 5.00
7 171 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14 2:48.48 4.00
8 331 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 9 2:49.79 3.00
9 179 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:55.69 2.00
10 100 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 2:58.14 1.00
11 322 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:59.23
12 115 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 11 3:02.76
13 299 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12 3:03.94
14 174 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 3:05.97
Celkem 14 závodníků