Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále dětské Zlaté ligy

Olomouc (12. 6. 2019)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1606
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1600
3 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1523
4 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1502
5 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1304
6 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1146
7 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1076
8 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0901
9 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0871
10 Maxmilián MachačMaxmilián Machač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0827
11 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0793
12 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0711
13 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0647
14 Matěj KobzaMatěj Kobza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0626
15 Matěj PekařMatěj Pekař 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0595
16 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0587
17 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0563
18 Adam HorákAdam Horák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0547
19 Jaroslav CrhákJaroslav Crhák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0511
20 David MilarDavid Milar 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0433
21 Adam FeherAdam Feher 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0419
22 Lukáš BičLukáš Bič 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0376
23 Jiří ProtivánekJiří Protivánek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0355
24 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0217
25 Richard StavarskýRichard Stavarský 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0184
26 Jan SkýpalaJan Skýpala 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0164
27 Dominik VychodilDominik Vychodil 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0152
28 Lukáš BuchlovskýLukáš Buchlovský 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0115
29 Martin PřichystalMartin Přichystal 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0023
Marek MalaskaMarek Malaska 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Michal SalačMichal Salač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 35 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2122
2 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1872
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1804
4 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1708
5 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 1671
6 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1662
7 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1639
8 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1607
9 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 1605
10 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1478
11 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1457
12 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1366
13 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1319
14 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1307
15 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1303
16 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1284
17 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1129
18 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1051
19 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1049
20 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1006
21 Michaela KrčálováMichaela Krčálová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0488
22 Michaela AdámkováMichaela Adámková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0339
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 26 závodníků