Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV

Brno - ZŠ Jihomoravské nám. (7. 5. 2019)

skok vysoký - Žáci

(út, 7.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matěj SabelaMatěj Sabela
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 1.71 552.00
2= Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
03 1.63 488.00
2= Patrik HalmPatrik Halm
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
03 1.63 488.00
4 Filip JarošFilip Jaroš
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
04 1.63 488.00
5 Filip JanákFilip Janák
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 1.59 457.00
6 Jan TahalJan Tahal
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 1.51 396.00
7 Jakub VaněkJakub Vaněk
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 1.51 396.00
8 Roman HodyaRoman Hodya
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 1.47 367.00
9 Marek ČešekMarek Češek
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 1.43 338.00
10= Jiří BedáňJiří Bedáň
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
04 1.39 310.00
10= Maxmilián PetrovMaxmilián Petrov
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.39 310.00
12 Martin ValachMartin Valach
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 1.39 310.00
13 Denys KovachDenys Kovach
ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
04 1.39 310.00
14= Richard BenešRichard Beneš
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
03 1.35 283.00
14= Jiří BezoušekJiří Bezoušek
ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
05 1.35 283.00
16 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.23 206.00
17 Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
03 1.19 182.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Veronika KoppováVeronika Koppová
ZŠ MasarovaZŠ Masarova
03 1.37 481.00
2 Nikola HoangováNikola Hoangová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
05 1.37 481.00
3= Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 1.33 439.00
3= Marika BrabcováMarika Brabcová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.33 439.00
5 Klára VečeřováKlára Večeřová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
05 1.33 439.00
6 Barbora NeužilováBarbora Neužilová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
04 1.29 399.00
7 Eva KratochvílováEva Kratochvílová
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
05 1.21 321.00
8 Šárka KlieštíkováŠárka Klieštíková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.21 321.00
9 Sabina AdamcováSabina Adamcová
ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
03 1.17 284.00
10 Kateřina MachováKateřina Machová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
04 1.13 248.00
Celkem 10 závodníků