Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP mladšího žactva

Prostějov (17. 9. 2019)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4 4.85 +0.9 m/s 0.0
2 Martin PupíkMartin Pupík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 14 4.66 +1.9 m/s 0.0
3 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 18 4.66 +2.2 m/s 0.0
4 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16 4.64 -0.7 m/s 0.0
5 Lukáš KopecLukáš Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 13 4.42 +0.0 m/s 0.0
6 David KrovDavid Krov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 15 4.25 -1.1 m/s 0.0
7 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 1 4.11 +1.1 m/s 0.0
8 Jan MacourekJan Macourek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 12 3.95 +1.5 m/s 0.0
9 Lukáš KučeříkLukáš Kučeřík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 3.75 +2.5 m/s 0.0
10 Jan ŠebestaJan Šebesta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 3.65 +1.3 m/s 0.0
11 Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 11 3.62 +1.7 m/s 0.0
12 Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 9 3.50 +5.3 m/s 0.0
13 Václav BakalaVáclav Bakala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 6 3.36 +2.2 m/s 0.0
14 Jakub MudrlaJakub Mudrla
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 3.35 +1.2 m/s 0.0
15 Daniel UlmanDaniel Ulman
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 3.31 +1.1 m/s 0.0
16 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 3 3.12 +2.6 m/s 0.0
Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 8 NM 0.0
Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 17 NM 0.0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 30 4.79 -0.9 m/s 0.0
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 29 4.73 +0.0 m/s 0.0
3 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 27 4.43 +1.2 m/s 0.0
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 23 4.23 +0.0 m/s 0.0
5 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 20 4.23 +0.0 m/s 0.0
6 Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 26 4.19 +0.7 m/s 0.0
7 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 22 4.17 +0.8 m/s 0.0
8 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 28 4.15 +1.4 m/s 0.0
9 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 14 3.95 +1.6 m/s 0.0
10 Nela PeškováNela Pešková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 19 3.93 +1.3 m/s 0.0
11 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 21 3.89 -0.5 m/s 0.0
12 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 3.87 +1.8 m/s 0.0
13 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 25 3.78 +0.2 m/s 0.0
14 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 12 3.76 +0.0 m/s 0.0
15 Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 17 3.75 +1.3 m/s 0.0
16 Rozálie MichálkováRozálie Michálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 3.67 +1.1 m/s 0.0
17 Nela PírkováNela Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 16 3.53 -0.6 m/s 0.0
18 Natálie RožičováNatálie Rožičová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 3.47 -0.5 m/s 0.0
19 Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 10 3.37 +1.4 m/s 0.0
20 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 3.35 +2.6 m/s 0.0
21 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 11 3.35 +1.6 m/s 0.0
22 Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 3.33 +0.6 m/s 0.0
23 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 15 3.32 -0.6 m/s 0.0
24 Kateřina MišováKateřina Mišová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 3.30 +0.4 m/s 0.0
25 Nela LekešováNela Lekešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 3.28 +1.8 m/s 0.0
26 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 3.20 +0.0 m/s 0.0
27 Petra CetkovskáPetra Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 9 3.09 +0.0 m/s 0.0
28 Simona FeistlováSimona Feistlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 1 2.95 +0.5 m/s 0.0
Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 24 NM 0.0
Aneta JanákováAneta Janáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 18 NM 0.0
Celkem 30 závodníků