výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Písek (8. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.19 11.00
2 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.30 9.00
3 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.32 8.00
4 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.41 7.00
5 9 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.51 6.00
6 Tomáš NovákTomáš Novák 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 08.54 5.00
7 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.71 3.00
8 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.80 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČutkaDavid Čutka 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.02 1.00
2 27 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.28
3 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.41
4 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 09.41
5 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.41
6 Filip JiraňFilip Jiraň 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ZagataJáchym Zagata 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.43
2 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 09.52
3 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.56
4 František AdamFrantišek Adam 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.69
5 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.73
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VolfMarek Volf 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.68 4.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 09.70
3 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.82
4 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.01
5 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 10.52
6 Daniel HadvičákDaniel Hadvičák 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.19 11.00
2 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.30 9.00
3 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.32 8.00
4 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.41 7.00
5 9 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.51 6.00
6 Tomáš NovákTomáš Novák 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 08.54 5.00
7 Marek VolfMarek Volf 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.68 4.00
8 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.71 3.00
9 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.80 2.00
10 David ČutkaDavid Čutka 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.02 1.00
11 27 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.28
12 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.41
12 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 09.41
12 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.41
15 Jáchym ZagataJáchym Zagata 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.43
16 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 09.52
17 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.56
18 Filip JiraňFilip Jiraň 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.67
19 František AdamFrantišek Adam 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.69
20 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 09.70
21 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.73
22 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.82
23 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.01
24 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 10.52
25 Daniel HadvičákDaniel Hadvičák 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.59

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 08.41 11.00
2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.77 7.00
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.78 6.00
4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.84 5.00
5 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.85 4.00
6 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.91 2.00
7 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.99 1.00
MS Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.61 9.00
2 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 08.75 8.00
3 96 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.87 3.00
4 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.04
5 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 09.33
6 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 09.72
Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 12:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 09.07
2 Linda BednářováLinda Bednářová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.22
3 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.45
4 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.53
5 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.61
6 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.63
Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 12:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.02
2 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 09.06
3 49 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 09.10
4 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.10
5 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 09.17
6 Marcela ŽákováMarcela Žáková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.33
Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 12:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 09.34
2 94 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.37
3 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.44
4 Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09.76
5 Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 10.73
6 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.29
Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 08.41 11.00
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.61 9.00
3 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 08.75 8.00
4 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.77 7.00
5 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.78 6.00
6 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.84 5.00
6 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 08.84
8 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.85 4.00
9 96 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.87 3.00
10 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.91 2.00
11 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.99 1.00
12 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.02
13 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.04
14 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 09.06
15 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 09.07
16 49 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 09.10
16 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.10
18 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 09.17
19 Linda BednářováLinda Bednářová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.22
20 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 09.33
20 Marcela ŽákováMarcela Žáková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.33
22 58 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 09.34
23 94 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.37
24 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.44
25 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.45
26 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.53
27 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.61
28 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.63
29 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 09.72
30 Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09.76
31 Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 10.73
32 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.29
Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 DNS
Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 DNS
Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 DNS

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 11:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 11.49 11.00
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 11.90 9.00
3 43 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 12.00 8.00
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.01 7.00
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.17 6.00
6 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 12.40 5.00
7 31 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 13.87 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 11:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 12.51 4.00
2 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 13.32 3.00
3 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 13.43 2.00
4 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.93
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 15.18
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.54
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 11.49 11.00
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 11.90 9.00
3 43 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 12.00 8.00
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.01 7.00
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.17 6.00
6 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 12.40 5.00
7 88 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 12.51 4.00
8 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.54
9 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 13.32 3.00
10 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 13.43 2.00
11 31 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 13.87 1.00
12 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.93
13 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 15.18

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 11:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.08 11.00
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.15 9.00
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.21 8.00
4 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 13.35 7.00
5 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 13.61 6.00
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.66 5.00
Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 DQ
MS Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.09
Poznámky:
Pravidlo 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 13.75 4.00
2 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 14.12 3.00
3 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 14.21 2.00
4 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 14.54 1.00
5 Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 15.28
6 Aneta KropíkováAneta Kropíková 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 15.30
7 Iva KratochvílováIva Kratochvílová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 15.63
Martina DrsováMartina Drsová 91 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.08 11.00
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.09
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.15 9.00
4 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.21 8.00
5 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 13.35 7.00
6 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 13.61 6.00
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.66 5.00
8 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 13.75 4.00
9 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 14.12 3.00
10 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 14.21 2.00
11 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 14.54 1.00
12 Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 15.28
13 Aneta KropíkováAneta Kropíková 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 15.30
14 Iva KratochvílováIva Kratochvílová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 15.63
Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 DQ
Martina DrsováMartina Drsová 91 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.83 11.00
2 43 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 20.10 9.00
3 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 20.33 7.50
4 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 21.20 5.00
5 4 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 21.67 4.00
6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.89 2.50
7 17 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 21.89 2.50
8 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 22.93
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 22.97
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 23.16
3 1 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 23.38
4 65 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 24.83
5 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 25.42
6 51 Jan VšetečkaJan Všetečka 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 23.73
2 57 Šimon HammerŠimon Hammer 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 24.58
3 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 26.56
4 69 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 26.75
5 Daniel HadvičákDaniel Hadvičák 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 27.04
6 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 29.91
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 20.33 7.50
2 Tomáš NovákTomáš Novák 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 21.10 6.00
3 27 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 22.49 1.00
4 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.57
5 24 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.65
6 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 22.69
7 Petr MachPetr Mach 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 23.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.83 11.00
2 43 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 20.10 9.00
3 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 20.33 7.50
3 9 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 20.33 7.50
5 Tomáš NovákTomáš Novák 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 21.10 6.00
6 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 21.20 5.00
7 4 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 21.67 4.00
8 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.89 2.50
8 17 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 21.89 2.50
10 27 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 22.49 1.00
11 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.57
12 24 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.65
13 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 22.69
14 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 22.93
15 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 22.97
16 Petr MachPetr Mach 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 23.08
17 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 23.16
18 1 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 23.38
19 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 23.73
20 57 Šimon HammerŠimon Hammer 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 24.58
21 65 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 24.83
22 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 25.42
23 51 Jan VšetečkaJan Všetečka 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.89
24 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 26.56
25 69 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 26.75
26 Daniel HadvičákDaniel Hadvičák 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 27.04
27 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 29.91

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 21.54 4.00
2 40 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 22.29
3 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 22.67
4 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 22.70
5 21 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 23.14
6 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 25.60
Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 DNS
Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 21.43 5.00
2 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 22.12
3 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 25.18
4 Marcela ŽákováMarcela Žáková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 25.35
Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 DNS
29 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 DNS
Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.17 7.00
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 21.36 6.00
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.66 2.00
4 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.80
5 84 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 23.50
6 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 24.29
MS Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 25.32
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.56 3.00
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.72 1.00
3 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 22.14
4 34 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 23.28
5 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 23.93
6 20 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.06
7 74 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 25.23
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 20.18 11.00
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 20.64 9.00
3 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 20.88 8.00
4 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 22.01
5 35 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 22.11
6 84 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 22.16
7 49 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 24.55
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 20.18 11.00
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 20.64 9.00
3 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 20.88 8.00
4 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.17 7.00
5 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 21.36 6.00
6 53 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 21.43 5.00
7 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 21.54 4.00
8 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.56 3.00
9 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.66 2.00
10 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.72 1.00
11 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 22.01
12 35 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 22.11
13 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 22.12
14 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 22.14
15 84 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 22.16
16 40 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 22.29
17 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 22.67
18 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 22.70
19 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.80
20 21 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 23.14
21 34 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 23.28
22 84 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 23.50
23 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 23.93
24 20 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.06
25 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 24.29
26 49 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 24.55
27 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 25.18
28 74 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 25.23
29 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 25.32
30 Marcela ŽákováMarcela Žáková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 25.35
31 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 25.60
Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 DNS
Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 DNS
Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 DNS
29 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 DNS
Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 23.61 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 24.42 9.00
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.63 8.00
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 24.69 7.00
5 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 25.26 6.00
6 10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.30 5.00
43 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 26.48 4.00
2 Michal SládekMichal Sládek 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 26.57 3.00
3 4 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 27.39 1.00
Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 25.41
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Dominik KovaříčekDominik Kovaříček 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 27.17 2.00
2 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 28.51
3 31 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 29.53
4 24 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 30.59
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 31.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 23.61 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 24.42 9.00
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.63 8.00
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 24.69 7.00
5 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 25.26 6.00
6 10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.30 5.00
7 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 25.41
8 14 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 26.48 4.00
9 Michal SládekMichal Sládek 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 26.57 3.00
10 27 Dominik KovaříčekDominik Kovaříček 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 27.17 2.00
11 4 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 27.39 1.00
12 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 28.51
13 31 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 29.53
14 24 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 30.59
15 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 31.64
43 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 DNS
Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.47 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 27.50 9.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 27.55 8.00
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 27.58 7.00
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 27.72 6.00
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 28.43 5.00
7 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 29.34 3.00
MS Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.63
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 28.84 4.00
2 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 29.52 2.00
3 94 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 30.14 1.00
4 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 30.15
5 37 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 30.16
6 16 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 30.38
MS Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 30.11
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.63
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.47 11.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 27.50 9.00
4 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 27.55 8.00
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 27.58 7.00
6 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 27.72 6.00
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 28.43 5.00
8 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 28.84 4.00
9 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 29.34 3.00
10 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 29.52 2.00
11 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 30.11
12 94 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 30.14 1.00
13 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 30.15
14 37 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 30.16
15 16 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 30.38

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 1:47.53 11.00
2 19 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 1:54.74 9.00
3 21 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14 1:54.78 8.00
4 40 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 1:56.21 7.00
5 35 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 1:57.47 6.00
6 34 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 2:01.40 5.00
7 61 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13 2:02.42 4.00
8 84 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:04.21 3.00
9 64 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:05.67 2.00
10 29 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 2:07.75 1.00
11 99 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 2:10.57
12 74 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:12.21
13 20 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 2:12.90
85 Ema PřevrátilováEma Převrátilová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 11 DNS
7 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11 2:09.62 11.00
2 17 Pavel SuchýPavel Suchý 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:12.50 9.00
3 10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:13.82 8.00
4 14 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 2:15.30 7.00
5 4 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1 2:25.16 6.00
6 27 Dominik KovaříčekDominik Kovaříček 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 2:26.18 5.00
7 31 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 2:26.38 4.00
8 24 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:27.63 3.00
9 11 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 2:33.45 2.00
21 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 DNS
MS 9 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 2:23.41
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Anna KotounováAnna Kotounová 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 8 2:57.79 11.00
2 81 Karolína ŠvábováKarolína Švábová 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 2:59.45 9.00
3 37 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 9 3:02.10 8.00
4 16 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 3:04.30 7.00
5 5 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 3:14.40 6.00
6 39 Eliška VohryzkováEliška Vohryzková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10 3:21.43 5.00
7 96 Ivona ProcházkováIvona Procházková 75 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 3:22.94 4.00
8 28 Daniela NováDaniela Nová 70 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 3:34.81 3.00
9 29 Martina StruskováMartina Strusková 74 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 3:41.93 2.00
10 55 Lenka KollarováLenka Kollarová 80 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 4:08.76 1.00
MS 45 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:33.70
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 56 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:11.22 11.00
2 1 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 3:31.20 9.00
3 60 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 3:32.85 8.00
4 24 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 3:35.52 7.00
5 57 Šimon HammerŠimon Hammer 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 3:51.72 6.00
6 69 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 3:58.39 5.00
7 65 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 4:01.43 4.00
8 51 Jan VšetečkaJan Všetečka 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 4:01.53 3.00
MS 44 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 3:10.44
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 93 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 13:27.51 11.00
2 95 Linda PolívkováLinda Polívková 00 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 13:29.95 9.00
3 96 Ivona ProcházkováIvona Procházková 75 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 14:47.37 8.00
4 81 Karolína ŠvábováKarolína Švábová 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 15:03.92 7.00
28 Daniela NováDaniela Nová 70 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 DNS
29 Martina StruskováMartina Strusková 74 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 DNS
55 Lenka KollarováLenka Kollarová 80 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 DNS
94 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 DNS
Celkem 8 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 87 Alois KunaAlois Kuna 88 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 17:33.45 11.00
2 88 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 17:39.19 9.00
3 83 Jaromír HabaraJaromír Habara 74 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 18:04.62 8.00
4 73 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 18:22.35 7.00
5 11 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 18:40.59 6.00
6 79 Martin FukaMartin Fuka 78 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 19:08.21 5.00
7 90 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 21:33.65 4.00
86 Milan HlasMilan Hlas 74 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 10:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.67 11.00
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.86 9.00
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.75 8.00
4 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.89 7.00
5 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 10.94 6.00
6 4 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 11.62 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.10 5.00
2 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 11.92 3.00
3 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.10 2.00
4 František AdamFrantišek Adam 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.69 1.00
5 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.54
MS Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 12.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.67 11.00
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.86 9.00
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.75 8.00
4 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.89 7.00
5 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 10.94 6.00
6 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.10 5.00
7 4 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 11.62 4.00
8 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 11.92 3.00
9 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.10 2.00
10 František AdamFrantišek Adam 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.69 1.00
11 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 12.98
12 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.54

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 10:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.28 11.00
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.66 9.00
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.05 8.00
4 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.14 7.00
5 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 11.27 5.00
6 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.42 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 10:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.15 6.00
2 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 11.30 4.00
3 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.96 1.00
4 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.00
5 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.02
6 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BednářováLinda Bednářová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 11.89 2.00
2 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.57
3 35 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 12.65
4 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 13.30
5 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 14.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.28 11.00
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.66 9.00
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.05 8.00
4 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.14 7.00
5 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.15 6.00
6 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 11.27 5.00
7 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 11.30 4.00
8 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.42 3.00
9 Linda BednářováLinda Bednářová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 11.89 2.00
10 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.96 1.00
11 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.00
12 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.02
13 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.57
14 35 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 12.65
15 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.79
16 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 13.30
17 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 14.50

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 62.49 11.00
2 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 65.25 9.00
3 21 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 72.63 8.00
4 Pavel ŠkrletaPavel Škrleta 68 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 73.81 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 71.36 11.00
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 77.46 9.00
3 95 Linda PolívkováLinda Polívková 00 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 82.51 8.00
4 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 01 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 95.11 7.00
MS Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 76.47
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vacek, Gribbin, Czepiec, Havelka Vacek, Gribbin, Czepiec, Havelka SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 47.72 11.00
2 88 Moučka, Zeman, Jelínek, Řáda Moučka, Zeman, Jelínek, Řáda SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 48.11 9.00
3 Sobotka, Kovaříček, Absolon, Markvart Sobotka, Kovaříček, Absolon, Markvart TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 49.33 8.00
4 Říha, Stejskal, Suchý, Cais Říha, Stejskal, Suchý, Cais SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 51.25 7.00
5 Holoubek, Krňanský, Strnad, Vaněk Holoubek, Krňanský, Strnad, Vaněk TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 51.85 6.00
6 Chýna, Rybák, Habara, Louma Chýna, Rybák, Habara, Louma TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 53.47 5.00
7 11 Stejskal, Stejskal, Pikl, Sládek Stejskal, Stejskal, Pikl, Sládek SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 56.68 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilhelmová, Krejčí, Šteierová, Váňová Vilhelmová, Krejčí, Šteierová, Váňová TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 51.84 11.00
2 Brejchová, Halounová, Pilíková, Raušová Brejchová, Halounová, Pilíková, Raušová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 52.20 9.00
3 Synková, Tomášová, Tůmová, Dušková Synková, Tomášová, Tůmová, Dušková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 57.89 8.00
4 Sokolová, Sedláková, Vohryzková, Kratochvílová Sokolová, Sedláková, Vohryzková, Kratochvílová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 62.58 7.00
5 Kratochvílová, Čadová, Kovaříčková, Chýnová Kratochvílová, Čadová, Kovaříčková, Chýnová TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 64.96 6.00
6 37 Vykouková, Kršíková, Nová, Strusková Vykouková, Kršíková, Nová, Strusková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 68.94 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šonka, Maloň, Malinský, Kroupa Šonka, Maloň, Malinský, Kroupa T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:55.36 11.00
2 Čoka, Čoka, Čermák, Krejčí Čoka, Čoka, Čermák, Krejčí TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 2:03.96 9.00
3 Fohl, Hembera, Novotný, Šívr Fohl, Hembera, Novotný, Šívr TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:08.92 8.00
4 65 Petr, Novotný, Novotný, Petr Petr, Novotný, Novotný, Petr VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 2:12.28 7.00
5 Adam, Ruman, Šilhan, Šustr Adam, Ruman, Šilhan, Šustr TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:12.42 6.00
6 Plánek, Fučík, Jiraň, Rašman Plánek, Fučík, Jiraň, Rašman Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 2:22.43 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hurtová, Chmátalová, Lorencová, Volfová Hurtová, Chmátalová, Lorencová, Volfová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 1:57.03 11.00
2 Fišerová, Holušová, Rypáčková, Stolinová Fišerová, Holušová, Rypáčková, Stolinová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:03.66 9.00
3 Kubičková, Kačerová, Řepová, Řádová Kubičková, Kačerová, Řepová, Řádová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 2:06.40 8.00
4 Boháčová, Herdová, Tůmová, Slavíková Boháčová, Herdová, Tůmová, Slavíková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 2:06.85 7.00
5 20 Schlauchová, Morongová, Hanousková, Böhmová Schlauchová, Morongová, Hanousková, Böhmová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:10.17 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Matoušková, Kouřimová, Žáková, Matoušková Matoušková, Kouřimová, Žáková, Matoušková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 2:07.44 6.00
2 Buchlovská, Štěpánová, Kubačková, Šebestová Buchlovská, Štěpánová, Kubačková, Šebestová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 2:07.96 5.00
3 Hrušková, Záhorová, Ellederová, Vondrášková Hrušková, Záhorová, Ellederová, Vondrášková TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 2:12.87 3.00
4 74 Kubíková, Zdeňková, Novotná, Zikmundová Kubíková, Zdeňková, Novotná, Zikmundová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:13.26 2.00
5 Čápová, Mácová, Šišková, Zemanová Čápová, Mácová, Šišková, Zemanová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:16.18 1.00
MS 64 Fíziková, Hejdová, Stejskalová, Tylová Fíziková, Hejdová, Stejskalová, Tylová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 2:07.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hurtová, Chmátalová, Lorencová, Volfová Hurtová, Chmátalová, Lorencová, Volfová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 1:57.03 11.00
2 Fišerová, Holušová, Rypáčková, Stolinová Fišerová, Holušová, Rypáčková, Stolinová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:03.66 9.00
3 Kubičková, Kačerová, Řepová, Řádová Kubičková, Kačerová, Řepová, Řádová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 2:06.40 8.00
4 Boháčová, Herdová, Tůmová, Slavíková Boháčová, Herdová, Tůmová, Slavíková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 2:06.85 7.00
5 64 Fíziková, Hejdová, Stejskalová, Tylová Fíziková, Hejdová, Stejskalová, Tylová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 2:07.27
6 99 Matoušková, Kouřimová, Žáková, Matoušková Matoušková, Kouřimová, Žáková, Matoušková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 2:07.44 6.00
7 Buchlovská, Štěpánová, Kubačková, Šebestová Buchlovská, Štěpánová, Kubačková, Šebestová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 2:07.96 5.00
8 20 Schlauchová, Morongová, Hanousková, Böhmová Schlauchová, Morongová, Hanousková, Böhmová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:10.17 4.00
9 Hrušková, Záhorová, Ellederová, Vondrášková Hrušková, Záhorová, Ellederová, Vondrášková TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 2:12.87 3.00
10 74 Kubíková, Zdeňková, Novotná, Zikmundová Kubíková, Zdeňková, Novotná, Zikmundová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:13.26 2.00
11 Čápová, Mácová, Šišková, Zemanová Čápová, Mácová, Šišková, Zemanová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:16.18 1.00

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.391.441.491.541.581.621.661.701.731.80 Body
1 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 5 1.73 -----oxxoooxxx 11.00
2 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 4 1.70 -ooooooxoxxx 9.00
3 4 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
04 3 1.49 oooxxx 8.00
4 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 1 1.44 ooxxx 7.00
5 21 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
87 2 1.39 o-x-xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.191.241.291.341.391.441.471.501.531.561.581.60 Body
1 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3 1.58 -oooooooxxoooxxoxxx 11.00
2 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 9 1.50 oooooxooxooxxx 9.00
3 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 10 1.50 ---oxo-ooxoxxx 8.00
4 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 8 1.29 ooooxxx 7.00
5 60 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 5 1.29 oooxoxxx 6.00
6 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 6 1.29 oxoxoxxoxxx 5.00
7 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 7 1.24 ooxoxxx 4.00
8= Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 1 1.14 oxxx 2.50
8= Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 2 1.14 oxxx 2.50
MS Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 4 1.19 xoxxoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.271.321.371.401.431.461.491.521.551.58 Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 6 1.49 ooooxxoxoxoxxx 11.00
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 5 1.40 ooxxooxxx 9.00
3 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 2 1.37 oxoxoxxx 8.00
4= Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 4 1.32 ooxxx 6.00
4= Aneta KropíkováAneta Kropíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 3 1.32 ooxxx 6.00
4= Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1 1.32 ooxxx 6.00
MS Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 7 1.58 oooxoxooxoxoxxooxxx
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.111.161.211.261.311.361.391.421.451.481.501.52 Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 10 1.50 ----oooxoxxoxxoxoxxx 11.00
2 94 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 9 1.45 ---oooxoooxxx 9.00
3 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 11 1.45 ---ooxxoxoxoxxoxxx 8.00
4 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 7 1.31 ooxoxooxxx 7.00
5 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 5 1.31 oooxxoxxoxxx 6.00
6 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 8 1.26 ooooxxx 5.00
7 40 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 6 1.26 xooooxxx 4.00
8= Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 4 1.21 oooxxx 2.50
8= Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3 1.21 oooxxx 2.50
10 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 1 1.21 oxoxxoxxx 1.00
11 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 1.11 xoxxx
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 8 5.60 -0.2 m/s 5.31  +0.25.08  +0.75.60  -0.25.60-5.10  -2.7x 11.00
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 4 5.56 -1.8 m/s 4.83  +0.54.84  -1.24.72  -0.24.844.89  -1.34.68  +0.85.56  -1.8 9.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 7 5.48 -1.2 m/s 5.34  -2.15.36  -0.35.11  +0.35.365.36  +0.54.95  -3.55.48  -1.2 8.00
4 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 6 5.37 +1.2 m/s 5.37  +1.25.25  -1.64.93  +0.55.375.37  +0.9x3.69  -1.9 7.00
5 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 5 5.12 +1.1 m/s 5.12  +1.1-4.51  -0.65.12x4.66  +1.25.01  +2.0 6.00
6 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1 5.10 +0.2 m/s 4.90  -0.35.10  +0.24.83  -2.05.104.97  +0.2xx 5.00
7 Michal SládekMichal Sládek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 2 5.07 +1.6 m/s 5.07  +1.64.85  +0.24.93  -2.35.074.83  +1.54.93  +0.94.58  -1.0 4.00
8 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3 4.51 +0.8 m/s 4.51  +0.83.86  +1.54.39  -1.64.514.51  +0.74.47  +0.84.30  -3.2 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 18 4.84 +0.2 m/s 4.78  -1.04.84  +0.24.78  +0.04.844.65  -0.40.00.0 11.00
2 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 17 4.76 +0.8 m/s 4.66  +0.9x4.76  +0.84.764.07  -1.10.00.0 9.00
3 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3 4.56 -0.3 m/s 4.56  -0.34.45  -0.94.43  -0.34.564.18  -0.50.00.0 8.00
4 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 16 4.28 -0.4 m/s 4.07  -1.34.11  +0.74.28  -0.44.283.91  +0.30.00.0 7.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 15 4.22 -0.4 m/s 3.82  -1.44.22  -0.43.90  -1.04.224.19  -0.80.00.0 6.00
6 Filip KortanFilip Kortan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 14 3.95 +1.5 m/s 3.46  -1.33.30  -0.83.95  +1.53.953.89  -0.30.00.0 5.00
7 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 3.89 -0.8 m/s 3.22  -0.63.82  -0.13.66  -0.33.823.89  -0.80.00.0 4.00
8 17 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 11 3.82 -0.9 m/s 3.81  -0.23.82  -0.93.77  -1.03.823.63  -1.00.00.0 3.00
9 David ČutkaDavid Čutka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 8 3.48 -0.4 m/s 3.44  -0.83.48  -0.43.30  +1.33.483.33  -0.10.00.0 2.00
10 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 12 3.48 -1.3 m/s 3.21  -0.43.48  -1.33.23  -0.43.483.09  -2.40.00.0 1.00
11 Petr MachPetr Mach
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 6 3.43 +0.2 m/s 3.43  +0.2xx3.433.13  +0.40.00.0
12 Matěj RumanMatěj Ruman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 10 3.31 -1.2 m/s 3.31  -1.2xx3.31x0.00.0
13 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 9 3.16 -1.1 m/s 3.16  -1.13.09  +1.32.85  +0.73.162.93  +0.30.00.0
14 Artuš KrálArtuš Král
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 7 3.03 -0.6 m/s 2.57  +0.02.98  +0.4x2.983.03  -0.60.00.0
15 51 Jan VšetečkaJan Všetečka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 4 2.90 -1.2 m/s 2.83  -0.62.63  -0.82.90  -1.22.902.75  +0.50.00.0
16 Daniel HadvičákDaniel Hadvičák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 1 2.86 -0.5 m/s 2.78  -0.4xx2.782.86  -0.50.00.0
Jáchym ZagataJáchym Zagata
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 12 5.00 -0.8 m/s x4.86  -0.64.97  -1.04.97xx5.00  -0.8 11.00
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 10 4.82 -0.9 m/s 4.78  -0.94.82  -0.94.75  -1.44.824.69  -1.34.30  +0.04.81  -1.7 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 6 4.80 +0.5 m/s 4.80  +0.54.61  -1.24.59  -0.74.804.47  -1.94.73  +0.8x 8.00
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
02 8 4.47 -1.1 m/s 4.47  -1.14.41  -1.4x4.474.27  -2.04.23  -1.8x 7.00
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 9 4.26 -1.2 m/s x4.25  -0.4x4.254.26  -1.2-- 6.00
6 93 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 2 4.10 -0.8 m/s 3.91  -0.2xx3.913.87  -1.44.10  -0.83.96  -1.2 5.00
7 94 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4 4.01 +0.9 m/s 4.01  +0.93.98  -1.63.99  -1.14.013.49  -0.8x- 4.00
8 Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 3 3.84 -1.9 m/s 3.73  +0.83.84  -1.9x3.843.71  -1.43.56  -1.13.84  -0.2 3.00
Martina DrsováMartina Drsová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
91 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta KropíkováAneta Kropíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 11 4.64 -1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 7 4.63 -0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 28 4.57 -0.3 m/s 4.57  -0.34.49  +1.24.35  -0.14.574.32  -1.50.00.0 11.00
2 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 29 4.35 +0.0 m/s 4.32  -0.14.35  +0.04.25  -0.24.354.32  -1.00.00.0 9.00
3 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 22 4.19 +0.0 m/s 3.96  -1.23.84  -0.34.19  +0.04.194.02  +0.30.00.0 8.00
4 96 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 27 4.18 -1.5 m/s xx3.89  -0.83.894.18  -1.50.00.0 7.00
5 Nikol KreizlováNikol Kreizlová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 16 4.16 +0.9 m/s 3.85  -0.83.81  -0.4x3.854.16  +0.90.00.0 6.00
6 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 26 4.11 +0.0 m/s 4.11  +0.04.03  +1.13.52  -0.64.114.03  -0.10.00.0 5.00
7 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 24 4.09 -0.8 m/s 4.00  +0.04.02  -2.14.09  -0.84.093.64  +0.30.00.0 4.00
8 35 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 25 4.02 +2.4 m/s 3.87 -0.6 m/s 3.75  +0.94.02  +2.43.85  +0.24.023.87  -0.60.00.0 3.00
9 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 23 4.00 +0.0 m/s 3.81  -1.23.83  -1.33.91  +0.13.914.00  +0.00.00.0 2.00
10 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 19 3.93 +0.1 m/s 3.65  -0.33.74  -0.23.63  -0.63.743.93  +0.10.00.0 1.00
11 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 1 3.90 +0.3 m/s 3.83  +0.23.90  +0.3x3.903.77  -0.50.00.0
12 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 20 3.76 -1.5 m/s 3.76  -1.53.63  -0.83.71  -0.83.76x0.00.0
13 Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 13 3.69 -0.3 m/s 3.67  -0.33.66  -1.23.69  -0.33.693.54  -2.10.00.0
14 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 21 3.68 -1.4 m/s xx3.68  -1.43.683.53  -1.80.00.0
15 Ema ChramostováEma Chramostová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 8 3.67 +1.2 m/s 3.55  -0.13.67  +1.23.60  -1.13.673.48  +1.50.00.0
16 84 Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 17 3.64 -0.7 m/s 2.85  +1.03.64  -0.73.42  +1.13.643.61  +0.70.00.0
17 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 10 3.61 -0.3 m/s 3.29  +2.33.61  -0.33.51  -1.33.61x0.00.0
18 Linda BednářováLinda Bednářová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 14 3.58 -1.5 m/s 3.22  -0.6x2.84  +0.73.223.58  -1.50.00.0
19 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 9 3.52 -1.0 m/s 3.25  -1.73.52  -1.03.35  -0.13.523.42  -2.50.00.0
20 58 Barbora MatouškováBarbora Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 15 3.51 +0.8 m/s x3.51  +0.83.39  -0.13.513.38  +0.60.00.0
21 Bára BorováBára Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 18 3.50 -0.7 m/s 2.80  +0.9x3.50  -0.73.503.43  +0.40.00.0
22 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 5 3.43 +2.4 m/s 3.41 -1.6 m/s 3.41  -1.63.43  +2.4-3.43-0.00.0
23 Leontýna HálkováLeontýna Hálková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 7 3.42 -0.1 m/s 3.42  -0.1xx3.42x0.0  +0.90.0
24 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 12 3.34 -0.1 m/s 3.25  +0.63.25  -1.53.34  -0.13.343.15  -2.10.00.0
25 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
07 3 3.25 -0.2 m/s 3.25  -0.23.03  -0.73.03  +0.03.25x0.00.0
26 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 11 3.07 +2.1 m/s 3.07 -1.1 m/s 3.07  +2.13.07  -1.13.04  -0.53.07x0.00.0
27 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 4 3.00 +0.7 m/s x2.78  +0.23.00  +0.73.00x0.00.0
28 Anna KurzováAnna Kurzová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
07 2 2.92 -1.0 m/s 2.90  +0.02.85  -0.42.84  +0.02.902.92  -1.00.00.0
Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 2 10.31 +1.8 m/s 10.09  +2.210.31  +1.809.91  +1.110.3110.05  +0.510.21  +1.309.92  +0.6 11.00
2 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 1 09.64 +1.3 m/s 09.64  +1.309.52  +1.8x09.64xx09.34  +1.7 9.00
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 2 10.41 +0.9 m/s 09.86  +1.410.27  +3.209.91  +1.010.2710.10  -0.710.35  +1.810.41  +0.9 11.00
2 Karolína SynkováKarolína Synková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3 08.61 +0.7 m/s 07.92  +0.7x08.02  +0.208.0208.19  -1.1x08.61  +0.7 9.00
3 5 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 1 08.27 +1.7 m/s 07.54  +1.007.71  +2.2x07.7107.70  -0.608.00  +0.808.27  +1.7 8.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 23 10.73 10.4410.7310.5510.7310.440.00.0 11.00
2 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 19 09.61 08.1709.1709.6109.61-0.00.0 9.00
3 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 18 09.61 09.1107.7209.6109.61x0.00.0 8.00
4 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 22 09.18 09.1808.0008.6309.1808.400.00.0 7.00
5 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 17 09.01 09.01x08.5709.01x0.00.0 6.00
6 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 20 08.78 08.4108.7807.6108.7806.600.00.0 5.00
7 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 21 08.61 x08.6108.5208.61x0.00.0 4.00
8 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 14 08.07 07.7606.7307.4907.7608.070.00.0 3.00
9 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 16 08.06 07.3808.0107.2708.0108.060.00.0 2.00
10 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 11 07.57 07.5707.5307.3807.5707.330.00.0 1.00
11 Veronika HorkáVeronika Horká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 10 07.35 07.3506.7505.8607.3506.640.00.0
12 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 15 07.15 07.0007.1506.0907.15-0.00.0
13 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 13 07.07 06.5506.0407.0707.07-0.00.0
14 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 12 07.02 x07.0206.9707.0206.650.00.0
15 15 Anna ZemanováAnna Zemanová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 7 06.72 x06.3106.7206.72-0.00.0
16 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 9 06.59 x05.8506.5906.59-0.00.0
17 64 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 5 06.43 05.4106.0206.4306.4305.980.00.0
18 Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 8 06.30 05.6205.0906.3006.30-0.00.0
19 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 6 06.22 06.2205.33x06.22-0.00.0
20 29 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 4 05.93 x05.5805.6905.6905.930.00.0
21 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 1 05.75 xx05.5105.5105.750.00.0
22 99 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3 04.44 03.57x04.4404.44-0.00.0
85 Ema PřevrátilováEma Převrátilová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Abdunazar SaidovAbdunazar Saidov
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 15 11.00 10.0808.9310.3810.3811.000.00.0 11.00
2 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 14 10.33 09.9410.0910.0710.0910.330.00.0 9.00
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 13 07.98 xx07.8207.8207.980.00.0 8.00
4 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 12 07.47 07.2807.4707.3807.4707.280.00.0 7.00
5 Jakub ŠilhanJakub Šilhan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 5 06.98 06.9806.9306.9306.9806.720.00.0 6.00
6 Jiří NovotnýJiří Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 9 06.92 04.8806.4106.6806.6806.920.00.0 5.00
7 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 8 06.82 06.8206.2106.0006.8205.140.00.0 4.00
8 Filip RůžičkaFilip Růžička
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 11 06.66 06.3006.4006.6606.6606.490.00.0 3.00
9 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 7 06.51 06.5105.9006.1206.5106.100.00.0 2.00
10 Matěj RumanMatěj Ruman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 10 06.44 xx06.4406.4406.200.00.0 1.00
11 Patrik SedlákPatrik Sedlák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 6 06.41 05.8706.41x06.41x0.00.0
12 Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 3 05.79 05.5105.1905.7905.79x0.00.0
13 Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 1 05.23 05.23x04.4105.2304.490.00.0
14 Artuš KrálArtuš Král
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 4 04.62 x04.6204.5404.6204.020.00.0
15 Tomáš NovýTomáš Nový
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 2 03.57 03.57xx03.5703.380.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 14 11.15 10.7411.1510.9611.15x11.0910.10 11.00
2 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 3 08.51 08.4808.5105.0008.5107.1508.2607.93 9.00
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
84 12 08.13 07.7708.1308.0408.1307.86x07.63 8.00
4 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 11 07.88 07.88x07.4507.8807.0207.6307.49 7.00
5 Pavla TomášováPavla Tomášová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 10 07.84 07.8406.9107.5007.8407.1207.2707.53 6.00
6 Karolína SynkováKarolína Synková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 7 07.48 07.4807.0506.8707.4806.3606.6307.14 5.00
7 Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 9 07.27 06.9507.1507.2707.2707.1407.1106.74 4.00
8 Tereza ChýnováTereza Chýnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
89 8 06.67 06.6706.2206.1806.6706.2406.4106.01 3.00
9 Silvie ŠaškováSilvie Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 6 06.65 06.4206.6506.5406.650.00.00.0 2.00
10 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 1 06.48 06.4806.1706.3906.480.00.00.0 1.00
11 Pavlína VáňováPavlína Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
85 5 06.25 05.9306.2506.1306.250.00.00.0
12 Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 4 06.14 06.1405.6306.0206.140.00.00.0
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Martina DrsováMartina Drsová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
91 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 12 11.93 11.32x11.7211.7211.62x11.93 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 10 11.35 10.3210.89x10.89x11.0311.35 9.00
3 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
77 8 10.09 09.3710.09x10.0909.2909.3409.04 8.00
4 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 6 10.05 x09.2809.5709.5710.0509.69x 7.00
5 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 9 09.67 09.3909.67x09.67x-- 6.00
6 Petr SmíšekPetr Smíšek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 7 08.89 08.3208.89x08.8908.5208.2508.05 5.00
7 17 Pavel SuchýPavel Suchý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
77 3 08.82 07.8808.1308.0608.1308.5408.7108.82 4.00
8 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
74 2 07.48 07.48x07.0307.480.00.00.0 3.00
9 Václav NovákVáclav Novák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
00 5 07.16 06.3106.7907.1607.160.00.00.0 2.00
10 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 4 05.66 05.6105.6605.5005.660.00.00.0 1.00
Pavel TůmaPavel Tůma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
89 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr KovaříčekPetr Kovaříček
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
77 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 12 27.79 24.8323.2225.8425.8425.06x27.79 11.00
2 Pavla TomášováPavla Tomášová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 10 24.60 20.9119.0819.5920.91x21.4924.60 9.00
3 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 13 23.63 20.4020.68x20.6823.63x19.56 8.00
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
84 11 22.25 x19.7321.8221.8222.25xx 7.00
5 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 6 21.63 x17.8821.6321.63x21.35x 6.00
6 81 Karolína ŠvábováKarolína Švábová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 5 19.21 15.3718.4917.1718.4916.0719.2118.00 5.00
7 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 8 19.15 17.4618.2819.1519.1516.3115.42x 4.00
8 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4 18.63 x17.2618.6318.6318.6118.5118.04 3.00
9 Pavlína VáňováPavlína Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
85 7 17.86 15.6217.86x17.860.00.00.0 2.00
10 5 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 9 16.43 15.3316.2916.4316.430.00.00.0 1.00
11 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 2 14.83 12.7313.7414.8314.830.00.00.0
12 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 1 14.32 x14.3214.2714.320.00.00.0
13 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 3 11.32 xx11.3211.320.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 10 33.82 xx22.5522.55x33.82x 11.00
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 12 32.62 32.62xx32.62xx29.85 9.00
3 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
77 9 28.69 26.2327.1726.1827.17x28.69x 8.00
4 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 8 27.03 22.65x23.2623.2627.03xx 7.00
5 Petr SmíšekPetr Smíšek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 4 26.32 23.3921.0519.6923.3924.4124.6526.32 6.00
6 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 7 25.37 22.3325.3724.7725.3723.09x24.70 5.00
7 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 6 25.25 19.3125.2522.8425.2524.7224.46x 4.00
8 Josef ChýnaJosef Chýna
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 5 21.45 x19.4417.1319.4421.45x- 3.00
9 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 3 17.13 x16.0917.1317.130.00.00.0 2.00
Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr KovaříčekPetr Kovaříček
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
77 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 22.15 x17.3418.3518.3519.3019.9522.15 11.00
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
84 11 22.10 21.2822.1021.9522.1019.1221.7320.84 9.00
3 Pavlína VáňováPavlína Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
85 9 21.28 21.0518.5319.7621.0520.17x21.28 8.00
4 Silvie ŠaškováSilvie Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 3 20.31 18.2320.3117.5620.3119.2118.8718.54 7.00
5 Tereza ChýnováTereza Chýnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
89 6 19.79 17.9318.3118.0418.3119.79x17.36 6.00
6 Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 5 17.83 15.8517.8317.1617.8316.74x14.30 5.00
7 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 10 17.65 17.6517.1517.4517.65xxx 4.00
8 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 8 16.40 13.9613.5314.7414.7414.8616.4014.88 3.00
9 Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 7 10.02 x10.02x10.020.00.00.0 2.00
MS Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 1 23.69 23.6920.1820.8323.690.00.00.0
MS Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 2 20.91 20.3120.9120.8420.910.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 7 31.87 x26.7927.9527.9531.8729.76x 11.00
2 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 5 28.00 27.65x26.4627.6526.3128.0026.36 9.00
3 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 6 24.01 22.1723.0023.0123.0123.2924.0122.28 8.00
4 Petr SmíšekPetr Smíšek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 4 22.64 22.6422.2822.5622.6422.3321.4221.09 7.00
5 Josef ChýnaJosef Chýna
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 1 22.22 16.7017.5718.0418.0420.5418.9122.22 6.00
6 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 3 21.56 xxx0.021.1721.5620.96 5.00
Pavel TůmaPavel Tůma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
89 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 9 34.49 34.4933.9933.9334.4934.4934.4832.99 11.00
2 Pavla TomášováPavla Tomášová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 8 27.93 26.5427.0325.2827.0327.9325.8027.19 9.00
3 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 7 25.89 23.8225.8924.0925.8923.1524.9922.96 8.00
4 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 1 19.78 19.1216.7118.2319.1219.7817.3418.35 7.00
5 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 6 18.38 16.4218.3817.0618.3817.92xx 6.00
6 Iva KratochvílováIva Kratochvílová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
04 5 16.16 15.2716.1610.9616.1614.8815.9015.10 5.00
7 Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
80 2 13.52 13.5212.3112.4613.52x11.3113.52 4.00
8 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 3 12.68 12.68x11.4912.6811.73x11.63 3.00
9 29 Martina StruskováMartina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
74 4 11.99 11.99xx11.990.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 6 45.11 36.6943.8445.1145.1140.6245.04x 11.00
2 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 4 38.57 38.1538.3038.5738.57x35.5333.86 9.00
3 Josef ChýnaJosef Chýna
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 5 38.53 35.5638.53x38.53xx35.21 8.00
4 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 3 34.25 30.87xx30.8732.70x34.25 7.00
5 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
77 2 31.56 31.2531.5627.8131.56xxx 6.00
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pavel TůmaPavel Tůma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
89 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky