výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP mladšího žactva

Prostějov (17. 9. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 17.9.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Punge, Kopec, Pěček, Hastík Punge, Kopec, Pěček, Hastík Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 32.68
2 Obšil, Obšil, Šíma, Marghold Obšil, Obšil, Šíma, Marghold AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 34.27
3 Mlčoch, Moučka, Jurica, Závodský Mlčoch, Moučka, Jurica, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.46
4 Tarkowski, Polák, Kučeřík, Hájek Tarkowski, Polák, Kučeřík, Hájek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 35.33
5 Horníček, Spiller, Pupík, Lambertucci Horníček, Spiller, Pupík, Lambertucci TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 35.49
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 17.9.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hus, Kotyza, Krov, Schwarz Hus, Kotyza, Krov, Schwarz Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 33.53
2 Bílek, Novák, Vacula, Šebesta Bílek, Novák, Vacula, Šebesta Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 36.73
3 Mondek, Spurný, Nesvadba, Sulák Mondek, Spurný, Nesvadba, Sulák AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 37.13
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Punge, Kopec, Pěček, Hastík Punge, Kopec, Pěček, Hastík Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 32.68
2 Hus, Kotyza, Krov, Schwarz Hus, Kotyza, Krov, Schwarz Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 33.53
3 Obšil, Obšil, Šíma, Marghold Obšil, Obšil, Šíma, Marghold AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 34.27
4 Mlčoch, Moučka, Jurica, Závodský Mlčoch, Moučka, Jurica, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.46
5 Tarkowski, Polák, Kučeřík, Hájek Tarkowski, Polák, Kučeřík, Hájek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 35.33
6 Horníček, Spiller, Pupík, Lambertucci Horníček, Spiller, Pupík, Lambertucci TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 35.49
7 Bílek, Novák, Vacula, Šebesta Bílek, Novák, Vacula, Šebesta Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 36.73
8 Mondek, Spurný, Nesvadba, Sulák Mondek, Spurný, Nesvadba, Sulák AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 37.13

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žandová, Žouželková, Štoplová, Škopová Žandová, Žouželková, Štoplová, Škopová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 32.59
2 Stejskalová, Utěšená, Jurečková, Jurečková Stejskalová, Utěšená, Jurečková, Jurečková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.37
3 Janáková, Vaňáková, Rožičová, Sekaninová Janáková, Vaňáková, Rožičová, Sekaninová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.94
4 Haitlová, Vítková, Vavříková, Švánová Haitlová, Vítková, Vavříková, Švánová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 36.09
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 17.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berková, Pražáková, Suchanová, Kochwasserová Berková, Pražáková, Suchanová, Kochwasserová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 34.05
2 Vepřeková, Machytková, Juránková, Sýkorová Vepřeková, Machytková, Juránková, Sýkorová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.87
3 Šinclová, Šnoblová, Klimčáková, Dvořáková Šinclová, Šnoblová, Klimčáková, Dvořáková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 35.07
4 Piňosová, Zapletalová, Minxová, Ropová Piňosová, Zapletalová, Minxová, Ropová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 37.49
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žandová, Žouželková, Štoplová, Škopová Žandová, Žouželková, Štoplová, Škopová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 32.59
2 Stejskalová, Utěšená, Jurečková, Jurečková Stejskalová, Utěšená, Jurečková, Jurečková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.37
3 Berková, Pražáková, Suchanová, Kochwasserová Berková, Pražáková, Suchanová, Kochwasserová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 34.05
4 Vepřeková, Machytková, Juránková, Sýkorová Vepřeková, Machytková, Juránková, Sýkorová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.87
5 Janáková, Vaňáková, Rožičová, Sekaninová Janáková, Vaňáková, Rožičová, Sekaninová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.94
6 Šinclová, Šnoblová, Klimčáková, Dvořáková Šinclová, Šnoblová, Klimčáková, Dvořáková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 35.07
7 Haitlová, Vítková, Vavříková, Švánová Haitlová, Vítková, Vavříková, Švánová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 36.09
8 Piňosová, Zapletalová, Minxová, Ropová Piňosová, Zapletalová, Minxová, Ropová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 37.49