výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo dětské Zlaté ligy

Olomouc (6. 5. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 6.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 25 4.70 0.0 326.00
2 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 15 4.62 0.0 312.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 17 4.33 0.0 261.00
4 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 4.24 0.0 245.00
5 David KrovDavid Krov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 16 4.17 0.0 234.00
6 Eduard SchwarzEduard Schwarz
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 31 4.06 0.0 215.00
7 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 26 4.00 0.0 206.00
8 Albert KotyzaAlbert Kotyza
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 3.97 0.0 201.00
9 Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 24 3.91 0.0 191.00
10 Matěj KobzaMatěj Kobza
OlomoucOlomouc
07 3.88 0.0 187.00
11 Jan StránělJan Stráněl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 35 3.77 0.0 170.00
12 Dan NesvadbaDan Nesvadba
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 23 3.70 0.0 159.00
13 Tobiáš TomanTobiáš Toman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 40 3.65 0.0 152.00
14 František PospíšilFrantišek Pospíšil
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
06 27 3.62 0.0 147.00
15 Petr VavřínPetr Vavřín
TJ UničovTJ Uničov
07 41 3.61 0.0 146.00
16 Karel KováčKarel Kováč
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 14 3.60 0.0 145.00
17 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 6 3.56 0.0 139.00
18 Matyáš MelichMatyáš Melich
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 19 3.55 0.0 137.00
19 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 37 3.54 0.0 136.00
20 Jan ŠebestaJan Šebesta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 36 3.53 0.0 135.00
21 David MilarDavid Milar
OlomoucOlomouc
08 20 3.50 0.0 130.00
22= Václav SovaVáclav Sova
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 32 3.43 0.0 121.00
22= Michal MotáňMichal Motáň
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 22 3.43 0.0 121.00
24 Tomáš MondekTomáš Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 21 3.40 0.0 116.00
25 Michal SalačMichal Salač
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 30 3.39 0.0 115.00
26 František BílekFrantišek Bílek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 2 3.32 0.0 106.00
27 Jiří ProtivánekJiří Protivánek
OlomoucOlomouc
07 3.23 0.0 94.00
28 Josef MalíčekJosef Malíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 18 3.20 0.0 90.00
29= Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 39 3.13 0.0 81.00
29= Hynek VychodilHynek Vychodil
OlomoucOlomouc
08 42 3.13 0.0 81.00
29= Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 38 3.13 0.0 81.00
32 Jan HradilJan Hradil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 3.11 0.0 79.00
33 Jaroslav CrhákJaroslav Crhák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 3.06 0.0 73.00
34 Richard StavarskýRichard Stavarský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 34 2.97 0.0 62.00
35 Adam FeherAdam Feher
OlomoucOlomouc
07 7 2.93 0.0 58.00
36 Michal CupákMichal Cupák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 2.80 0.0 44.00
37 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček
OlomoucOlomouc
07 29 2.75 0.0 39.00
38 Marek MalaskaMarek Malaska
OlomoucOlomouc
07 2.46 0.0 13.00
39 Matěj SpáčilMatěj Spáčil
OlomoucOlomouc
07 33 2.39 0.0 8.00
40 Lukáš BuchlovskýLukáš Buchlovský
OlomoucOlomouc
07 3 2.16 0.0 0.00
Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 8 DNS 0.0 0.00
Václav HorníčekVáclav Horníček
OlomoucOlomouc
08 9 DNS 0.0 0.00
Martin PřichystalMartin Přichystal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 28 NM 0.0 0.00
Lukáš BičLukáš Bič
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 1 NM 0.0 0.00
Celkem 44 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 6.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 12 4.90 0.0 532.00
2 Lucie JurečkováLucie Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 17 4.45 0.0 416.00
3= Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 42 4.13 0.0 338.00
3= Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 38 4.13 0.0 338.00
5 Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 26 4.12 0.0 336.00
6 Eliška BundilováEliška Bundilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 5 4.06 0.0 322.00
7 Michaela ŠpitováMichaela Špitová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 40 4.01 0.0 310.00
8= Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 27 3.97 0.0 301.00
8= Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 20 3.97 0.0 301.00
10 Tereza KappelováTereza Kappelová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
06 19 3.81 0.0 265.00
11 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 35 3.77 0.0 257.00
12 Elen FialováElen Fialová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 3.72 0.0 246.00
13 Nela KopeckáNela Kopecká
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 22 3.69 0.0 239.00
14 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
07 30 3.67 0.0 235.00
15 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 44 3.66 0.0 233.00
16 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1 3.63 0.0 227.00
17 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 34 3.56 0.0 212.00
18= Agáta NovotnáAgáta Novotná
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 32 3.55 0.0 210.00
18= Kamila HolubcováKamila Holubcová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 11 3.55 0.0 210.00
18= Kamila JurečkováKamila Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 16 3.55 0.0 210.00
21 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 3.52 0.0 204.00
22 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4 3.49 0.0 198.00
23 Klára FendrychováKlára Fendrychová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 3.42 0.0 184.00
24= Barbora HilšerováBarbora Hilšerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 3.41 0.0 182.00
24= Lenka JílkováLenka Jílková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 14 3.41 0.0 182.00
24= Adéla KonkolováAdéla Konkolová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 21 3.41 0.0 182.00
27 Laura ZapletalováLaura Zapletalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 45 3.33 0.0 167.00
28 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 39 3.30 0.0 161.00
29= Kateřina MišováKateřina Mišová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 29 3.26 0.0 153.00
29= Johanka ŠafářováJohanka Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 36 3.26 0.0 153.00
31 Karolína JankůKarolína Janků
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 3.20 0.0 142.00
32 Michaela JurečkováMichaela Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 18 3.18 0.0 139.00
33 Eva ŠvarcováEva Švarcová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 41 3.15 0.0 133.00
34 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 33 3.08 0.0 121.00
35 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 2 3.06 0.0 117.00
36 Lucie KudrnováLucie Kudrnová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 24 2.98 0.0 104.00
37 Michaela KrčálováMichaela Krčálová
OlomoucOlomouc
07 23 2.96 0.0 100.00
38 Vendula ŠenkováVendula Šenková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 37 2.78 0.0 72.00
39 Nikola AdámkováNikola Adámková
OlomoucOlomouc
07 3 2.66 0.0 55.00
40 Lucie VlčkováLucie Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 43 2.60 0.0 46.00
41 Natálie JuráskováNatálie Jurásková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 15 2.57 0.0 43.00
42 Lenka NováčkováLenka Nováčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 31 2.40 0.0 22.00
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 25 DNS 0.0 0.00
Celkem 43 závodníků