Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 14:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09:13.85 11.00
2 18 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09:46.32 9.00
3 17 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:50.17 8.00
4 19 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09:57.22 7.00
5 21 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10:23.37 6.00
6 22 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10:31.82 5.00
7 28 David MelichDavid Melich 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10:46.61 4.00
8 32 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 10:47.95 3.00
31 Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09:15.32 11.00
2 2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09:59.80 9.00
3 9 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10:04.44 8.00
4 3 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10:07.03 7.00
5 4 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10:07.71 6.00
6 11 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 10:23.82 5.00
7 12 Aleš ŠkodaAleš Škoda 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 11:02.39 4.00
8 5 Adam ŠandoAdam Šando 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11:29.31 3.00
9 6 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12:25.87 2.00
10 Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 DNS
7 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 13:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 10:39.53 11.00
2 29 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 11:15.06 9.00
3 6 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14:13.06 8.00
31 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
28 Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11:48.30 11.00
2 23 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13:12.43 9.00
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 14:13.91 8.00
4 26 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14:20.87 7.00
Celkem 4 závodníků