2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010)
Prostějov (4. 6. 2019)skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 22 | 4.22 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský
AK Šternberk z.s. |
08 | 15 | 4.18 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Julian GlavanJulian Glavan
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 8 | 4.15 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jan KyselýJan Kyselý
TJ Uničov |
08 | 19 | 4.10 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 25 | 4.09 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Jiří EsterkaJiří Esterka
Atletický klub Olomouc z.s. |
09 | 7 | 4.00 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 30 | 3.84 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Šimon BajcarŠimon Bajcar
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 1 | 3.78 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Jan RychteckýJan Rychtecký
AK Šternberk z.s. |
10 | 26 | 3.77 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 2 | 3.73 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Oliver KulichOliver Kulich
TJ Šumperk, z.s. |
09 | 18 | 3.69 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jaroslav BrůžekJaroslav Brůžek
Atletické přípravky Olomouc... |
08 | 5 | 3.67 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Jakub HorákJakub Horák
TJ Uničov |
08 | 10 | 3.66 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Matyáš BrettlerMatyáš Brettler
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 4 | 3.62 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 17 | 3.61 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
David KlimešDavid Klimeš
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 14 | 3.60 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Ferdinant KotyzaFerdinant Kotyza
Atletický klub Olomouc z.s. |
10 | 16 | 3.56 | 0.0 | ||||||||||||||
18= |
Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 34 | 3.54 | 0.0 | ||||||||||||||
18= |
Jindřich BezděkJindřich Bezděk
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 3 | 3.54 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Marek PohankaMarek Pohanka
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 23 | 3.52 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Tadeáš HraběTadeáš Hrabě
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 11 | 3.44 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Tomáš HubTomáš Hub
SK Hranice, z.s. |
10 | 12 | 3.42 | 0.0 | ||||||||||||||
23= |
Lukáš JenáčekLukáš Jenáček
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 13 | 3.32 | 0.0 | ||||||||||||||
23= |
Věnek ValentaVěnek Valenta
Atletické přípravky Olomouc... |
09 | 33 | 3.32 | 0.0 | ||||||||||||||
25= |
Šimon HladíkŠimon Hladík
SK Hranice, z.s. |
10 | 9 | 3.29 | 0.0 | ||||||||||||||
25= |
Jiří ŠtrajtJiří Štrajt
Atletický klub Olomouc z.s. |
10 | 29 | 3.29 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Martin LeitgepMartin Leitgep
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 20 | 3.23 | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Marek UherkaMarek Uherka
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 31 | 3.21 | 0.0 | ||||||||||||||
29 |
Matyas ŠajbanMatyas Šajban
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
10 | 28 | 3.14 | 0.0 | ||||||||||||||
30 |
František RichterFrantišek Richter
TJ Šumperk, z.s. |
09 | 24 | 3.08 | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Přemysl PavlíkPřemysl Pavlík
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 21 | 2.99 | 0.0 | ||||||||||||||
32 |
Jan DohnalJan Dohnal
AK Šternberk z.s. |
08 | 6 | 2.95 | 0.0 | ||||||||||||||
33 |
Jan UnzeitigJan Unzeitig
Atletika Zábřeh, z. s. |
10 | 32 | 2.84 | 0.0 | ||||||||||||||
34 |
Andrej SulákAndrej Sulák
AK Šternberk z.s. |
10 | 27 | 2.60 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(út, 4.6.2019 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s. |
08 | 29 | 4.29 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 26 | 4.15 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Lucie ZaoralováLucie Zaoralová
Atletické přípravky Olomouc... |
08 | 58 | 4.07 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
08 | 37 | 3.97 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Hana FrnkováHana Frnková
Atletické přípravky Olomouc... |
09 | 11 | 3.97 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Nela MenšíkováNela Menšíková
Atletické přípravky Olomouc... |
08 | 33 | 3.97 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 10 | 3.95 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Valérie KaplánkováValérie Kaplánková
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 17 | 3.88 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Zuzana ČernáZuzana Černá
TJ Uničov |
09 | 8 | 3.85 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Berenika CoufalováBerenika Coufalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 7 | 3.83 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 61 | 3.81 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Tereza JuráskováTereza Jurásková
SK Hranice, z.s. |
09 | 16 | 3.75 | 0.0 | ||||||||||||||
13= |
Julie HorováJulie Horová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 12 | 3.73 | 0.0 | ||||||||||||||
13= |
Veronika ŠípováVeronika Šípová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 51 | 3.73 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Tereza ScheuterováTereza Scheuterová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 47 | 3.72 | 0.0 | ||||||||||||||
16= |
Dominika KoutnáDominika Koutná
SK Hranice, z.s. |
09 | 22 | 3.71 | 0.0 | ||||||||||||||
16= |
Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 53 | 3.71 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Markéta HrubáMarkéta Hrubá
Atletika Zábřeh, z. s. |
10 | 14 | 3.70 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Barbora MazurováBarbora Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 31 | 3.68 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Ema BorůvkováEma Borůvková
Atletický klub Olomouc z.s. |
09 | 3 | 3.64 | 0.0 | ||||||||||||||
21= |
Adina KrálováAdina Králová
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 23 | 3.54 | 0.0 | ||||||||||||||
21= |
Eliška PinkavováEliška Pinkavová
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 41 | 3.54 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Sofie KubicováSofie Kubicová
SK Hranice, z.s. |
10 | 27 | 3.53 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Denisa NovákováDenisa Nováková
Atletický klub Olomouc z.s. |
09 | 36 | 3.51 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Pavla ReichlováPavla Reichlová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 44 | 3.50 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Hana SkokanováHana Skokanová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 48 | 3.47 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Klára BarešováKlára Barešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 1 | 3.45 | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Natálie RaškovskáNatálie Raškovská
Atletický klub Prostějov, z... |
09 | 43 | 3.44 | 0.0 | ||||||||||||||
29= |
Lucie BrauerováLucie Brauerová
TJ Uničov |
08 | 4 | 3.42 | 0.0 | ||||||||||||||
29= |
Nela KňávováNela Kňávová
Atletický klub Olomouc z.s. |
10 | 20 | 3.42 | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s. |
09 | 2 | 3.41 | 0.0 | ||||||||||||||
32 |
Tereza PajchlováTereza Pajchlová
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 38 | 3.40 | 0.0 | ||||||||||||||
33 |
Darina PavlíčkováDarina Pavlíčková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 40 | 3.38 | 0.0 | ||||||||||||||
34 |
Sofie ZedkováSofie Zedková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
10 | 59 | 3.36 | 0.0 | ||||||||||||||
35 |
Klára KrohmerováKlára Krohmerová
Atletické přípravky Olomouc... |
10 | 25 | 3.34 | 0.0 | ||||||||||||||
36= |
Katrin KlicperováKatrin Klicperová
Atletický klub Olomouc z.s. |
09 | 18 | 3.32 | 0.0 | ||||||||||||||
36= |
Viktorie HrochováViktorie Hrochová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 13 | 3.32 | 0.0 | ||||||||||||||
38 |
Adéla VáňováAdéla Váňová
Atletické přípravky Olomouc... |
09 | 55 | 3.28 | 0.0 | ||||||||||||||
39= |
Elena VavříkováElena Vavříková
Atletické přípravky Olomouc... |
10 | 57 | 3.25 | 0.0 | ||||||||||||||
39= |
Jana RomaněnkoJana Romaněnko
AK Šternberk z.s. |
09 | 45 | 3.25 | 0.0 | ||||||||||||||
41 |
Anna KrňávkováAnna Krňávková
Atletický klub Olomouc z.s. |
10 | 24 | 3.24 | 0.0 | ||||||||||||||
42 |
Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová
SK Hranice, z.s. |
09 | 54 | 3.23 | 0.0 | ||||||||||||||
43 |
Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 28 | 3.20 | 0.0 | ||||||||||||||
44 |
Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | 21 | 3.18 | 0.0 | ||||||||||||||
45 |
Eliška BrodňanováEliška Brodňanová
SK Hranice, z.s. |
09 | 5 | 3.17 | 0.0 | ||||||||||||||
46 |
Nela BrzobohatáNela Brzobohatá
Atletika Zábřeh, z. s. |
10 | 6 | 3.16 | 0.0 | ||||||||||||||
47 |
Alžběta ŘezáčováAlžběta Řezáčová
TJ Uničov |
09 | 46 | 3.15 | 0.0 | ||||||||||||||
48 |
Lucie VáňováLucie Váňová
Atletické přípravky Olomouc... |
09 | 56 | 3.13 | 0.0 | ||||||||||||||
49 |
Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková
AK Šternberk z.s. |
09 | 39 | 3.12 | 0.0 | ||||||||||||||
50 |
Daniela KnappováDaniela Knappová
TJ Uničov |
10 | 19 | 3.10 | 0.0 | ||||||||||||||
51 |
Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
AK Šternberk z.s. |
10 | 50 | 3.09 | 0.0 | ||||||||||||||
52 |
Eva ČvančarováEva Čvančarová
Atletika Zábřeh, z. s. |
10 | 9 | 3.04 | 0.0 | ||||||||||||||
53 |
Hana ŽákováHana Žáková
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 60 | 3.03 | 0.0 | ||||||||||||||
54 |
Barbora HubováBarbora Hubová
SK Hranice, z.s. |
08 | 15 | 2.99 | 0.0 | ||||||||||||||
55 |
Anna MerzováAnna Merzová
Atletické přípravky Olomouc... |
08 | 34 | 2.98 | 0.0 | ||||||||||||||
56 |
Isabel MartínkováIsabel Martínková
Atletika Zábřeh, z. s. |
10 | 30 | 2.78 | 0.0 | ||||||||||||||
57 |
Vendula NevěřilováVendula Nevěřilová
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 35 | 2.58 | 0.0 | ||||||||||||||
58= |
Erin PtáčkováErin Ptáčková
SK Hranice, z.s. |
10 | 42 | 2.52 | 0.0 | ||||||||||||||
58= |
Elena MeixnerováElena Meixnerová
AK Šternberk z.s. |
10 | 32 | 2.52 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 59 závodníků |