výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva

Turnov (2. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 2.5.2019 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.82
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.13
3 Václav HejdukVáclav Hejduk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.31
4 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.70
5 Ondřej MoréOndřej Moré 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.85
6 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.01
MS Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 2.5.2019 - 16:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.95
2 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.06
3 Jan SteinerJan Steiner 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.33
4 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.35
5 Ondřej HonOndřej Hon 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.36
6 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.86
7 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 2.5.2019 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 07.61
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.28
3 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.37
4 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.49
5 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.73
6 Tibor SedlákTibor Sedlák 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.20
7 Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 2.5.2019 - 16:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HájekFilip Hájek 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.10
2 Michael DědekMichael Dědek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.30
3 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.43
4 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.45
5 Filip KažmírFilip Kažmír 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 09.24
6 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.53
7 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 09.86
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 07.61
2 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.70
3 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.82
4 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.95
5 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.06
6 Filip HájekFilip Hájek 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.10
7 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.13
8 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.28
9 Michael DědekMichael Dědek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.30
10 Václav HejdukVáclav Hejduk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.31
11 Jan SteinerJan Steiner 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.33
12 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.35
13 Ondřej HonOndřej Hon 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.36
14 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.37
15 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.43
16 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.45
17 Sebastian MarekSebastian Marek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.49
18 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.70
19 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.73
20 Ondřej MoréOndřej Moré 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.85
21 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.86
22 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.01
23 Tibor SedlákTibor Sedlák 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.20
24 Filip KažmírFilip Kažmír 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 09.24
25 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.47
26 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.53
27 Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09.68
28 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 09.86

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 2.5.2019 - 17:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.61 11.00
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 07.98 9.00
3 Filip HájekFilip Hájek 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.09 8.00
4 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.11 7.00
5 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 08.14 6.00
6 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 2.5.2019 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.22 4.00
2 Michael DědekMichael Dědek 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.25 3.00
3 Ondřej HonOndřej Hon 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 08.26 2.00
4 Václav HejdukVáclav Hejduk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.30 1.00
5 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.36
6 Jan SteinerJan Steiner 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 2.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 08.36
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 08.70
3 Tina DrahotováTina Drahotová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 5 08.99
4 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 6 09.16
5 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.28
6 Karolína ŽenatáKarolína Ženatá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 09.70
Anna PodzimkováAnna Podzimková 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 2.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.29
2 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.57
3 Nela ChristovaNela Christova 06 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 5 08.94
4 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.99
5 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1 09.58
6 Dominika NožičkováDominika Nožičková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 09.62
7 Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 2.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.29
2 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.65
3 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 6 08.73
4 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 08.96
5 Natálie NečasováNatálie Nečasová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 5 09.07
6 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 1 09.28
7 Líza FraňkováLíza Fraňková 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 10.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 2.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.02
2 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 08.41
3 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 08.94
4 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 09.04
5 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 09.12
6 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.46
Barbora SkalickáBarbora Skalická 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 2.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 08.42
2 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.57
3 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.92
4 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.96
5 Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.06
6 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 09.26
7 Vanesa VolkováVanesa Volková 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 1 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 2.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 08.57
2 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 08.60
3 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.65
4 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 08.80
5 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 09.17
6 Tereza KoubkováTereza Koubková 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 09.62
7 Simona MatysováSimona Matysová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (čt, 2.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.38
2 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.43
3 Anna KošťákováAnna Košťáková 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 4 09.01
4 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.26
5 Eliška ŠulákováEliška Šuláková 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 09.36
6 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 09.49
7 Markéta MatěchováMarkéta Matěchová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 09.56
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.02
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.29
2 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.29
4 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 08.36
5 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.38
6 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 08.41
7 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 08.42
8 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.43
9 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.57
9 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.57
9 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 08.57
12 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 08.60
13 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.65
13 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.65
15 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 08.70
16 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 6 08.73
17 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 08.80
18 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.92
19 Nela ChristovaNela Christova 06 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 5 08.94
19 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 08.94
21 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 08.96
21 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.96
23 Tina DrahotováTina Drahotová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 5 08.99
23 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 08.99
25 Anna KošťákováAnna Košťáková 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 4 09.01
26 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 09.04
27 Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.06
28 Natálie NečasováNatálie Nečasová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 5 09.07
29 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 09.12
30 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 6 09.16
31 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 09.17
32 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 09.26
32 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.26
34 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.28
34 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 1 09.28
36 Eliška ŠulákováEliška Šuláková 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 09.36
37 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.46
38 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 09.49
39 Markéta MatěchováMarkéta Matěchová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 09.56
40 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1 09.58
41 Dominika NožičkováDominika Nožičková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 09.62
41 Tereza KoubkováTereza Koubková 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 09.62
43 Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 09.66
44 Vanesa VolkováVanesa Volková 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 1 09.67
45 Karolína ŽenatáKarolína Ženatá 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 09.70
46 Simona MatysováSimona Matysová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.72
47 Líza FraňkováLíza Fraňková 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 10.72
Anna PodzimkováAnna Podzimková 06 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 1 DNS
Barbora SkalickáBarbora Skalická 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 1 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 2.5.2019 - 17:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 08.07 11.00
2 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.33 9.00
3 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.35 8.00
4 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 6 08.40 7.00
5 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 08.43 6.00
6 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 08.50 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 2.5.2019 - 17:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.38 4.00
2 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 08.45 3.00
3 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 08.55 2.00
4 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.57 1.00
5 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.61
6 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 08.64
Celkem 6 závodníků