Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)
800 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:58.27 11.00
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:00.58 9.00
3 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:05.61 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:18.70 11.00
2 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:22.19 9.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:22.48 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:14.74 11.00
2 12 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:14.88 9.00
3 36 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:15.78 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 25 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:16.16 11.00
2 3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:17.55 9.00
3 24 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:18.38 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 21 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:35.39 11.00
2 18 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4:36.56 9.00
3 12 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4:42.36 8.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:32.56 11.00
2 4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:59.55 9.00
3 5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5:09.22 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:13.85 11.00
2 18 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09:46.32 9.00
3 17 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:50.17 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09:15.32 11.00
2 2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09:59.80 9.00
3 9 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:04.44 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10:39.53 11.00
2 29 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 11:15.06 9.00
3 6 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14:13.06 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 24 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:48.30 11.00
2 23 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:12.43 9.00
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14:13.91 8.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 67.27 11.00
2 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 71.95 9.00
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 75.91 8.00
2000 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 9 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6:00.84 11.00
2 12 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:05.31 9.00
3 3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:23.35 8.00
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 20 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 6:25.62 11.00
2 21 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6:31.33 9.00
3 19 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6:54.03 8.00
2000 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 12 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7:03.58 11.00
2 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7:26.24 9.00
3 15 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7:33.32 8.00
2000 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana MáchováIvana Máchová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8:09.27 11.00
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8:13.77 9.00
3 19 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8:27.65 8.00
4 x 400 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dutelly, Pospíšil, Žlutíř, Urban Dutelly, Pospíšil, Žlutíř, Urban Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:27.11 11.00
2 Holuscha, Mynařík, Skýpala, Vícha Holuscha, Mynařík, Skýpala, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:28.04 9.00
3 Bix, Kučera, Mrlík, Staníček Bix, Kučera, Mrlík, Staníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:31.36 8.00
4 x 400 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dostálová, Červená, Hřebíčková, Lavrinčíková Dostálová, Červená, Hřebíčková, Lavrinčíková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:16.66 11.00
2 Klapuchová, Mazlová, Petlachová, Holoubková Klapuchová, Mazlová, Petlachová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:23.31 9.00
3 Jiráčková, Podjuklová, Bierská, Klimentová Jiráčková, Podjuklová, Bierská, Klimentová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:30.96 8.00
4 x 400 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šišková, Niebauerová, Zadinová, Hlochová Šišková, Niebauerová, Zadinová, Hlochová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:25.59 11.00
2 Zemanová, Smejkalová, Kleiblová, Schmid Zemanová, Smejkalová, Kleiblová, Schmid AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:35.82 9.00
3 11 Mynářová, Laciková, Pánková, Žurovcová Mynářová, Laciková, Pánková, Žurovcová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:38.68 8.00