Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KMD mladšího žactva

Plzeň (15. 9. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.29 11.00
2 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 09.97 9.00
3 374 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.93 8.00
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.15 7.00
5 Petr KřesťanPetr Křesťan 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 11.16 6.00
6 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 11.46 5.00
7 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.52 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 11.75 3.00
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.12 2.00
3 Jakub KřížekJakub Křížek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 12.15 1.00
4 Nick MählerNick Mähler 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.31
5 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 13.03
Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 406 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.43
2 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 12.78
3 372 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.96
4 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 13.00
5 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 15.59
MS Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 14.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.29 11.00
2 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 09.97 9.00
3 374 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.93 8.00
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.15 7.00
5 Petr KřesťanPetr Křesťan 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 11.16 6.00
6 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 11.46 5.00
7 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.52 4.00
8 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 11.75 3.00
9 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.12 2.00
10 Jakub KřížekJakub Křížek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 12.15 1.00
11 Nick MählerNick Mähler 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.31
12 406 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.43
13 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 12.78
14 372 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.96
15 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 13.00
16 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 13.03
17 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 14.27
18 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 15.59
Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.42 11.00
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.55 9.00
3 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.66 8.00
4 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 10.76 7.00
5 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 10.92 5.00
6 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 11.01 4.00
7 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 11.51
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 10.89 6.00
2 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 11.03 3.00
3 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.32 2.00
4 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.40 1.00
5 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.01
6 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.02
7 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 12.22
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 11:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.22
2 322 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.31
3 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 12.32
4 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 12.47
5 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 12.63
6 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.73
Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 11:15) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 12.01
2 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 12.43
3 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 12.99
4 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.22
5 Karolína ŠperlováKarolína Šperlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.25
6 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.28
7 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.44
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 09.42 11.00
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.55 9.00
3 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.66 8.00
4 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 10.76 7.00
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 10.89 6.00
6 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 10.92 5.00
7 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 11.01 4.00
8 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 11.03 3.00
9 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.32 2.00
10 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.40 1.00
11 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 11.51
12 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.01
12 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 12.01
14 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.02
15 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 12.22
15 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.22
17 322 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.31
18 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 12.32
19 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 12.43
20 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 12.47
21 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 12.63
22 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.73
23 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 12.99
24 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.22
25 Karolína ŠperlováKarolína Šperlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.25
26 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.28
27 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.44
Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 DNS