Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)
skok vysoký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.03 11.00
2 Robert RuffíniRobert Ruffíni 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.93 9.00
3 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.87 8.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Libor ŠkobránekLibor Škobránek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.78 10.00
1= Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.78 10.00
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.78 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.80 11.00
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1.77 9.00
3 Anna BravencováAnna Bravencová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.74 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.74 11.00
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.63 9.00
3= Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.59 7.50
3= Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.59 7.50
skok o tyči - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.21 11.00
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.11 9.00
3 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.81 8.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.01 11.00
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.71 9.00
3 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.41 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3.27 11.00
2 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.72 9.00
3 Sofie GrodováSofie Grodová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.40 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3.39 11.00
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.39 9.00
3 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.27 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.83 11.00
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.73 9.00
3 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.61 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.60 11.00
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.46 9.00
3 5 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.46 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.54 11.00
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.44 9.00
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.32 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.61 11.00
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.36 9.00
3 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.23 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.50 11.00
2 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.82 9.00
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.65 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.04 11.00
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.56 9.00
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.23 8.00
trojskok - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11.59 11.00
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.56 9.00
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.48 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.48 11.00
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 10.55 9.00
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.49 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.85 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.85 9.00
3 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.59 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.40 11.00
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.82 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11.89 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel ŠulaKarel Šula 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.36 11.00
2 Milan HaborákMilan Haborák 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.33 9.00
3 Martin PonížilMartin Ponížil 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.92 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.41 11.00
2 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.64 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.61 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45.07 11.00
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.51 9.00
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.87 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.58 11.00
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.18 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.70 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan HaborákMilan Haborák 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 50.32 11.00
2 Karel ŠulaKarel Šula 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.48 9.00
3 Martin PonížilMartin Ponížil 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.61 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 50.77 11.00
2 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.15 9.00
3 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 46.13 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 47.80 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.78 9.00
3 Martina BjalkováMartina Bjalková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.60 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 55.30 11.00
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 50.32 9.00
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 48.10 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 68.15 11.00
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 53.90 9.00
3 Filip ŠkrobákFilip Škrobák 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 39.30 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.02 11.00
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.43 9.00
3 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.60 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.04 11.00
2 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 46.72 9.00
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 43.16 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 51.39 11.00
2 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 41.36 9.00
3 Marie DoležalováMarie Doležalová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.28 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 JAC BrnoJAC Brno 66.81 11.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 54.79 9.00
3 Matěj JarošMatěj Jaroš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.05 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 54.86 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.39 9.00
3 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž 52.33 8.00