Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV

Brno - ZŠ Jihomoravské nám. (7. 5. 2019)

60 m - Žáci

(út, 7.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HlůšekDavid Hlůšek 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 07.6 607.00
2= Filip JarošFilip Jaroš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 07.7 577.00
2= Jan HladkýJan Hladký 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 07.7 577.00
4 Filip JanákFilip Janák 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 07.8 548.00
5 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 07.9 520.00
6= Hynek ŽebráčekHynek Žebráček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 08.0 492.00
6= Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 08.0 492.00
8= Viktor ZajíčekViktor Zajíček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 08.1 465.00
8= Jiří JuránekJiří Juránek 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 08.1 465.00
10 Petr ZachariášPetr Zachariáš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 08.2 439.00
11 Patrik HalmPatrik Halm 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 08.5 364.00
12 Šimon VrbaŠimon Vrba 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 08.6 340.00
13= Martin ValachMartin Valach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 08.7 318.00
13= Michal AndrésMichal Andrés 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 08.7 318.00
15= Jonathan NozarJonathan Nozar 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 08.8 295.00
15= Tomáš NovotnýTomáš Novotný 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 08.8 295.00
17 Matyáš DostalíkMatyáš Dostalík 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 09.0 253.00
18 Lukáš PaděraLukáš Paděra 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 09.1 233.00
Celkem 18 závodníků

60 m - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 08.2 718.00
2 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 08.7 582.00
3= Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 08.9 531.00
3= Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 08.9 531.00
5= Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 09.3 435.00
5= Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 09.3 435.00
5= Adéla HonzákováAdéla Honzáková 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 09.3 435.00
8= Eliška SvobodováEliška Svobodová 05 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 09.4 413.00
8= Nikola HoangováNikola Hoangová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 09.4 413.00
10 Eliška MátlováEliška Mátlová 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 09.5 391.00
11 Barbora FenclováBarbora Fenclová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 09.6 369.00
12 Maria TsimaMaria Tsima 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 09.8 328.00
13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 10.0 289.00
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška MátlováEliška Mátlová 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 2:47.2 493.00
2 Veronika KoppováVeronika Koppová 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 2:48.0 485.00
3 Eva KratochvílováEva Kratochvílová 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2:49.0 474.00
4 Kateřina MachováKateřina Machová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 2:51.1 452.00
5 Šárka KubíčkováŠárka Kubíčková 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 3:01.5 351.00
6 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 3:05.1 319.00
7 Jeannie VšetečkováJeannie Všetečková 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 3:08.0 294.00
8 Martina VodičkováMartina Vodičková 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 3:08.4 291.00
9 Klára BajerováKlára Bajerová 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 3:10.5 274.00
10 Aneta SkalákováAneta Skaláková 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 3:15.7 233.00
11 Klára ŠvábováKlára Švábová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 3:29.1 142.00
12 Sabina OgnarováSabina Ognarová 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 3:50.8 41.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 7.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TahalJan Tahal 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 5:16.6 468.00
2 Viktor ZajíčekViktor Zajíček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 5:16.9 466.00
3 Ondřej ZábršOndřej Zábrš 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 5:17.3 464.00
4 Filip TřináctýFilip Třináctý 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 5:17.9 461.00
5 Adam VítekAdam Vítek 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 5:20.6 447.00
6 Oskar NechvátalOskar Nechvátal 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 5:29.4 402.00
7 Hynek ŽebráčekHynek Žebráček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 5:34.9 376.00
8 Maksym KovachMaksym Kovach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 5:38.6 358.00
9 Matěj MrázMatěj Mráz 05 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 5:39.5 354.00
10 Denys KovachDenys Kovach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 5:40.1 351.00
11 Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 5:42.8 339.00
12 Marek ŠtefkaMarek Štefka 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 5:45.0 329.00
13 Ondřej SkřivánekOndřej Skřivánek 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 5:50.1 306.00
14 Lukáš PaděraLukáš Paděra 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 5:55.0 285.00
15 Daniel NyklDaniel Nykl 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 5:58.0 272.00
16 Petr ZachariášPetr Zachariáš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 6:11.2 220.00
17 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 6:13.2 213.00
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(út, 7.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Valehrach, Zajíček, Hlůšek, Žebráček Valehrach, Zajíček, Hlůšek, Žebráček ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 31.0 504.00
1= Kvasnica, Šula, Hladký, Juránek Kvasnica, Šula, Hladký, Juránek ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 31.0 504.00
1= Zábrš, Jaroš, Janák, Kýprý Zábrš, Jaroš, Janák, Kýprý ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 31.0 504.00
4 Kunovský, Češek, Zachariáš, Vítek Kunovský, Češek, Zachariáš, Vítek ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 31.7 456.00
5 Nechvátal, Vaněk, Třináctý, Sabela Nechvátal, Vaněk, Třináctý, Sabela ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 31.8 450.00
6 Vrba, Pham, Paděra, Halm Vrba, Pham, Paděra, Halm ZŠ MasarovaZŠ Masarova 32.4 410.00
7 Kovach, Žitný, Mátl, Valach Kovach, Žitný, Mátl, Valach ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 33.0 373.00
8 Dostalík, Nozar, Novotný, Štefka Dostalík, Nozar, Novotný, Štefka Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 35.2 249.00
9 Nykl, Skřivánek, Beneš, Bedáň Nykl, Skřivánek, Beneš, Bedáň ZŠ MasarovaZŠ Masarova 35.6 229.00
Vaněk, Mráz, Petrov, Vančura Vaněk, Mráz, Petrov, Vančura Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha DQ
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drápalová, Fenclová, Machová, Všetečková Drápalová, Fenclová, Machová, Všetečková Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 33.8 594.00
2 Fojtíková, Honzáková, Zahradníková, Blažková Fojtíková, Honzáková, Zahradníková, Blažková ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 34.6 542.00
3 Štenclová, Šmerdová, Hoangová, Pokorná Štenclová, Šmerdová, Hoangová, Pokorná ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 35.1 510.00
4 Vávrová, Ognarová, Mašková, Koppová Vávrová, Ognarová, Mašková, Koppová ZŠ MasarovaZŠ Masarova 35.7 474.00
5= Vodičková, Zapletalová, Bajerová, Kratochvílová Vodičková, Zapletalová, Bajerová, Kratochvílová ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 36.4 432.00
5= Tsima, Skaláková, Brabcová, Klieštíková Tsima, Skaláková, Brabcová, Klieštíková Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 36.4 432.00
7 Kubíčková, Neužilová, Adamcová, Švábová Kubíčková, Neužilová, Adamcová, Švábová ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 36.5 427.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 7.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matěj SabelaMatěj Sabela
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 1.71 552.00
2= Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
03 1.63 488.00
2= Patrik HalmPatrik Halm
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
03 1.63 488.00
4 Filip JarošFilip Jaroš
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
04 1.63 488.00
5 Filip JanákFilip Janák
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 1.59 457.00
6 Jan TahalJan Tahal
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 1.51 396.00
7 Jakub VaněkJakub Vaněk
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 1.51 396.00
8 Roman HodyaRoman Hodya
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 1.47 367.00
9 Marek ČešekMarek Češek
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 1.43 338.00
10= Jiří BedáňJiří Bedáň
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
04 1.39 310.00
10= Maxmilián PetrovMaxmilián Petrov
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.39 310.00
12 Martin ValachMartin Valach
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 1.39 310.00
13 Denys KovachDenys Kovach
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 1.39 310.00
14= Richard BenešRichard Beneš
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
03 1.35 283.00
14= Jiří BezoušekJiří Bezoušek
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
05 1.35 283.00
16 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.23 206.00
17 Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
03 1.19 182.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Veronika KoppováVeronika Koppová
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
03 1.37 481.00
2 Nikola HoangováNikola Hoangová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
05 1.37 481.00
3= Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 1.33 439.00
3= Marika BrabcováMarika Brabcová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.33 439.00
5 Klára VečeřováKlára Večeřová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
05 1.33 439.00
6 Barbora NeužilováBarbora Neužilová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
04 1.29 399.00
7 Eva KratochvílováEva Kratochvílová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
05 1.21 321.00
8 Šárka KlieštíkováŠárka Klieštíková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.21 321.00
9 Sabina AdamcováSabina Adamcová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 1.17 284.00
10 Kateřina MachováKateřina Machová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.13 248.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 7.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PhamMartin Pham
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
04 5.42 0.0 465.00
2 Miroslav KýprýMiroslav Kýprý
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 5.34 0.0 449.00
3 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
03 5.32 0.0 445.00
4 David HlůšekDavid Hlůšek
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
03 4.91 0.0 365.00
5 Marek ČešekMarek Češek
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 4.73 0.0 332.00
6 Filip ŽitnýFilip Žitný
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 4.66 0.0 319.00
7 Jan HladkýJan Hladký
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 4.59 0.0 306.00
8 Šimon VrbaŠimon Vrba
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
04 4.49 0.0 288.00
9 Roman HodyaRoman Hodya
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 4.45 0.0 281.00
10 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 4.38 0.0 269.00
11 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 4.37 0.0 267.00
12 Matěj MrázMatěj Mráz
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
05 4.33 0.0 261.00
13 Matyáš DostalíkMatyáš Dostalík
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
03 4.23 0.0 244.00
14 Antonín ŠulaAntonín Šula
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 4.16 0.0 232.00
15 Maxmilián PetrovMaxmilián Petrov
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 3.88 0.0 187.00
16 David KautskýDavid Kautský
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 3.72 0.0 162.00
17 Jiří BezoušekJiří Bezoušek
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
05 3.64 0.0 150.00
18 Daniel NyklDaniel Nykl
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
05 3.52 0.0 133.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 5.08 0.0 581.00
2 Martina VodičkováMartina Vodičková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
05 4.06 0.0 322.00
3 Sára FojtíkováSára Fojtíková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 4.06 0.0 322.00
4 Adéla Anastázie PokornáAdéla Anastázie Pokorná
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 4.04 0.0 317.00
5 Šárka KubíčkováŠárka Kubíčková
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
05 3.94 0.0 294.00
6 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 3.88 0.0 281.00
7 Markéta MaškováMarkéta Mašková
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
05 3.87 0.0 279.00
8 Barbora FenclováBarbora Fenclová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 3.73 0.0 248.00
9 Šárka KlieštíkováŠárka Klieštíková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 3.66 0.0 233.00
10 Sabina AdamcováSabina Adamcová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 3.50 0.0 200.00
11 Sabina OgnarováSabina Ognarová
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
03 3.23 0.0 148.00
12 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
05 3.15 0.0 133.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla Anastázie PokornáAdéla Anastázie Pokorná
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 09.21 0.0 478.00
2 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 08.73 0.0 447.00
3 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 08.38 0.0 424.00
4 Kristýna ČáslavskáKristýna Čáslavská
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
03 07.73 0.0 382.00
5 Natálie AdamcováNatálie Adamcová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
04 07.70 0.0 380.00
6 Tereza KočařováTereza Kočařová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
04 07.57 0.0 372.00
7 Anna ZapletalováAnna Zapletalová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 07.00 0.0 335.00
8 Adéla KvardováAdéla Kvardová
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 06.87 0.0 327.00
9 Jeannie VšetečkováJeannie Všetečková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
03 06.78 0.0 321.00
10 Maria TsimaMaria Tsima
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
03 06.76 0.0 320.00
11 Veronika VávrováVeronika Vávrová
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
04 06.26 0.0 288.00
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 7.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj SabelaMatěj Sabela
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 12.70 0.0 649.00
2 Oskar NechvátalOskar Nechvátal
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 11.16 0.0 556.00
3 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
03 10.80 0.0 534.00
4 Antonín ŠulaAntonín Šula
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 09.61 0.0 462.00
5 Ondřej ZábršOndřej Zábrš
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 09.38 0.0 448.00
6 Tomáš MátlTomáš Mátl
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 09.32 0.0 445.00
7 Ondřej ChmelaOndřej Chmela
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
04 09.27 0.0 442.00
8 František VobeckýFrantišek Vobecký
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
05 09.21 0.0 438.00
9 Martin PhamMartin Pham
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
04 09.21 0.0 438.00
10 Lukáš KunovskýLukáš Kunovský
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
04 08.95 0.0 423.00
11 Michal AndrésMichal Andrés
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 08.86 0.0 417.00
12 Jakub GráfJakub Gráf
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
03 08.78 0.0 413.00
13 Richard BenešRichard Beneš
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
03 08.52 0.0 397.00
14 Jiří BedáňJiří Bedáň
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
04 08.25 0.0 381.00
15 David KautskýDavid Kautský
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 08.21 0.0 379.00
16 Jakub VančuraJakub Vančura
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 08.15 0.0 375.00
17 Marek ŠtefkaMarek Štefka
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 07.75 0.0 352.00
Celkem 17 závodníků
(út, 7.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Michal AndrésMichal Andrés 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Jiří BedáňJiří Bedáň 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Richard BenešRichard Beneš 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Jiří BezoušekJiří Bezoušek 05 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Marek ČešekMarek Češek 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Matyáš DostalíkMatyáš Dostalík 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Jakub GráfJakub Gráf 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Patrik HalmPatrik Halm 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Jan HladkýJan Hladký 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
David HlůšekDavid Hlůšek 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Roman HodyaRoman Hodya 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Ondřej ChmelaOndřej Chmela 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Filip JanákFilip Janák 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Filip JarošFilip Jaroš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Jiří JuránekJiří Juránek 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
David KautskýDavid Kautský 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Filip KočařFilip Kočař 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Maksym KovachMaksym Kovach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Denys KovachDenys Kovach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Lukáš KunovskýLukáš Kunovský 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Miroslav KýprýMiroslav Kýprý 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Tomáš MátlTomáš Mátl 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Matěj MrázMatěj Mráz 05 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Daniel MusilDaniel Musil 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Oskar NechvátalOskar Nechvátal 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Jonathan NozarJonathan Nozar 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Daniel NyklDaniel Nykl 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Lukáš PaděraLukáš Paděra 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Maxmilián PetrovMaxmilián Petrov 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Martin PhamMartin Pham 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Matěj SabelaMatěj Sabela 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Ondřej SkřivánekOndřej Skřivánek 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Marek ŠtefkaMarek Štefka 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Antonín ŠulaAntonín Šula 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Antonín ŠulaAntonín Šula 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Jan TahalJan Tahal 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Filip TřináctýFilip Třináctý 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Filip TřináctýFilip Třináctý 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Martin ValachMartin Valach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Jakub VančuraJakub Vančura 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Jakub VaněkJakub Vaněk 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Adam VítekAdam Vítek 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
František VobeckýFrantišek Vobecký 05 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Šimon VrbaŠimon Vrba 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Ondřej ZábršOndřej Zábrš 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Petr ZachariášPetr Zachariáš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Viktor ZajíčekViktor Zajíček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Hynek ŽebráčekHynek Žebráček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Filip ŽitnýFilip Žitný 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Celkem 55 závodníků
(út, 7.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Natálie AdamcováNatálie Adamcová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Sabina AdamcováSabina Adamcová 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Klára BajerováKlára Bajerová 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Marika BrabcováMarika Brabcová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Kristýna ČáslavskáKristýna Čáslavská 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Barbora FenclováBarbora Fenclová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Nikola HoangováNikola Hoangová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Adéla HonzákováAdéla Honzáková 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Klára KlíčováKlára Klíčová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Šárka KlieštíkováŠárka Klieštíková 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Tereza KočařováTereza Kočařová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Veronika KoppováVeronika Koppová 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Eva KratochvílováEva Kratochvílová 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Šárka KubíčkováŠárka Kubíčková 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Adéla KvardováAdéla Kvardová 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Kateřina MachováKateřina Machová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Eliška MátlováEliška Mátlová 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Ajla NaprelacAjla Naprelac 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Barbora NeužilováBarbora Neužilová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Sabina OgnarováSabina Ognarová 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Adéla Anastázie PokornáAdéla Anastázie Pokorná 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Aneta SkalákováAneta Skaláková 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Eliška SvobodováEliška Svobodová 05 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Klára ŠvábováKlára Švábová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Maria TsimaMaria Tsima 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Veronika VávrováVeronika Vávrová 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Klára VečeřováKlára Večeřová 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Martina VodičkováMartina Vodičková 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Jeannie VšetečkováJeannie Všetečková 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Anna ZapletalováAnna Zapletalová 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Celkem 38 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.{8} 1437
2 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 1416
3 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 1265
4 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 1201
5 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 1065
6 ZŠ Masarova{8} 1038
7 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 1005
8 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.{8} 972
9 ZŠ Masarova{8} 903
10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 883
11 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.{8} 868
12 ZŠ Masarova{8} 852
13 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 839
14 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 731
15 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 661
16 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 648
17 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 615
18 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 556
19 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.{8} 534
20 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 501
21 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 493
22 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 468
23 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.{8} 466
24 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 461
25 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 449
26 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 447
27 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 445
28 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 442
29 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 438
30 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 417
31 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.{8} 413
32 ZŠ Masarova{8} 397
33 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 396
34 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 375
35 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 339
36 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 332
37 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 318
38 ZŠ Masarova{8} 310
38 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 310
40 ZŠ Masarova{8} 306
41 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 295
42 ZŠ Masarova{8} 285
43 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.{8} 283
44 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 0
44 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 0
44 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 0
44 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 0
44 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 0
44 ZŠ Masarova{8} 0
44 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 0
44 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 0
44 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 0
44 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 0
44 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 0
44 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 0
Celkem 55 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 1893
2 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 1446
3 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 1360
4 ZŠ Masarova{8} 1051
5 ZŠ Masarova{8} 966
6 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 884
7 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 882
8 ZŠ Masarova{8} 810
9 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 795
10 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 645
11 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 617
12 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 615
13 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 613
14 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 546
15 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 481
16 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 474
17 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 452
18 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 439
18 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 439
18 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 439
21 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 435
22 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 424
23 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 399
24 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 382
25 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 380
26 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3{8} 327
27 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 321
28 ZŠ Masarova{8} 189
29 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 0
29 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 0
29 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 0
29 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 0
29 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 0
29 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10{8} 0
29 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 0
29 Gymnázium Matyáše Lercha{8} 0
29 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 0
29 ZŠ Jihomoravské náměstí{8} 0
Celkem 38 závodníků