2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010)
Prostějov (4. 6. 2019)60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julian GlavanJulian Glavan | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09.23 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.25 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Jindřich BezděkJindřich Bezděk | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.48 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Matouš CrhonekMatouš Crhonek | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 11.28 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej NovákOndřej Novák | 08 | AK Šternberk z.s. | 4 | 09.94 | ||||||||||||||
2 | Jiří ŠtrajtJiří Štrajt | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 10.20 | ||||||||||||||
3 | Eliáš HofmanEliáš Hofman | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 10.33 | ||||||||||||||
4 | Matyáš ŘehákMatyáš Řehák | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 10.34 | ||||||||||||||
5 | Václav ŠvrdlíkVáclav Švrdlík | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín ZatloukalAntonín Zatloukal | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 5 | 09.98 | ||||||||||||||
2 | Matyáš GogolMatyáš Gogol | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 10.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ZajacJakub Zajac | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 1 | 10.26 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav BrůžekJaroslav Brůžek | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 3 | 10.62 | ||||||||||||||
5 | Antonín MerzAntonín Merz | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 2 | 11.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | 09.14 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Daniel DolnikDaniel Dolnik | 08 | AK Šternberk z.s. | 4 | 09.32 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Matěj KropáčekMatěj Kropáček | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 10.91 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav NovákJaroslav Novák | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.95 | ||||||||||||||
5 | Jan DohnalJan Dohnal | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | 11.15 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 09.39 | 2.50 | |||||||||||||
2 | Ondřej ŠušlíkOndřej Šušlík | 08 | AK Šternberk z.s. | 5 | 10.13 | ||||||||||||||
3 | Andrej SulákAndrej Sulák | 10 | AK Šternberk z.s. | 2 | 10.39 | ||||||||||||||
4 | Patrik SedlářPatrik Sedlář | 10 | AK Šternberk z.s. | 4 | 11.28 | ||||||||||||||
5 | Martin RychteckýMartin Rychtecký | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | 11.35 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver KulichOliver Kulich | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 09.33 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Zdeněk PospíšilZdeněk Pospíšil | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 09.97 | ||||||||||||||
3 | Albert KesslerAlbert Kessler | 10 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 10.00 | ||||||||||||||
4 | Patrick VáňaPatrick Váňa | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 10.10 | ||||||||||||||
5 | Antonín VláčilAntonín Vláčil | 10 | AK Šternberk z.s. | 5 | 10.15 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.21 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 2 | 09.71 | ||||||||||||||
3 | Jakub HorákJakub Horák | 08 | TJ Uničov | 4 | 10.12 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav MalíkJaroslav Malík | 10 | TJ Uničov | 1 | 11.03 | ||||||||||||||
5 | David BednaříkDavid Bednařík | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.27 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HubTomáš Hub | 10 | SK Hranice, z.s. | 4 | 10.46 | ||||||||||||||
2 | Matyas ŠajbanMatyas Šajban | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 10.60 | ||||||||||||||
3 | Šimon HladíkŠimon Hladík | 10 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.64 | ||||||||||||||
4 | Jan UnzeitigJan Unzeitig | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 10.66 | ||||||||||||||
5 | Přemysl PavlíkPřemysl Pavlík | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 11.37 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 09 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PohankaMarek Pohanka | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.03 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan KyselýJan Kyselý | 08 | TJ Uničov | 3 | 09.39 | 2.50 | |||||||||||||
3 | Albert PernicaAlbert Pernica | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 09.78 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (út, 4.6.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin LeitgepMartin Leitgep | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 10.18 | ||||||||||||||
2 | Michal StrykMichal Stryk | 09 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 10.26 | ||||||||||||||
3 | Marek UherkaMarek Uherka | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 10.51 | ||||||||||||||
4 | Tomáš SommerTomáš Sommer | 09 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.81 | ||||||||||||||
MS | Richard KoláčekRichard Koláček | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.82 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PohankaMarek Pohanka | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.03 | 11.00 | |||
2 | Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | 09.14 | 9.00 | |||
3 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.21 | 8.00 | |||
4 | Julian GlavanJulian Glavan | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09.23 | 7.00 | |||
5 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.25 | 6.00 | |||
6 | Daniel DolnikDaniel Dolnik | 08 | AK Šternberk z.s. | 4 | 09.32 | 5.00 | |||
7 | Oliver KulichOliver Kulich | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 09.33 | 4.00 | |||
8 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 09.39 | 2.50 | |||
8 | Jan KyselýJan Kyselý | 08 | TJ Uničov | 3 | 09.39 | 2.50 | |||
10 | Jindřich BezděkJindřich Bezděk | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.48 | 1.00 | |||
11 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 2 | 09.71 | ||||
12 | Albert PernicaAlbert Pernica | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 09.78 | |||||
13 | Richard KoláčekRichard Koláček | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.82 | ||||
14 | Ondřej NovákOndřej Novák | 08 | AK Šternberk z.s. | 4 | 09.94 | ||||
15 | Zdeněk PospíšilZdeněk Pospíšil | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 09.97 | ||||
16 | Antonín ZatloukalAntonín Zatloukal | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 5 | 09.98 | ||||
17 | Matyáš GogolMatyáš Gogol | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 10.00 | ||||
17 | Albert KesslerAlbert Kessler | 10 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 10.00 | ||||
19 | Patrick VáňaPatrick Váňa | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 10.10 | ||||
20 | Jakub HorákJakub Horák | 08 | TJ Uničov | 4 | 10.12 | ||||
21 | Ondřej ŠušlíkOndřej Šušlík | 08 | AK Šternberk z.s. | 5 | 10.13 | ||||
22 | Antonín VláčilAntonín Vláčil | 10 | AK Šternberk z.s. | 5 | 10.15 | ||||
23 | Martin LeitgepMartin Leitgep | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 10.18 | ||||
24 | Jiří ŠtrajtJiří Štrajt | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 10.20 | ||||
25 | Jakub ZajacJakub Zajac | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 1 | 10.26 | ||||
25 | Michal StrykMichal Stryk | 09 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 10.26 | ||||
27 | Eliáš HofmanEliáš Hofman | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 10.33 | ||||
28 | Matyáš ŘehákMatyáš Řehák | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 10.34 | ||||
29 | Andrej SulákAndrej Sulák | 10 | AK Šternberk z.s. | 2 | 10.39 | ||||
30 | Tomáš HubTomáš Hub | 10 | SK Hranice, z.s. | 4 | 10.46 | ||||
31 | Marek UherkaMarek Uherka | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 10.51 | ||||
32 | Matyas ŠajbanMatyas Šajban | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 10.60 | ||||
33 | Jaroslav BrůžekJaroslav Brůžek | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 3 | 10.62 | ||||
34 | Šimon HladíkŠimon Hladík | 10 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.64 | ||||
35 | Jan UnzeitigJan Unzeitig | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 10.66 | ||||
36 | Václav ŠvrdlíkVáclav Švrdlík | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.81 | ||||
36 | Tomáš SommerTomáš Sommer | 09 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.81 | ||||
38 | Matěj KropáčekMatěj Kropáček | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 10.91 | ||||
39 | Jaroslav NovákJaroslav Novák | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.95 | ||||
40 | Jaroslav MalíkJaroslav Malík | 10 | TJ Uničov | 1 | 11.03 | ||||
41 | Jan DohnalJan Dohnal | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | 11.15 | ||||
42 | Antonín MerzAntonín Merz | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 2 | 11.21 | ||||
43 | David BednaříkDavid Bednařík | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.27 | ||||
44 | Matouš CrhonekMatouš Crhonek | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 11.28 | ||||
44 | Patrik SedlářPatrik Sedlář | 10 | AK Šternberk z.s. | 4 | 11.28 | ||||
46 | Martin RychteckýMartin Rychtecký | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | 11.35 | ||||
47 | Přemysl PavlíkPřemysl Pavlík | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 11.37 |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valérie KaplánkováValérie Kaplánková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09.37 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Ema BorůvkováEma Borůvková | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.39 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Berenika CoufalováBerenika Coufalová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.45 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Tereza ListopadováTereza Listopadová | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.96 | ||||||||||||||
5 | Marie FialováMarie Fialová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.34 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MazurováBarbora Mazurová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09.82 | ||||||||||||||
2 | Nela KňávováNela Kňávová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 10.08 | ||||||||||||||
3 | Gabriela SovováGabriela Sovová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.09 | ||||||||||||||
4 | Sára DvořákováSára Dvořáková | 09 | AK Šternberk z.s. | 3 | 10.83 | ||||||||||||||
5 | Anna KrňávkováAnna Krňávková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 10.92 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | 08.96 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 09.52 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková | 09 | AK Šternberk z.s. | 4 | 10.39 | ||||||||||||||
4 | Lenka ZvrnováLenka Zvrnová | 10 | AK Šternberk z.s. | 5 | 11.19 | ||||||||||||||
5 | Sára ŠevčíkováSára Ševčíková | 10 | AK Šternberk z.s. | 2 | 12.11 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.61 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Darina PavlíčkováDarina Pavlíčková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 10.42 | ||||||||||||||
3 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 10.67 | ||||||||||||||
4 | Sára NovákováSára Nováková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 11.28 | ||||||||||||||
5 | Zdeňka ZbořilováZdeňka Zbořilová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 12.91 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 1 | 09.35 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Lucie BrauerováLucie Brauerová | 08 | TJ Uničov | 4 | 09.97 | ||||||||||||||
3 | Hana KrulíkováHana Krulíková | 10 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 10.63 | ||||||||||||||
4 | Sofie ZedkováSofie Zedková | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 10.91 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BěhalováKateřina Běhalová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.04 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ČernáZuzana Černá | 09 | TJ Uničov | 3 | 09.41 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová | 10 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.97 | ||||||||||||||
3 | Dominika KoutnáDominika Koutná | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 10.09 | ||||||||||||||
4 | Alžběta ŘezáčováAlžběta Řezáčová | 09 | TJ Uničov | 1 | 10.21 | ||||||||||||||
5 | Daniela KnappováDaniela Knappová | 10 | TJ Uničov | 4 | 10.77 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 09 | SK Hranice, z.s. | 1 | 09.74 | ||||||||||||||
2 | Lucie BřenkováLucie Břenková | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 4 | 10.45 | ||||||||||||||
3 | Sofie KubicováSofie Kubicová | 10 | SK Hranice, z.s. | 5 | 10.48 | ||||||||||||||
4 | Eliška BrodňanováEliška Brodňanová | 09 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.86 | ||||||||||||||
5 | Barbora HubováBarbora Hubová | 08 | SK Hranice, z.s. | 2 | 11.03 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.89 | ||||||||||||||
2 | Nela BrzobohatáNela Brzobohatá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 10.36 | ||||||||||||||
3 | Lilien ZeitlerovaLilien Zeitlerova | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 5 | 10.50 | ||||||||||||||
4 | Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová | 10 | Atletické přípravky Olomouc... | 4 | 10.50 | ||||||||||||||
5 | Elena VavříkováElena Vavříková | 10 | Atletické přípravky Olomouc... | 1 | 10.71 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 09 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta HrubáMarkéta Hrubá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 10.00 | ||||||||||||||
2 | Viktorie HrochováViktorie Hrochová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 10.39 | ||||||||||||||
3 | Eva ČvančarováEva Čvančarová | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 10.91 | ||||||||||||||
4 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 11.07 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠípováVeronika Šípová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 09.56 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Hana ŽákováHana Žáková | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 10.57 | ||||||||||||||
3 | Veronika WierbováVeronika Wierbová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 10.58 | ||||||||||||||
4 | Sára ŠimkováSára Šimková | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 10.72 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára NěmcováKlára Němcová | 09 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 09.68 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 09.70 | ||||||||||||||
3 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.74 | ||||||||||||||
4 | Eliška PinkavováEliška Pinkavová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 10.06 | ||||||||||||||
5 | Tereza PajchlováTereza Pajchlová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 10.65 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 09.82 | ||||||||||||||
2 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 09.82 | ||||||||||||||
3 | Nina BerkováNina Berková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 10.16 | ||||||||||||||
4 | Sára KohoutkováSára Kohoutková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 10.33 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 13 (út, 4.6.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VilímkováAnna Vilímková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 09.71 | ||||||||||||||
2 | Hana SkokanováHana Skokanová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 10.28 | ||||||||||||||
3 | Lucie ReichlováLucie Reichlová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 11.40 | ||||||||||||||
4 | Vendula NevěřilováVendula Nevěřilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 11.51 | ||||||||||||||
5 | Erin PtáčkováErin Ptáčková | 10 | SK Hranice, z.s. | 12.29 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | 08.96 | 11.00 | |||
2 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 1 | 09.35 | 9.00 | |||
3 | Valérie KaplánkováValérie Kaplánková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09.37 | 8.00 | |||
4 | Ema BorůvkováEma Borůvková | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.39 | 7.00 | |||
5 | Zuzana ČernáZuzana Černá | 09 | TJ Uničov | 3 | 09.41 | 6.00 | |||
6 | Berenika CoufalováBerenika Coufalová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.45 | 5.00 | |||
7 | Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 09.52 | 4.00 | |||
8 | Veronika ŠípováVeronika Šípová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 09.56 | 3.00 | |||
9 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.61 | 2.00 | |||
10 | Klára NěmcováKlára Němcová | 09 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 09.68 | 1.00 | |||
11 | Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 09.70 | ||||
12 | Anna VilímkováAnna Vilímková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 09.71 | ||||
13 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 09 | SK Hranice, z.s. | 1 | 09.74 | ||||
13 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.74 | ||||
15 | Barbora MazurováBarbora Mazurová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09.82 | ||||
15 | Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 09.82 | ||||
15 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 09.82 | ||||
18 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.89 | ||||
19 | Tereza ListopadováTereza Listopadová | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.96 | ||||
20 | Lucie BrauerováLucie Brauerová | 08 | TJ Uničov | 4 | 09.97 | ||||
20 | Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová | 10 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.97 | ||||
22 | Markéta HrubáMarkéta Hrubá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 10.00 | ||||
23 | Eliška PinkavováEliška Pinkavová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 10.06 | ||||
24 | Nela KňávováNela Kňávová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 10.08 | ||||
25 | Gabriela SovováGabriela Sovová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.09 | ||||
25 | Dominika KoutnáDominika Koutná | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 10.09 | ||||
27 | Nina BerkováNina Berková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 10.16 | ||||
28 | Alžběta ŘezáčováAlžběta Řezáčová | 09 | TJ Uničov | 1 | 10.21 | ||||
29 | Hana SkokanováHana Skokanová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 10.28 | ||||
30 | Sára KohoutkováSára Kohoutková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 10.33 | ||||
31 | Nela BrzobohatáNela Brzobohatá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 10.36 | ||||
32 | Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková | 09 | AK Šternberk z.s. | 4 | 10.39 | ||||
32 | Viktorie HrochováViktorie Hrochová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 10.39 | ||||
34 | Darina PavlíčkováDarina Pavlíčková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 10.42 | ||||
35 | Lucie BřenkováLucie Břenková | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 4 | 10.45 | ||||
36 | Sofie KubicováSofie Kubicová | 10 | SK Hranice, z.s. | 5 | 10.48 | ||||
37 | Lilien ZeitlerovaLilien Zeitlerova | 08 | Atletické přípravky Olomouc... | 5 | 10.50 | ||||
37 | Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová | 10 | Atletické přípravky Olomouc... | 4 | 10.50 | ||||
39 | Hana ŽákováHana Žáková | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 10.57 | ||||
40 | Veronika WierbováVeronika Wierbová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 10.58 | ||||
41 | Hana KrulíkováHana Krulíková | 10 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 10.63 | ||||
42 | Tereza PajchlováTereza Pajchlová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 10.65 | ||||
43 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 10.67 | ||||
44 | Elena VavříkováElena Vavříková | 10 | Atletické přípravky Olomouc... | 1 | 10.71 | ||||
45 | Sára ŠimkováSára Šimková | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 10.72 | ||||
46 | Daniela KnappováDaniela Knappová | 10 | TJ Uničov | 4 | 10.77 | ||||
47 | Sára DvořákováSára Dvořáková | 09 | AK Šternberk z.s. | 3 | 10.83 | ||||
48 | Eliška BrodňanováEliška Brodňanová | 09 | SK Hranice, z.s. | 3 | 10.86 | ||||
49 | Sofie ZedkováSofie Zedková | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 10.91 | ||||
49 | Eva ČvančarováEva Čvančarová | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 10.91 | ||||
51 | Anna KrňávkováAnna Krňávková | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 10.92 | ||||
52 | Barbora HubováBarbora Hubová | 08 | SK Hranice, z.s. | 2 | 11.03 | ||||
53 | Kateřina BěhalováKateřina Běhalová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.04 | ||||
54 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 11.07 | ||||
55 | Lenka ZvrnováLenka Zvrnová | 10 | AK Šternberk z.s. | 5 | 11.19 | ||||
56 | Sára NovákováSára Nováková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 11.28 | ||||
57 | Marie FialováMarie Fialová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.34 | ||||
58 | Lucie ReichlováLucie Reichlová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 11.40 | ||||
59 | Vendula NevěřilováVendula Nevěřilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 11.51 | ||||
60 | Sára ŠevčíkováSára Ševčíková | 10 | AK Šternberk z.s. | 2 | 12.11 | ||||
61 | Erin PtáčkováErin Ptáčková | 10 | SK Hranice, z.s. | 12.29 | |||||
62 | Zdeňka ZbořilováZdeňka Zbořilová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 12.91 |