Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále dětské Zlaté ligy

Olomouc (12. 6. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 15:15) official Vítr: -4.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.03 363.00
2 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.04 362.00
3 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.39 86.00
4 Adam HorákAdam Horák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.56 73.00
5 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.92 49.00
6 Lukáš BičLukáš Bič 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.71 13.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 15:15) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.70 416.00
2 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.82 136.00
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.87 131.00
4 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.56 73.00
5 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.12 38.00
Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 15:15) official Vítr: -4.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.44 461.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.50 450.00
3 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.96 122.00
4 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.03 116.00
5 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.43 82.00
6 Richard StavarskýRichard Stavarský 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.74 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 15:15) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.03 363.00
2 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.77 141.00
3 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.24 98.00
4 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.37 87.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.44 461.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.50 450.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.70 416.00
4 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.03 363.00
4 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.03 363.00
6 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.04 362.00
7 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.77 141.00
8 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.82 136.00
9 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.87 131.00
10 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.96 122.00
11 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.03 116.00
12 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.24 98.00
13 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.37 87.00
14 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.39 86.00
15 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.43 82.00
16 Adam HorákAdam Horák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.56 73.00
16 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.56 73.00
18 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.92 49.00
19 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.12 38.00
20 Lukáš BičLukáš Bič 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.71 13.00
21 Richard StavarskýRichard Stavarský 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.74 0.00
Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 15:00) official Vítr: -4.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 12.67 295.00
2 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 13.02 252.00
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.71 178.00
4 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 13.90 159.00
5 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.91 158.00
Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 15:00) official Vítr: -3.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.88 556.00
2 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 12.05 377.00
3 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.71 290.00
4 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.38 117.00
5 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.10 65.00
Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 15:00) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.40 210.00
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 5 13.45 204.00
3 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.47 202.00
4 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 2 13.56 193.00
5 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.24 129.00
Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 15:00) official Vítr: -4.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.38 332.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.42 327.00
3 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.65 297.00
4 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.92 264.00
5 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.04 250.00
6 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.27 224.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.88 556.00
2 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 12.05 377.00
3 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.38 332.00
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.42 327.00
5 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.65 297.00
6 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 12.67 295.00
7 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.71 290.00
8 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.92 264.00
9 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 13.02 252.00
10 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.04 250.00
11 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.27 224.00
12 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.40 210.00
13 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 5 13.45 204.00
14 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.47 202.00
15 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 2 13.56 193.00
16 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.71 178.00
17 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 13.90 159.00
18 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.91 158.00
19 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.24 129.00
20 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.38 117.00
21 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.10 65.00
Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS