Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV

Brno - ZŠ Jihomoravské nám. (7. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci

(út, 7.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Valehrach, Zajíček, Hlůšek, Žebráček Valehrach, Zajíček, Hlůšek, Žebráček ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o. 31.0 504.00
1= Kvasnica, Šula, Hladký, Juránek Kvasnica, Šula, Hladký, Juránek ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 31.0 504.00
1= Zábrš, Jaroš, Janák, Kýprý Zábrš, Jaroš, Janák, Kýprý ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 31.0 504.00
4 Kunovský, Češek, Zachariáš, Vítek Kunovský, Češek, Zachariáš, Vítek ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 31.7 456.00
5 Nechvátal, Vaněk, Třináctý, Sabela Nechvátal, Vaněk, Třináctý, Sabela ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 31.8 450.00
6 Vrba, Pham, Paděra, Halm Vrba, Pham, Paděra, Halm ZŠ MasarovaZŠ Masarova 32.4 410.00
7 Kovach, Žitný, Mátl, Valach Kovach, Žitný, Mátl, Valach ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 33.0 373.00
8 Dostalík, Nozar, Novotný, Štefka Dostalík, Nozar, Novotný, Štefka Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 35.2 249.00
9 Nykl, Skřivánek, Beneš, Bedáň Nykl, Skřivánek, Beneš, Bedáň ZŠ MasarovaZŠ Masarova 35.6 229.00
Vaněk, Mráz, Petrov, Vančura Vaněk, Mráz, Petrov, Vančura Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha DQ
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drápalová, Fenclová, Machová, Všetečková Drápalová, Fenclová, Machová, Všetečková Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 33.8 594.00
2 Fojtíková, Honzáková, Zahradníková, Blažková Fojtíková, Honzáková, Zahradníková, Blažková ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 34.6 542.00
3 Štenclová, Šmerdová, Hoangová, Pokorná Štenclová, Šmerdová, Hoangová, Pokorná ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 35.1 510.00
4 Vávrová, Ognarová, Mašková, Koppová Vávrová, Ognarová, Mašková, Koppová ZŠ MasarovaZŠ Masarova 35.7 474.00
5= Vodičková, Zapletalová, Bajerová, Kratochvílová Vodičková, Zapletalová, Bajerová, Kratochvílová ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 36.4 432.00
5= Tsima, Skaláková, Brabcová, Klieštíková Tsima, Skaláková, Brabcová, Klieštíková Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 36.4 432.00
7 Kubíčková, Neužilová, Adamcová, Švábová Kubíčková, Neužilová, Adamcová, Švábová ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 36.5 427.00
Celkem 7 závodníků