Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva

Olomouc (29. 5. 2019)

150 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 17:30) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.39 11.00
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.49 9.00
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 18.15 8.00
4 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 18.73 7.00
5 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.75 6.00
6 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 20.63 5.00
7 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 21.08 4.00
8 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 21.15 3.00
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 17:15) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.21 11.00
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.38 9.00
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.31 8.00
4 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 20.41 6.00
5 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 20.63 5.00
6 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 20.65 4.00
7 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 20.95 2.00
Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 17:15) official Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 20.35 7.00
2 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.47 1.00
3 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.56
4 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 22.93
Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.68 3.00
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.49
3 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 22.45
4 3 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 23.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.21 11.00
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.38 9.00
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.31 8.00
4 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 20.35 7.00
5 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 20.41 6.00
6 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 20.63 5.00
7 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 20.65 4.00
8 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.68 3.00
9 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 20.95 2.00
10 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.47 1.00
11 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.49
12 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.56
13 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 22.45
14 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 22.93
15 3 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 23.44
Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS