výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Písek (8. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 23.61 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 24.42 9.00
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.63 8.00
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 24.69 7.00
5 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 25.26 6.00
6 10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.30 5.00
43 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 26.48 4.00
2 Michal SládekMichal Sládek 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 26.57 3.00
3 4 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 27.39 1.00
Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 25.41
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Dominik KovaříčekDominik Kovaříček 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 27.17 2.00
2 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 28.51
3 31 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 29.53
4 24 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 30.59
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 31.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 23.61 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 24.42 9.00
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.63 8.00
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 24.69 7.00
5 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 25.26 6.00
6 10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.30 5.00
7 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 25.41
8 14 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 26.48 4.00
9 Michal SládekMichal Sládek 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 26.57 3.00
10 27 Dominik KovaříčekDominik Kovaříček 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 27.17 2.00
11 4 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 27.39 1.00
12 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 28.51
13 31 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 29.53
14 24 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 30.59
15 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 31.64
43 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 DNS
Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.47 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 27.50 9.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 27.55 8.00
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 27.58 7.00
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 27.72 6.00
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 28.43 5.00
7 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 29.34 3.00
MS Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.63
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 28.84 4.00
2 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 29.52 2.00
3 94 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 30.14 1.00
4 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 30.15
5 37 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 30.16
6 16 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 30.38
MS Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 30.11
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.63
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.47 11.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 27.50 9.00
4 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 27.55 8.00
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 27.58 7.00
6 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 27.72 6.00
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 28.43 5.00
8 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 28.84 4.00
9 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 29.34 3.00
10 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 29.52 2.00
11 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 30.11
12 94 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 30.14 1.00
13 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 30.15
14 37 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 30.16
15 16 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 30.38