Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV

Brno - ZŠ Jihomoravské nám. (7. 5. 2019)

60 m - Žáci

(út, 7.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HlůšekDavid Hlůšek 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 07.6 607.00
2= Filip JarošFilip Jaroš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 07.7 577.00
2= Jan HladkýJan Hladký 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 07.7 577.00
4 Filip JanákFilip Janák 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 07.8 548.00
5 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 07.9 520.00
6= Hynek ŽebráčekHynek Žebráček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 08.0 492.00
6= Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 08.0 492.00
8= Viktor ZajíčekViktor Zajíček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 08.1 465.00
8= Jiří JuránekJiří Juránek 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 08.1 465.00
10 Petr ZachariášPetr Zachariáš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 08.2 439.00
11 Patrik HalmPatrik Halm 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 08.5 364.00
12 Šimon VrbaŠimon Vrba 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 08.6 340.00
13= Martin ValachMartin Valach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 08.7 318.00
13= Michal AndrésMichal Andrés 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 08.7 318.00
15= Jonathan NozarJonathan Nozar 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 08.8 295.00
15= Tomáš NovotnýTomáš Novotný 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 08.8 295.00
17 Matyáš DostalíkMatyáš Dostalík 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 09.0 253.00
18 Lukáš PaděraLukáš Paděra 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 09.1 233.00
Celkem 18 závodníků

60 m - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 08.2 718.00
2 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 08.7 582.00
3= Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 08.9 531.00
3= Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 08.9 531.00
5= Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 09.3 435.00
5= Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 09.3 435.00
5= Adéla HonzákováAdéla Honzáková 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 09.3 435.00
8= Eliška SvobodováEliška Svobodová 05 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 09.4 413.00
8= Nikola HoangováNikola Hoangová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 09.4 413.00
10 Eliška MátlováEliška Mátlová 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 09.5 391.00
11 Barbora FenclováBarbora Fenclová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 09.6 369.00
12 Maria TsimaMaria Tsima 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 09.8 328.00
13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova 10.0 289.00
Celkem 13 závodníků