Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III

Brno - ZŠ Jihomoravské nám. (6. 5. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 6.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KřivanOndřej Křivan
Základní škola, Brno, Mutěnická 23Základní škola, Brno, Mutěn...
06 4.58 0.0 304.00
2 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
05 4.43 0.0 278.00
3 Michal PlevaMichal Pleva
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
06 4.32 0.0 259.00
4 Stanislav LošťákStanislav Lošťák
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
05 4.26 0.0 249.00
5 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
05 4.22 0.0 242.00
6 Lukáš ŠikutaLukáš Šikuta
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
05 4.19 0.0 237.00
7 Lukáš PokreisLukáš Pokreis
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
05 4.03 0.0 211.00
8 Matěj SchimmerMatěj Schimmer
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
06 3.91 0.0 191.00
9 Olivier AleszczykOlivier Aleszczyk
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
06 3.87 0.0 185.00
10 Aleš MoravecAleš Moravec
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
06 3.82 0.0 177.00
11 Martin ŠedajMartin Šedaj
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
06 3.71 0.0 161.00
12 Patrik HložekPatrik Hložek
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
06 3.68 0.0 156.00
13 Mario JochmanMario Jochman
Základní škola, Brno, Mutěnická 23Základní škola, Brno, Mutěn...
06 3.60 0.0 145.00
14 Nikolas ŠmétkaNikolas Šmétka
Základní škola, Brno, Mutěnická 23Základní škola, Brno, Mutěn...
05 3.59 0.0 143.00
15 Lukáš UrbanovskýLukáš Urbanovský
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
05 3.58 0.0 142.00
16= Roberto da CostaRoberto da Costa
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
07 3.53 0.0 135.00
16= David AndrysíkDavid Andrysík
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
07 3.53 0.0 135.00
18 Karel SvobodaKarel Svoboda
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
05 3.49 0.0 129.00
19 Jonáš PelčákJonáš Pelčák
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
06 3.39 0.0 115.00
20 Martin WalterMartin Walter
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
07 3.25 0.0 96.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 6.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana KřemečkováHana Křemečková
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
05 4.15 0.0 343.00
2 Klára MikšováKlára Mikšová
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
06 3.85 0.0 274.00
3 Linda HrbáčkováLinda Hrbáčková
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
05 3.84 0.0 272.00
4 Ema HrdováEma Hrdová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
06 3.75 0.0 252.00
5 Julie MikováJulie Miková
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
06 3.70 0.0 242.00
6 Nikola HalamíčkováNikola Halamíčková
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
05 3.61 0.0 223.00
7 Karolína JanouškováKarolína Janoušková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
06 3.58 0.0 216.00
8 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
07 3.57 0.0 214.00
9 Terezie JančováTerezie Jančová
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
07 3.53 0.0 206.00
10 Kateřina DouškováKateřina Doušková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
06 3.41 0.0 182.00
11 Klára ZapletalováKlára Zapletalová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
06 3.34 0.0 168.00
12 Veronika LevíčkováVeronika Levíčková
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
06 3.30 0.0 161.00
13 Sabina SedlákováSabina Sedláková
Základní škola, Brno, Mutěnická 23Základní škola, Brno, Mutěn...
07 3.25 0.0 151.00
14 Eva FejfušováEva Fejfušová
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
06 3.22 0.0 146.00
15 Chiara GuerraChiara Guerra
Základní škola, Brno, Mutěnická 23Základní škola, Brno, Mutěn...
06 2.94 0.0 97.00
16= Jana HorvátováJana Horvátová
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
07 2.92 0.0 94.00
16= Soňa KotuliakováSoňa Kotuliaková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
07 2.92 0.0 94.00
18 Sabina BikarováSabina Bikarová
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
07 2.79 0.0 73.00
19 Linda HonsováLinda Honsová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
05 2.76 0.0 69.00
20 Kateřina PutnováKateřina Putnová
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
06 2.68 0.0 57.00
Celkem 20 závodníků