2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva
Olomouc (29. 5. 2019)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 29.5.2019 - 15:35) official | Vítr: -2.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.50 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.62 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 07.63 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.63 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.72 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Alexandr DutkaAlexandr Dutka | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.85 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Matěj VojáčekMatěj Vojáček | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 07.87 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Martin HollýMartin Hollý | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 08.09 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 15:35) official | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam NeudörflerAdam Neudörfler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.07 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.11 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Daniel KratinaDaniel Kratina | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 08.34 | ||||||||||||||
4 | Matouš AdámekMatouš Adámek | 05 | SK Hranice, z.s. | 6 | 08.54 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.57 | ||||||||||||||
6 | Jan KadalaJan Kadala | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 10.30 | ||||||||||||||
MS | Jakub VránaJakub Vrána | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.88 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 29.5.2019 - 15:20) official | Vítr: +1.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.95 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 08.11 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 08.22 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.22 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Alice KozákováAlice Kozáková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.52 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 08.57 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 08.64 | 3.00 | |||||||||||||
Elen VlčkováElen Vlčková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 15:20) official | Vítr: +2.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 5 | 08.59 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Lucie VykročilováLucie Vykročilová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.67 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Adéla SekaninováAdéla Sekaninová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 09.12 | ||||||||||||||
4 | Hana VysloužilováHana Vysloužilová | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 09.14 | ||||||||||||||
5 | Adéla GrigelováAdéla Grigelová | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 09.29 | ||||||||||||||
6 | Barbora ŽeleznáBarbora Železná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.32 | ||||||||||||||
MS | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.82 | ||||||||||||||
MS | Klára IndrákováKlára Indráková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.75 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 15:20) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana DrásalováJana Drásalová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 08.90 | ||||||||||||||
2 | Lucie WlasákováLucie Wlasáková | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 09.58 | ||||||||||||||
3 | Vanesa VincencováVanesa Vincencová | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.59 | ||||||||||||||
MS | Karolína DaňkováKarolína Daňková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.40 | ||||||||||||||
Zuzana MacourkováZuzana Macourková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 15:20) official | Vítr: +1.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.66 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.19 | ||||||||||||||
4 | 3 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.48 | |||||||||||||
MS | Terezie DoleželováTerezie Doleželová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.75 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žáci (Finále)
Finále (st, 29.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 17.39 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 2 | 17.49 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matěj VojáčekMatěj Vojáček | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 18.15 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner | 04 | AK Šternberk z.s. | 1 | 18.73 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Adam NeudörflerAdam Neudörfler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 18.75 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Matouš AdámekMatouš Adámek | 05 | SK Hranice, z.s. | 6 | 20.63 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel | 04 | SK Hranice, z.s. | 8 | 21.08 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Jakub DostálekJakub Dostálek | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 21.15 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 29.5.2019 - 17:15) official | Vítr: +2.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 19.21 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 19.38 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 20.31 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 20.41 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 20.63 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 20.65 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 20.95 | 2.00 | |||||||||||||
Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 17:15) official | Vítr: +3.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 20.35 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Magdalena MarkováMagdalena Marková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 21.47 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 6 | 21.56 | ||||||||||||||
4 | Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 22.93 | ||||||||||||||
Amálie TandlerováAmálie Tandlerová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Nela HájkováNela Hájková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Elen VlčkováElen Vlčková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 17:15) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice KozákováAlice Kozáková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 20.68 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 21.49 | ||||||||||||||
3 | Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 22.45 | ||||||||||||||
4 | 3 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 23.44 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 37.55 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 38.57 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matěj HápMatěj Háp | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 39.07 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Josef RichterJosef Richter | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 42.31 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 7 | 43.73 | 3.00 | |||||||||||||
Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 39.89 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 42.39 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 43.32 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel | 04 | SK Hranice, z.s. | 5 | 47.28 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Jiří TůmaJiří Tůma | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | 50.08 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Jan KadalaJan Kadala | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 57.25 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 41.83 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 44.37 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 44.98 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 60.78 | 5.00 | |||||||||||||
Nela HájkováNela Hájková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 43.72 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 48.04 | 6.00 | |||||||||||||
MS | Karolína DaňkováKarolína Daňková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 48.96 | ||||||||||||||
Terezie DoleželováTerezie Doleželová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (st, 29.5.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:10.80 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 1 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:13.00 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 2:17.14 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 2:18.07 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 5 | Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 2:22.27 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 10 | Matěj SulákMatěj Sulák | 04 | AK Šternberk z.s. | 9 | 2:24.08 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 7 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:25.30 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 6 | Marek JanákMarek Janák | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:27.76 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 11 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:29.20 | 2.00 | ||||||||||||
2 | Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (st, 29.5.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 4:50.70 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 10 | Tomáš KohoutTomáš Kohout | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 5:09.32 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 11 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 5:09.46 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Pavel StejskalPavel Stejskal | 04 | AK Šternberk z.s. | 3 | 5:09.67 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (st, 29.5.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Terezie VenoušováTerezie Venoušová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 5:20.94 | 11.00 | ||||||||||||
2 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 5:34.64 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 5 | Petra JuskováPetra Jusková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 6:11.23 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 2 | Natálie MólerováNatálie Mólerová | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | 6:12.95 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 3 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 7:03.29 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 29.5.2019 - 15:10) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 14.09 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jakub SlavíkJakub Slavík | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 15.71 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Marek DrásalMarek Drásal | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 17.09 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 17.12 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 17.98 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 15:10) official | Vítr: +2.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš MoravecMatyáš Moravec | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 16.32 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Jan KhýrJan Khýr | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 18.28 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Daniel SlavíkDaniel Slavík | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 18.87 | 3.00 | |||||||||||||
4 | David LenzDavid Lenz | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 22.19 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 29.5.2019 - 15:00) official | Vítr: -0.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 15.06 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 15.48 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jana DrásalováJana Drásalová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 17.83 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 17.91 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Darina NerušilováDarina Nerušilová | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 18.47 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Adéla KopeckáAdéla Kopecká | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 19.63 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 15:00) official | Vítr: +1.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KlanicováHana Klanicová | 05 | SK Hranice, z.s. | 4 | 18.98 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 19.62 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Tereza JanuškováTereza Janušková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 19.67 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Sára VrbickáSára Vrbická | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 20.06 | 1.00 | |||||||||||||
Darja JaškováDarja Jašková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:25) official | Vítr: +3.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 28.32 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej KlocOndřej Kloc | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 30.74 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jakub SlavíkJakub Slavík | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 31.26 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 34.01 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Jan KhýrJan Khýr | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 36.35 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:25) official | Vítr: +4.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 31.67 | 7.00 | ||||||||||||
2 | Daniel SlavíkDaniel Slavík | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 34.57 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Jakub DostálekJakub Dostálek | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 34.61 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 4 | Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 35.43 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:15) official | Vítr: +3.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 30.86 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 31.16 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 31.82 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 32.32 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 32.93 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | 33.74 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 8 | 34.23 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:15) official | Vítr: +2.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 32.24 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Lucie PetrlováLucie Petrlová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 36.10 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Tereza JanuškováTereza Janušková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 36.20 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Darina NerušilováDarina Nerušilová | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 36.71 | ||||||||||||||
5 | Hana KlanicováHana Klanicová | 05 | SK Hranice, z.s. | 5 | 36.89 | ||||||||||||||
6 | Barbora ŽeleznáBarbora Železná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 43.23 | ||||||||||||||
Sára VrbickáSára Vrbická | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 300 m - Žáci (Finále)
Finále (st, 29.5.2019 - 17:55) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Háp, Jakob, Kika, Künstler Háp, Jakob, Kika, Künstler | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:42.98 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Carda, Kloc, Indra, Vodák Carda, Kloc, Indra, Vodák | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 2:55.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Rabenseifner, Richter, Sulák, Stejskal Rabenseifner, Richter, Sulák, Stejskal | AK Šternberk z.s. | 6 | 3:00.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 5 | Karlík, Kouba, Kadala, Béňa Karlík, Kouba, Kadala, Béňa | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 3:21.47 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Finále)
Finále (st, 29.5.2019 - 17:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zacharová, Kratochvilová, Wiedermannová, Melcrová Zacharová, Kratochvilová, Wiedermannová, Melcrová | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 3:01.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Stejskalová, Delprete, Levková, Štěpánová Stejskalová, Delprete, Levková, Štěpánová | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 3:08.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Mikešová, Kubová, Teličková, Vyhňáková Mikešová, Kubová, Teličková, Vyhňáková | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 3:13.25 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Drásalová, Pupíková, Venoušová, Kutalová Drásalová, Pupíková, Venoušová, Kutalová | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 3:19.28 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Poláková, Marková, Kopecká, Světlíková Poláková, Marková, Kopecká, Světlíková | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 3:20.46 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Grégrová, Mólerová, Navrátilová, Přecechtělová Grégrová, Mólerová, Navrátilová, Přecechtělová | AK Šternberk z.s. | 5 | 3:21.33 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(st, 29.5.2019 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,74 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4 | 1.72 | ---oooooxoxooxxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 5 | 1.69 | ---oooooxoooxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 3 | 1.54 | -oxooxxoxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 2 | 1.46 | -ooxxoxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Martin CardaMartin Carda
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 1 | 1.41 | oooxxx | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(st, 29.5.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,26 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 11 | 1.60 | ---ooxooxoxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 10 | 1.60 | --o-oooxxoxxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 13 | 1.57 | ---oooooxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 9 | 1.57 | ---ooxoxoxxoxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 12 | 1.41 | --oxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6= |
Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 2 | 1.36 | oooxxx | 4.00 | |||||||||||||
6= |
Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 8 | 1.36 | oooxxx | 4.00 | |||||||||||||
6= |
Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 3 | 1.36 | oooxxx | 4.00 | |||||||||||||
9 |
Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s. |
05 | 1 | 1.36 | xxoxooxxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Nikola LinhartováNikola Linhartová
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 5 | 1.36 | oxoxoxxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Kateřina PolákováKateřina Poláková
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 4 | 1.26 | oxxx | ||||||||||||||
Alžběta HájkováAlžběta Hájková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 6 | NM | xx- | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(st, 29.5.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,88 1,98 2,08 3,10 3,30 3,50 3,65 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3 | 3.50 | ---xxoooxxx | 11.00 | |||||||||||||
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
7 |
Filip CoufalFilip Coufal
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 1 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci
(st, 29.5.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s. |
04 | 13 | 5.64 +0.7 m/s | 5.45 +1.4 | 5.64 +0.7 | 5.17 +1.2 | 5.64 | - | - | - | 11.00 | |||||||
2 |
Patrik VodákPatrik Vodák
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 5 | 5.22 +0.0 m/s | 4.75 +1.1 | 4.58 +1.1 | 4.79 +1.1 | 4.79 | 5.00 +0.8 | x +1.6 | 5.22 +0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 12 | 5.19 +1.1 m/s | 5.19 +1.1 | 5.15 +1.2 | 5.09 +2.1 | 5.19 | x +0.7 | x +0.9 | x +0.2 | 8.00 | |||||||
4 |
Alois HřebíčekAlois Hřebíček
AK Šternberk z.s. |
05 | 11 | 5.19 +0.2 m/s | 4.92 +0.9 | 4.91 +0.6 | x -0.2 | 4.92 | 5.19 +0.2 | x +0.2 | x +1.8 | 7.00 | |||||||
5 |
Alexandr DutkaAlexandr Dutka
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 10 | 5.09 +0.3 m/s | 4.72 +1.6 | x +1.2 | 4.92 -0.5 | 4.92 | x +0.4 | 5.05 +1.0 | 5.09 +0.3 | 6.00 | |||||||
6 |
Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 9 | 5.07 +1.2 m/s | 4.80 +0.4 | 4.89 +1.3 | 4.92 -0.1 | 4.92 | 5.07 +1.2 | 5.01 +2.6 | 5.06 +0.4 | 5.00 | |||||||
7 |
Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 7 | 5.04 -1.8 m/s | 4.81 +2.0 | x +2.3 | x +1.0 | 4.81 | x +1.8 | 4.91 +2.0 | 5.04 -1.8 | 4.00 | |||||||
8 |
Josef RichterJosef Richter
AK Šternberk z.s. |
04 | 8 | 4.99 +2.0 m/s | 4.51 +0.1 | 4.74 +1.0 | 4.76 +0.7 | 4.76 | 4.99 +2.0 | 4.77 +1.2 | 4.93 +0.6 | 3.00 | |||||||
9 |
Jakub SlavíkJakub Slavík
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 6 | 4.65 -0.3 m/s | 4.65 -0.3 | 4.58 +1.6 | 4.42 -1.6 | 4.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4 | 4.58 +2.0 m/s | 4.58 +2.0 | 4.55 +0.2 | 4.32 +3.7 | 4.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Jan KhýrJan Khýr
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 2 | 4.29 +1.2 m/s | x +2.3 | 4.29 +1.2 | 4.12 +1.3 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice, z.s. |
05 | 3 | 4.05 +1.3 m/s | 3.20 -0.1 | 4.05 +1.3 | 4.02 -0.5 | 4.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
David LenzDavid Lenz
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 1 | 3.76 +0.1 m/s | 3.57 +2.4 | 3.76 +0.1 | 3.63 +1.9 | 3.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 29.5.2019 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 25 | 5.27 +2.9 m/s | 5.09 +1.2 m/s | 4.70 +0.5 | 5.04 -1.5 | x +2.0 | 5.04 | 5.27 +2.9 | x +2.6 | 5.09 +1.2 | 11.00 | ||||||
2 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 24 | 5.05 +2.1 m/s | 4.97 +1.3 m/s | 4.97 +1.3 | 4.94 +0.5 | 4.92 +1.8 | 4.97 | x +2.3 | 5.05 +2.1 | 4.85 +2.1 | 9.00 | ||||||
3 |
Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 23 | 4.99 +0.6 m/s | 4.70 +1.3 | 4.84 +1.3 | 4.99 +0.6 | 4.99 | x +0.8 | 4.80 +2.3 | 4.98 +3.8 | 8.00 | |||||||
4 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 21 | 4.94 +3.8 m/s | 4.88 +1.8 m/s | 4.58 +0.0 | 4.56 +0.9 | 4.88 +1.8 | 4.88 | 4.86 +0.9 | 4.78 +2.0 | 4.94 +3.8 | 7.00 | ||||||
5 |
Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 22 | 4.72 +2.1 m/s | 4.63 +1.3 m/s | 4.40 -1.7 | 4.63 +1.3 | x +0.3 | 4.63 | - | x +3.2 | 4.72 +2.1 | 6.00 | ||||||
6 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 19 | 4.63 +0.9 m/s | 4.63 +0.9 | x +0.4 | 4.63 -1.6 | 4.63 | 4.62 +0.2 | 4.61 +1.3 | 4.61 +2.8 | 5.00 | |||||||
7 |
Magdalena MarkováMagdalena Marková
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 17 | 4.63 +2.5 m/s | 4.55 +2.0 m/s | 4.43 +0.9 | 4.52 +2.3 | 4.38 +0.6 | 4.52 | 4.63 +2.5 | 4.55 +2.0 | 4.52 +3.6 | 4.00 | ||||||
8 |
Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 9 | 4.46 +1.5 m/s | 4.46 +1.5 | x +1.7 | x +1.8 | 4.46 | - | - | - | 3.00 | |||||||
9 |
Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 12 | 4.33 +0.8 m/s | 4.22 +1.1 | 4.33 +0.8 | x -0.4 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 16 | 4.22 +2.5 m/s | 3.92 +1.6 m/s | 3.92 +1.6 | 4.22 +2.5 | 3.80 +1.0 | 4.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 |
Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 13 | 4.10 +2.0 m/s | x -0.3 | 3.95 +2.2 | 4.10 +2.0 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 8 | 3.96 +0.3 m/s | 3.96 +0.3 | 3.79 +1.2 | 3.76 +0.0 | 3.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Ema DostálováEma Dostálová
SK Hranice, z.s. |
05 | 2 | 3.60 +0.2 m/s | 3.50 +0.3 | 3.24 +0.7 | 3.60 +0.2 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Adéla GrigelováAdéla Grigelová
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 11 | 3.51 -0.1 m/s | 3.51 -0.1 | 2.65 +1.1 | 3.03 +2.1 | 3.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Lucie WlasákováLucie Wlasáková
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 7 | 3.45 +1.1 m/s | 3.43 +1.2 | 3.45 +1.1 | 3.40 +1.2 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Veronika VeseláVeronika Veselá
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 5 | 3.12 +1.4 m/s | 2.95 +2.0 | 3.06 +1.5 | 3.12 +1.4 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Ema NavrátilováEma Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 4 | 3.77 +1.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Terezie DoleželováTerezie Doleželová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 6 | 3.55 +0.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Tereza SvobodováTereza Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 10 | 3.67 +0.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Alžběta HájkováAlžběta Hájková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 14 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 20 | DNS | - | x +1.3 | 3.77 +1.3 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 15 | DNS | x +2.4 | 3.55 +0.9 | 3.16 +1.9 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Alice KozákováAlice Kozáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 18 | DNS | 3.34 +1.3 | x -0.6 | 3.67 +0.4 | 3.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Zuzana MacourkováZuzana Macourková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Karolína DaňkováKarolína Daňková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 1 | DNS +0.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(st, 29.5.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 18 | 13.06 | 12.47 | 12.33 | 12.41 | 12.47 | 12.58 | 13.06 | 12.92 | 11.00 | |||||||
2 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 17 | 10.25 | 10.25 | 10.05 | 10.25 | 10.25 | 10.09 | - | - | 9.00 | |||||||
3 |
Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 16 | 09.52 | 08.46 | 09.33 | x | 09.33 | 09.05 | 09.06 | 09.52 | 8.00 | |||||||
4 |
Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 14 | 08.42 | 07.32 | 08.42 | - | 08.42 | 07.21 | 07.73 | 07.42 | 7.00 | |||||||
5 |
Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 3 | 08.21 | 06.69 | 07.45 | 07.57 | 07.57 | x | 08.21 | x | 6.00 | |||||||
6 |
Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 15 | 07.95 | 07.32 | 07.45 | 07.49 | 07.49 | 07.70 | 07.86 | 07.95 | 5.00 | |||||||
7 |
Nikola LinhartováNikola Linhartová
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 11 | 07.42 | 07.42 | 06.89 | - | 07.42 | 06.68 | 06.97 | 06.77 | 4.00 | |||||||
8 |
Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 10 | 07.41 | 06.99 | 06.89 | 07.41 | 07.41 | 06.95 | 06.99 | 07.13 | 3.00 | |||||||
9 |
Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 13 | 07.28 | 07.28 | 06.94 | - | 07.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 2 | 06.96 | 06.68 | 06.96 | 05.94 | 06.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Nikola BukovanováNikola Bukovanová
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 1 | 06.79 | 06.79 | 06.77 | 06.26 | 06.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 12 | 06.55 | 06.55 | 05.76 | - | 06.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Darina NerušilováDarina Nerušilová
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 9 | 06.27 | 06.04 | 06.27 | 06.23 | 06.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Kateřina PolákováKateřina Poláková
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 6 | 05.61 | 05.61 | 05.10 | - | 05.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Lucie WlasákováLucie Wlasáková
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 7 | 05.23 | 05.23 | 04.64 | - | 05.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 8 | 05.53 | 05.05 | 04.86 | 05.53 | 05.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Julie KřivánkováJulie Křivánková
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 5 | 05.45 | 05.08 | 05.26 | 05.45 | 05.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Zuzana MacourkováZuzana Macourková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 29.5.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 8 | 11.39 | 11.39 | 11.23 | x | 11.39 | 10.73 | 09.46 | 10.91 | 11.00 | |||||||
2 |
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 6 | 10.60 | 10.60 | 10.00 | 09.99 | 10.60 | x | 10.03 | 09.79 | 9.00 | |||||||
3 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 7 | 10.12 | 10.12 | - | - | 10.12 | - | - | - | 8.00 | |||||||
4 |
Marek VítMarek Vít
AK Šternberk z.s. |
04 | 3 | 08.58 | x | x | x | 0.0 | 07.86 | 08.05 | 08.58 | 7.00 | |||||||
5 |
Martin CardaMartin Carda
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 5 | 08.45 | 08.45 | 07.86 | 07.89 | 08.45 | x | 07.89 | 06.15 | 6.00 | |||||||
6 |
Ondřej MikulaOndřej Mikula
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 1 | 08.38 | 07.80 | 08.31 | 08.38 | 08.38 | 08.04 | 07.42 | 07.36 | 5.00 | |||||||
7 |
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 4 | 07.55 | 06.45 | 07.32 | 07.23 | 07.32 | 07.55 | 06.90 | 07.29 | 4.00 | |||||||
8 |
Jiří TůmaJiří Tůma
AK Šternberk z.s. |
05 | 2 | 04.52 | x | 04.12 | x | 04.12 | 04.52 | 04.15 | - | 3.00 | |||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(st, 29.5.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 8 | 40.84 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 7 | 36.78 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 6 | 30.40 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 1 | 21.06 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Eliška JuříkováEliška Juříková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 5 | 18.04 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s. |
05 | 4 | 16.42 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK Šternberk z.s. |
04 | 2 | 15.60 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 2 |
Natálie MólerováNatálie Mólerová
AK Šternberk z.s. |
05 | 3 | 12.58 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(st, 29.5.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 9 | 35.42 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 8 | 31.18 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 1 | 23.23 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 7 | 23.07 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Marek VítMarek Vít
AK Šternberk z.s. |
04 | 4 | 21.31 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Ondřej BéňaOndřej Béňa
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 5 | 18.74 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Ondřej MikulaOndřej Mikula
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 2 | 18.31 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 3 | 17.00 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 6 | 16.78 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(st, 29.5.2019 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4 | 31.10 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Eliška JuříkováEliška Juříková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 3 | 23.71 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s. |
05 | 2 | 17.14 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK Šternberk z.s. |
04 | 1 | 14.74 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(st, 29.5.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 7 | 27.51 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Marek VítMarek Vít
AK Šternberk z.s. |
04 | 3 | 22.93 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Alois HřebíčekAlois Hřebíček
AK Šternberk z.s. |
05 | 6 | 21.47 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Tomáš BundilTomáš Bundil
AK Šternberk z.s. |
04 | 1 | 20.26 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 5 | 16.70 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Ondřej MikulaOndřej Mikula
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 2 | 15.73 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 4 | 13.92 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(st, 29.5.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 17 | 30.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 5 | 30.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 16 | 24.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 15 | 23.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s. |
05 | 14 | 22.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Tereza NovotnáTereza Novotná
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 12 | 22.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 |
Adéla GrigelováAdéla Grigelová
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 13 | 19.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Eliška JuříkováEliška Juříková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 3 | 18.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 2 | 13.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Adéla KopeckáAdéla Kopecká
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 4 | 12.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK Šternberk z.s. |
04 | 6 | 10.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Ema NavrátilováEma Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 11 | 10.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Vanesa VincencováVanesa Vincencová
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 10 | 08.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Veronika VeseláVeronika Veselá
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 8 | 11.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 7 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Hana VysloužilováHana Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 9 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Nikola BukovanováNikola Bukovanová
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 1 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(st, 29.5.2019 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 |
Tomáš KohoutTomáš Kohout
AK Šternberk z.s. |
05 | 2 | 32.59 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 |
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 12 | 31.82 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Alexandr DutkaAlexandr Dutka
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1 | 31.09 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Patrik VodákPatrik Vodák
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 10 | 29.09 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Ondřej KlocOndřej Kloc
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 9 | 29.08 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 11 | 27.56 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 13 | 27.54 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Tomáš BundilTomáš Bundil
AK Šternberk z.s. |
04 | 7 | 26.64 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 9 |
Daniel IndraDaniel Indra
Atletický klub Prostějov, z... |
04 | 8 | 22.40 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 |
Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 6 | 22.23 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 5 | 19.31 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jiří TůmaJiří Tůma
AK Šternberk z.s. |
05 | 3 | 16.72 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Ondřej BéňaOndřej Béňa
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 4 | 16.02 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |