výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:14.74 11.00
2 12 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:14.88 9.00
3 36 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:15.78 8.00
4 35 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 4:20.14 7.00
5 42 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:22.90 6.00
6 37 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:23.30 5.00
7 39 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:25.91 4.00
8 43 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:40.96 3.00
9 41 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:48.01 2.00
MS 40 Jakub BárekJakub Bárek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:18.87
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 4:16.16 11.00
2 3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:17.55 9.00
3 24 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:18.38 8.00
4 28 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:33.72 7.00
5 30 Martin FilipMartin Filip 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 4:35.73 6.00
6 27 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:36.96 5.00
7 29 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 4:38.69 4.00
8 31 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:54.34 3.00
9 32 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 4:56.97 2.00
10 11 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 5:19.63 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:26) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 4:35.39 11.00
2 18 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 4:36.56 9.00
3 12 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1 4:42.36 8.00
4 3 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:56.13 7.00
5 17 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 5:30.13 6.00
6 16 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:34.32 5.00
7 22 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 5:42.19 4.00
8 20 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 5:51.72 3.00
9 19 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 6:10.24 2.00
MS 23 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 5:45.38
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:32.56 11.00
2 4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:59.55 9.00
3 5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:09.22 8.00
4 3 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 5:43.68 7.00
5 11 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:46.45 6.00
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 5:52.84 5.00
7 10 Veronika HejčlováVeronika Hejčlová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 6:28.87 4.00
8 7 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 6:31.38 3.00
9 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 7:09.69 2.00
Celkem 9 závodníků