Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV

Brno - ZŠ Jihomoravské nám. (7. 5. 2019)
(út, 7.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Michal AndrésMichal Andrés 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Jiří BedáňJiří Bedáň 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Richard BenešRichard Beneš 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Jiří BezoušekJiří Bezoušek 05 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Marek ČešekMarek Češek 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Matyáš DostalíkMatyáš Dostalík 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Jakub GráfJakub Gráf 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Patrik HalmPatrik Halm 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Jan HladkýJan Hladký 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
David HlůšekDavid Hlůšek 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Roman HodyaRoman Hodya 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Ondřej ChmelaOndřej Chmela 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Filip JanákFilip Janák 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Filip JarošFilip Jaroš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Jiří JuránekJiří Juránek 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
David KautskýDavid Kautský 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Filip KočařFilip Kočař 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Maksym KovachMaksym Kovach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Denys KovachDenys Kovach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Lukáš KunovskýLukáš Kunovský 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Miroslav KýprýMiroslav Kýprý 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Tomáš MátlTomáš Mátl 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Matěj MrázMatěj Mráz 05 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Daniel MusilDaniel Musil 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Oskar NechvátalOskar Nechvátal 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Jonathan NozarJonathan Nozar 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Daniel NyklDaniel Nykl 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Lukáš PaděraLukáš Paděra 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Maxmilián PetrovMaxmilián Petrov 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Martin PhamMartin Pham 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Matěj SabelaMatěj Sabela 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Ondřej SkřivánekOndřej Skřivánek 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Marek ŠtefkaMarek Štefka 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Antonín ŠulaAntonín Šula 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Antonín ŠulaAntonín Šula 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Jan TahalJan Tahal 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Filip TřináctýFilip Třináctý 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Filip TřináctýFilip Třináctý 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Martin ValachMartin Valach 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach 03 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Jakub VančuraJakub Vančura 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Jakub VaněkJakub Vaněk 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Adam VítekAdam Vítek 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
František VobeckýFrantišek Vobecký 05 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Šimon VrbaŠimon Vrba 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Ondřej ZábršOndřej Zábrš 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Petr ZachariášPetr Zachariáš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Viktor ZajíčekViktor Zajíček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Hynek ŽebráčekHynek Žebráček 04 ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.ZŠ Brno, Řehořova 3 p.o.
Filip ŽitnýFilip Žitný 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Celkem 55 závodníků
(út, 7.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Natálie AdamcováNatálie Adamcová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Sabina AdamcováSabina Adamcová 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Klára BajerováKlára Bajerová 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Marika BrabcováMarika Brabcová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Kristýna ČáslavskáKristýna Čáslavská 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Barbora FenclováBarbora Fenclová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Nikola HoangováNikola Hoangová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Adéla HonzákováAdéla Honzáková 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Klára KlíčováKlára Klíčová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Šárka KlieštíkováŠárka Klieštíková 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Tereza KočařováTereza Kočařová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Veronika KoppováVeronika Koppová 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Eva KratochvílováEva Kratochvílová 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Šárka KubíčkováŠárka Kubíčková 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Adéla KvardováAdéla Kvardová 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Kateřina MachováKateřina Machová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Eliška MátlováEliška Mátlová 04 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Ajla NaprelacAjla Naprelac 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Barbora NeužilováBarbora Neužilová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Sabina OgnarováSabina Ognarová 03 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Adéla Anastázie PokornáAdéla Anastázie Pokorná 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Aneta SkalákováAneta Skaláková 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Eliška SvobodováEliška Svobodová 05 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Klára ŠvábováKlára Švábová 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí
Maria TsimaMaria Tsima 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Veronika VávrováVeronika Vávrová 04 ZŠ MasarovaZŠ Masarova
Klára VečeřováKlára Večeřová 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Martina VodičkováMartina Vodičková 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Jeannie VšetečkováJeannie Všetečková 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Anna ZapletalováAnna Zapletalová 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
Celkem 38 závodníků