výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo dětské Zlaté ligy

Olomouc (6. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 15:15) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.56 440.00
2 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.25 330.00
3 Samuel PolákSamuel Polák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.04 222.00
4 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.84 134.00
5 Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.20 101.00
6 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.45 81.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 15:15) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.95 376.00
2 Matěj KobzaMatěj Kobza 07 OlomoucOlomouc 12.63 155.00
3 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.18 103.00
4 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.83 54.00
5 David MilarDavid Milar 08 OlomoucOlomouc 2 15.04 4.00
6 Lukáš BuchlovskýLukáš Buchlovský 07 OlomoucOlomouc 4 20.92 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 15:15) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.63 428.00
2 František PospíšilFrantišek Pospíšil 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 12.06 219.00
3 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.56 162.00
4 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.32 91.00
5 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 13.77 58.00
6 Petr VavřínPetr Vavřín 07 TJ UničovTJ Uničov 7 14.21 33.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 15:15) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.98 545.00
2 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.56 162.00
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.58 160.00
4 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 12.96 122.00
5 Michal CupákMichal Cupák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.04 42.00
6 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 07 OlomoucOlomouc 7 14.58 17.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 15:15) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.42 305.00
2 Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.73 145.00
3 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.61 69.00
4 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.21 33.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 6.5.2019 - 15:15) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.76 407.00
2 Karel KováčKarel Kováč 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.22 99.00
3 Jan HradilJan Hradil 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.98 45.00
4 Richard StavarskýRichard Stavarský 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.81 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.98 545.00
2 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.56 440.00
3 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.63 428.00
4 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.76 407.00
5 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.95 376.00
6 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.25 330.00
7 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.42 305.00
8 Samuel PolákSamuel Polák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.04 222.00
9 František PospíšilFrantišek Pospíšil 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 12.06 219.00
10 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.56 162.00
10 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.56 162.00
12 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.58 160.00
13 Matěj KobzaMatěj Kobza 07 OlomoucOlomouc 12.63 155.00
14 Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.73 145.00
15 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.84 134.00
16 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 12.96 122.00
17 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.18 103.00
18 Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.20 101.00
19 Karel KováčKarel Kováč 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.22 99.00
20 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.32 91.00
21 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.45 81.00
22 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.61 69.00
23 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 13.77 58.00
24 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.83 54.00
25 Jan HradilJan Hradil 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.98 45.00
26 Michal CupákMichal Cupák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.04 42.00
27 Petr VavřínPetr Vavřín 07 TJ UničovTJ Uničov 7 14.21 33.00
27 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.21 33.00
29 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 07 OlomoucOlomouc 7 14.58 17.00
30 David MilarDavid Milar 08 OlomoucOlomouc 2 15.04 4.00
31 Richard StavarskýRichard Stavarský 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.81 0.00
32 Lukáš BuchlovskýLukáš Buchlovský 07 OlomoucOlomouc 4 20.92 0.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 15:00) official Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.71 426.00
2 Adéla KonkolováAdéla Konkolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.81 277.00
3 Karolína JankůKarolína Janků 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.08 245.00
4 Lucie KudrnováLucie Kudrnová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.53 196.00
5 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.36 119.00
6 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.58 101.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 15:00) official Vítr: +3.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.74 580.00
2 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.75 578.00
3 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.89 399.00
4 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.43 325.00
5 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.49 318.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 15:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.02 533.00
2 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.17 509.00
3 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.58 306.00
4 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.30 221.00
5 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 3 14.55 103.00
6 Vendula ŠenkováVendula Šenková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 14.81 84.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.92 264.00
2 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.14 239.00
3 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.65 184.00
4 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.74 175.00
5 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.81 168.00
6 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.84 165.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.18 359.00
2 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.73 287.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 12.89 268.00
4 Lucie VlčkováLucie Vlčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.05 249.00
5 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.69 180.00
6 Eva ŠvarcováEva Švarcová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.82 167.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 6.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.97 388.00
2 Kamila HolubcováKamila Holubcová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.56 309.00
3 Kateřina MišováKateřina Mišová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.15 237.00
4 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.43 207.00
5 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.60 99.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (po, 6.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.60 303.00
2 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 13.64 185.00
3 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 14.28 125.00
4 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 16.68 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.74 580.00
2 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.75 578.00
3 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.02 533.00
4 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.17 509.00
5 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.71 426.00
6 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.89 399.00
7 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.97 388.00
8 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.18 359.00
9 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.43 325.00
10 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.49 318.00
11 Kamila HolubcováKamila Holubcová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.56 309.00
12 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.58 306.00
13 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.60 303.00
14 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.73 287.00
15 Adéla KonkolováAdéla Konkolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.81 277.00
16 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 12.89 268.00
17 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.92 264.00
18 Lucie VlčkováLucie Vlčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.05 249.00
19 Karolína JankůKarolína Janků 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.08 245.00
20 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.14 239.00
21 Kateřina MišováKateřina Mišová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.15 237.00
22 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.30 221.00
23 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.43 207.00
24 Lucie KudrnováLucie Kudrnová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.53 196.00
25 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 13.64 185.00
26 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.65 184.00
27 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.69 180.00
28 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.74 175.00
29 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.81 168.00
30 Eva ŠvarcováEva Švarcová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.82 167.00
31 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.84 165.00
32 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 14.28 125.00
33 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.36 119.00
34 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 3 14.55 103.00
35 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.58 101.00
36 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.60 99.00
37 Vendula ŠenkováVendula Šenková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 14.81 84.00
38 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 16.68 2.00