Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KP družstev ml.žactva

Prostějov (14. 5. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Punge, Hastík, Pěček, Kopec Punge, Hastík, Pěček, Kopec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 34.38 11.00
2 Bálint, Milar, Najer, Závodský Bálint, Milar, Najer, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 34.68 9.00
3 Obšil, Nesvadba, Vereskov, Marghold Obšil, Nesvadba, Vereskov, Marghold AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 34.75 8.00
4 Polák, Hájek, Motáň, Kocourek Polák, Hájek, Motáň, Kocourek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 35.94 5.00
5 Dobrovschi, Pavlíček, Spurný, Mondek Dobrovschi, Pavlíček, Spurný, Mondek AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 37.63 3.00
Divoka, Losík, Klvaňa, Krov Divoka, Losík, Klvaňa, Krov Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kotyza, Hus, Sova, Stráněl Kotyza, Hus, Sova, Stráněl Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 34.95 7.00
2 Kloc, Langer, Mlčoch, Moudrý Kloc, Langer, Mlčoch, Moudrý Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.65 6.00
3 Horníček, Küschner, Pupík, Vogel Horníček, Küschner, Pupík, Vogel TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.11 4.00
4 Tesař, Tesař, Holubář, Vlach Tesař, Tesař, Holubář, Vlach Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 40.53 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Punge, Hastík, Pěček, Kopec Punge, Hastík, Pěček, Kopec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 34.38 11.00
2 Bálint, Milar, Najer, Závodský Bálint, Milar, Najer, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 34.68 9.00
3 Obšil, Nesvadba, Vereskov, Marghold Obšil, Nesvadba, Vereskov, Marghold AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 34.75 8.00
4 Kotyza, Hus, Sova, Stráněl Kotyza, Hus, Sova, Stráněl Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 34.95 7.00
5 Kloc, Langer, Mlčoch, Moudrý Kloc, Langer, Mlčoch, Moudrý Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.65 6.00
6 Polák, Hájek, Motáň, Kocourek Polák, Hájek, Motáň, Kocourek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 35.94 5.00
7 Horníček, Küschner, Pupík, Vogel Horníček, Küschner, Pupík, Vogel TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.11 4.00
8 Dobrovschi, Pavlíček, Spurný, Mondek Dobrovschi, Pavlíček, Spurný, Mondek AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 37.63 3.00
9 Tesař, Tesař, Holubář, Vlach Tesař, Tesař, Holubář, Vlach Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 40.53 2.00
Divoka, Losík, Klvaňa, Krov Divoka, Losík, Klvaňa, Krov Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bürglová, Skřečková, Školová, Tichá Bürglová, Skřečková, Školová, Tichá Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.10 6.00
2 Dvořáková, Medříková, Míčková, Švarcová Dvořáková, Medříková, Míčková, Švarcová Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 36.68 5.00
3 Adamcová, Šenková, Keprtová, Mikulková Adamcová, Šenková, Keprtová, Mikulková TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 36.99 4.00
4 Fendrychová, Fialová, Jílková, Paulíčková Fendrychová, Fialová, Jílková, Paulíčková Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 38.86
5 Cetkovská, Krajíčková, Kvíčalová, Zapletalová Cetkovská, Krajíčková, Kvíčalová, Zapletalová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 45.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurečková, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Jurečková, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 34.18 11.00
2 Janáková, Mašková, Minxová, Sekaninová Janáková, Mašková, Minxová, Sekaninová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 35.21 7.00
3 Švánová, Hradilová, Haitlová, Kasparová Švánová, Hradilová, Haitlová, Kasparová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 37.23 3.00
4 Hillerová, Bundilová, Jakůbková, Gedeonová Hillerová, Bundilová, Jakůbková, Gedeonová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.99 2.00
Hilšerová, Konkolová, Kopecká, Zapletalová Hilšerová, Konkolová, Kopecká, Zapletalová Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škopová, Sikorová, Žandová, Kohoutková Škopová, Sikorová, Žandová, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.57 9.00
2 Kochwasserová, Berková, Sýkorová, Vepřeková Kochwasserová, Berková, Sýkorová, Vepřeková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 34.95 8.00
3 Feistlová, Janků, Kudrnová, Vlčková Feistlová, Janků, Kudrnová, Vlčková Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 38.30 1.00
4 Stržínková, Jurásková, Šváčková, Sommerová Stržínková, Jurásková, Šváčková, Sommerová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 39.85
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurečková, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Jurečková, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 34.18 11.00
2 Škopová, Sikorová, Žandová, Kohoutková Škopová, Sikorová, Žandová, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.57 9.00
3 Kochwasserová, Berková, Sýkorová, Vepřeková Kochwasserová, Berková, Sýkorová, Vepřeková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 34.95 8.00
4 Janáková, Mašková, Minxová, Sekaninová Janáková, Mašková, Minxová, Sekaninová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 35.21 7.00
5 Bürglová, Skřečková, Školová, Tichá Bürglová, Skřečková, Školová, Tichá Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.10 6.00
6 Dvořáková, Medříková, Míčková, Švarcová Dvořáková, Medříková, Míčková, Švarcová Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 36.68 5.00
7 Adamcová, Šenková, Keprtová, Mikulková Adamcová, Šenková, Keprtová, Mikulková TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 36.99 4.00
8 Švánová, Hradilová, Haitlová, Kasparová Švánová, Hradilová, Haitlová, Kasparová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 37.23 3.00
9 Hillerová, Bundilová, Jakůbková, Gedeonová Hillerová, Bundilová, Jakůbková, Gedeonová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.99 2.00
10 Feistlová, Janků, Kudrnová, Vlčková Feistlová, Janků, Kudrnová, Vlčková Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 38.30 1.00
11 Fendrychová, Fialová, Jílková, Paulíčková Fendrychová, Fialová, Jílková, Paulíčková Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 38.86
12 Stržínková, Jurásková, Šváčková, Sommerová Stržínková, Jurásková, Šváčková, Sommerová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 39.85
13 Cetkovská, Krajíčková, Kvíčalová, Zapletalová Cetkovská, Krajíčková, Kvíčalová, Zapletalová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 45.85
Hilšerová, Konkolová, Kopecká, Zapletalová Hilšerová, Konkolová, Kopecká, Zapletalová Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 DQ