výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 1:55.21 11.00
2 12 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:55.81 9.00
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 1:56.22 8.00
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:59.22 7.00
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:59.61 6.00
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:59.98 5.00
7 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:00.29 4.00
8 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:02.66 3.00
MS Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 1:59.44
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:04.36 2.00
2 2 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:04.74 1.00
3 39 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:05.83
4 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:07.49
5 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:18.01
6 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:18.19
7 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:19.12
MS Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:02.83
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 1:55.21 11.00
2 12 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:55.81 9.00
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 1:56.22 8.00
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:59.22 7.00
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 1:59.44
6 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:59.61 6.00
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:59.98 5.00
8 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:00.29 4.00
9 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:02.66 3.00
10 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:02.83
11 43 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:04.36 2.00
12 2 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:04.74 1.00
13 39 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:05.83
14 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:07.49
15 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:18.01
16 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:18.19
17 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:19.12

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:58.27 11.00
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:00.58 9.00
3 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:05.61 8.00
4 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:06.95 7.00
5 Petr VokounPetr Vokoun 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:08.36 6.00
6 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:09.12 5.00
7 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:10.17 4.00
8 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:11.69 3.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:17.90 9.00
2 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 2:19.57 8.00
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:20.07 7.00
4 12 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 2:20.49 6.00
5 4 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:21.04 5.00
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:24.73 4.00
7 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:26.33 3.00
8 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:31.42
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:14.57 11.00
2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:29.18 2.00
3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:29.69 1.00
4 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:29.72
5 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:30.26
6 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 2:32.23
7 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:53.72
MS Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:28.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:14.57 11.00
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:17.90 9.00
3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 2:19.57 8.00
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:20.07 7.00
5 12 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 2:20.49 6.00
6 4 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:21.04 5.00
7 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:24.73 4.00
8 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:26.33 3.00
9 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:28.64
10 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:29.18 2.00
11 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:29.69 1.00
12 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:29.72
13 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:30.26
14 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:31.42
15 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 2:32.23
16 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:53.72

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:18.70 11.00
2 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:22.19 9.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:22.48 8.00
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:26.43 7.00
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:27.97 6.00
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:30.39 5.00
7 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:36.45 4.00
8 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:37.03 3.00
9 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:37.17 2.00
10 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:47.06 1.00
Celkem 10 závodníků