výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra – krajské finále

Olomouc (10. 6. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4128 Martin PospíšilMartin Pospíšil 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 19.01
2 6002 Štěpán FurišŠtěpán Furiš 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 19.54
3 4177 Šimon SkálaŠimon Skála 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 19.67
4 4129 Filip RácFilip Rác 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 1 19.67
5 5998 Matěj NovákMatěj Novák 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 20.57
6 4172 Kristián KolářKristián Kolář 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 21.50
7 4179 Jan ZieglerJan Ziegler 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 21.76
8 3534 František ZapletalFrantišek Zapletal 12 ZŠ a MŠ Stará vesZŠ a MŠ Stará ves 8 22.99
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4083 Filip RytířFilip Rytíř 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 3 18.59
2 4149 Jakub DostálJakub Dostál 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 2 18.69
3 5952 Tomáš FrančákTomáš Frančák 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 1 18.96
4 5908 Matyáš BrázdilMatyáš Brázdil 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 19.52
5 4135 Jan TomaníkJan Tomaník 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 19.85
6 5949 Ladislav ZbořilLadislav Zbořil 12 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 6 20.67
7 5933 Martin MožíšekMartin Možíšek 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 20.70
3934 Jan BláhaJan Bláha 12 ZŠ BochořZŠ Bochoř 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 10.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3570 Marco NapolitanoMarco Napolitano 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 18.32
2 3553 Roman FritschRoman Fritsch 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 19.29
3 4191 Jiří ŠustrJiří Šustr 12 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 19.62
4 5963 Vítek OtrubaVítek Otruba 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 6 19.87
5 4080 Tomáš VláčilTomáš Vláčil 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 5 20.06
6 4156 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 4 20.96
7 4092 Jakub GajdošJakub Gajdoš 12 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 1 21.62
8 4147 David ČernošekDavid Černošek 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 7 21.72
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 10.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5925 Karel ŠtěpánekKarel Štěpánek 12 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 1 19.44
2 5973 David JastrzembskiDavid Jastrzembski 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 6 20.51
3 5977 Matyáš NěmečekMatyáš Němeček 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 20.59
4 5981 Josef ŠpangerJosef Španger 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 2 20.86
5 5937 Jan DoleželJan Doležel 12 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 5 20.92
6 4186 Jáchym JakubecJáchym Jakubec 12 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 21.01
7 5951 daniel Březinadaniel Březina 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 7 21.69
8 5915 Ondřej SpáčilOndřej Spáčil 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 22.62
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 10.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5895 Štěpán DařílekŠtěpán Dařílek 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 1 17.85
2 4088 Jiří ŠtěpanovičJiří Štěpanovič 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 5 19.40
3 3554 Tomáš FritschTomáš Fritsch 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 20.18
4 4117 Tadeáš VlašanýTadeáš Vlašaný 12 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 3 20.77
5 5894 Patrik MěrkaPatrik Měrka 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 2 21.06
6 5902 Jakub BartoňJakub Bartoň 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 4 21.34
7 3492 Ondřej PrudičOndřej Prudič 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 21.59
8 4099 Tobiáš RejchrtTobiáš Rejchrt 12 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 7 22.16
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (po, 10.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5896 Radovan ChládekRadovan Chládek 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 3 19.14
2 3575 Adam ŠotolaAdam Šotola 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 19.22
3 3733 Tomáš GergelaTomáš Gergela 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 1 20.70
4 3496 Patrik VáclavíkPatrik Václavík 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 22.83
5 3549 Vojtěch BřezinaVojtěch Březina 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 6 23.74
6 3750 Vincent AdámekVincent Adámek 12 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 7 24.57
7 3762 Filip VymazalFilip Vymazal 12 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 8 24.67
3946 Václav PohankaVáclav Pohanka 12 ZŠ BochořZŠ Bochoř 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (po, 10.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3746 Adam ŠumšalAdam Šumšal 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 5 19.03
2 3587 Matyáš SovaMatyáš Sova 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 2 19.99
3 6000 Jakub KořínekJakub Kořínek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 20.22
4 3564 Milan HorákMilan Horák 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 4 20.52
5 3748 Michal TurčynMichal Turčyn 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 3 20.60
6 3584 Michal NavrátilMichal Navrátil 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 7 23.07
7 3753 Vladimír HalířVladimír Halíř 12 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 6 29.94
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5895 Štěpán DařílekŠtěpán Dařílek 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 1 17.85
2 3570 Marco NapolitanoMarco Napolitano 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 18.32
3 4083 Filip RytířFilip Rytíř 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 3 18.59
4 4149 Jakub DostálJakub Dostál 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 2 18.69
5 5952 Tomáš FrančákTomáš Frančák 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 1 18.96
6 4128 Martin PospíšilMartin Pospíšil 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 19.01
7 3746 Adam ŠumšalAdam Šumšal 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 5 19.03
8 5896 Radovan ChládekRadovan Chládek 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 3 19.14
9 3575 Adam ŠotolaAdam Šotola 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 19.22
10 3553 Roman FritschRoman Fritsch 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 19.29
11 4088 Jiří ŠtěpanovičJiří Štěpanovič 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 5 19.40
12 5925 Karel ŠtěpánekKarel Štěpánek 12 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 1 19.44
13 5908 Matyáš BrázdilMatyáš Brázdil 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 19.52
14 6002 Štěpán FurišŠtěpán Furiš 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 19.54
15 4191 Jiří ŠustrJiří Šustr 12 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 19.62
16 4177 Šimon SkálaŠimon Skála 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 19.67
16 4129 Filip RácFilip Rác 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 1 19.67
18 4135 Jan TomaníkJan Tomaník 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 19.85
19 5963 Vítek OtrubaVítek Otruba 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 6 19.87
20 3587 Matyáš SovaMatyáš Sova 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 2 19.99
21 4080 Tomáš VláčilTomáš Vláčil 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 5 20.06
22 3554 Tomáš FritschTomáš Fritsch 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 20.18
23 6000 Jakub KořínekJakub Kořínek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 20.22
24 5973 David JastrzembskiDavid Jastrzembski 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 6 20.51
25 3564 Milan HorákMilan Horák 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 4 20.52
26 5998 Matěj NovákMatěj Novák 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 20.57
27 5977 Matyáš NěmečekMatyáš Němeček 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 20.59
28 3748 Michal TurčynMichal Turčyn 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 3 20.60
29 5949 Ladislav ZbořilLadislav Zbořil 12 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 6 20.67
30 5933 Martin MožíšekMartin Možíšek 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 5 20.70
30 3733 Tomáš GergelaTomáš Gergela 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 1 20.70
32 4117 Tadeáš VlašanýTadeáš Vlašaný 12 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 3 20.77
33 5981 Josef ŠpangerJosef Španger 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 2 20.86
34 5937 Jan DoleželJan Doležel 12 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 5 20.92
35 4156 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 4 20.96
36 4186 Jáchym JakubecJáchym Jakubec 12 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 21.01
37 5894 Patrik MěrkaPatrik Měrka 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 2 21.06
38 5902 Jakub BartoňJakub Bartoň 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 4 21.34
39 4172 Kristián KolářKristián Kolář 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 21.50
40 3492 Ondřej PrudičOndřej Prudič 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 21.59
41 4092 Jakub GajdošJakub Gajdoš 12 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 1 21.62
42 5951 daniel Březinadaniel Březina 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 7 21.69
43 4147 David ČernošekDavid Černošek 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 7 21.72
44 4179 Jan ZieglerJan Ziegler 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 21.76
45 4099 Tobiáš RejchrtTobiáš Rejchrt 12 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 7 22.16
46 5915 Ondřej SpáčilOndřej Spáčil 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 22.62
47 3496 Patrik VáclavíkPatrik Václavík 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 22.83
48 3534 František ZapletalFrantišek Zapletal 12 ZŠ a MŠ Stará vesZŠ a MŠ Stará ves 8 22.99
49 3584 Michal NavrátilMichal Navrátil 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 7 23.07
50 3549 Vojtěch BřezinaVojtěch Březina 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 6 23.74
51 3750 Vincent AdámekVincent Adámek 12 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 7 24.57
52 3762 Filip VymazalFilip Vymazal 12 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 8 24.67
53 3753 Vladimír HalířVladimír Halíř 12 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 6 29.94
3934 Jan BláhaJan Bláha 12 ZŠ BochořZŠ Bochoř 7 DNS
3946 Václav PohankaVáclav Pohanka 12 ZŠ BochořZŠ Bochoř 2 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4095 Ema KalmanováEma Kalmanová 12 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 8 19.19
2 5996 Natálie UtěšenáNatálie Utěšená 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 19.21
3 4178 Daniela SvobodováDaniela Svobodová 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 20.51
4 4209 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 20.60
5 5887 Natálie OuřadováNatálie Ouřadová 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 1 20.63
6 4167 Zuzana FrantíkováZuzana Frantíková 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 20.70
7 5999 Karolína MalíkováKarolína Malíková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.09
8 4171 Ema KalinováEma Kalinová 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 21.92
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3482 Mariana BrlkováMariana Brlková 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 19.39
2 4157 Stella NavrátilováStella Navrátilová 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 5 19.46
3 5997 Marie FilákováMarie Filáková 13 SKI klub HraniceSKI klub Hranice 3 19.54
4 3487 Magdaléna KovaříkováMagdaléna Kovaříková 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 19.67
5 4152 Simona KovačíkováSimona Kovačíková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 8 19.86
6 4160 Tea VaňkováTea Vaňková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 1 20.86
7 3722 Radka MutinováRadka Mutinová 12 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 4 21.43
5928 Anežka ČernáAnežka Černá 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 10.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3484 Silvie IndrákováSilvie Indráková 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 7 20.44
2 4082 Eliška RychterováEliška Rychterová 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 1 20.71
3 5929 Iveta ČíhalíkováIveta Číhalíková 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 20.72
4 3558 Amanda RaditschováAmanda Raditschová 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 21.42
5 4086 Marcela VýkrutováMarcela Výkrutová 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 4 21.65
6 5917 Simona ŠmehlíkováSimona Šmehlíková 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 2 22.59
7 3721 Barbora MachálkováBarbora Machálková 12 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 5 23.92
8 3719 Zuzana JursováZuzana Jursová 12 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 3 25.36
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 10.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4097 Anita LudmováAnita Ludmová 12 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 1 21.41
2 4115 Klára UrbancováKlára Urbancová 12 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 2 21.64
3 4122 Martina KabátováMartina Kabátová 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 3 22.21
4 4119 Nikola DrápalováNikola Drápalová 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 6 22.35
5 4126 Karolína NeradilováKarolína Neradilová 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 5 22.92
6 5914 Tereza SojákováTereza Sojáková 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 4 22.95
3943 Monika MiklíkováMonika Miklíková 12 ZŠ BochořZŠ Bochoř 7 DNS
3948 Michaela VaňkováMichaela Vaňková 12 ZŠ BochořZŠ Bochoř 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 10.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3561 Julie VodičkováJulie Vodičková 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 20.26
2 3761 Vanesa ŠtěpničkováVanesa Štěpničková 12 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 6 20.38
3 4184 Adéla DoleželováAdéla Doleželová 12 ZŠ LutínZŠ Lutín 5 21.22
4 4108 Ludmila HůlkováLudmila Hůlková 12 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 2 21.36
5 5911 Vanessa NechalováVanessa Nechalová 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 7 21.38
6 4079 Kateřina ČápováKateřina Čápová 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 4 21.81
7 5959 Libuše KrčováLibuše Krčová 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 8 22.12
8 4109 Melissa ChytilováMelissa Chytilová 12 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 3 23.70
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (po, 10.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3579 Eva DokoupilováEva Dokoupilová 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 6 19.49
2 3582 Karolína JordánováKarolína Jordánová 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 7 20.00
3 3585 Agáta PavlíkováAgáta Pavlíková 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 4 20.23
4 5976 Nora MichalíkováNora Michalíková 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 5 21.41
5 3576 Jana UhrinováJana Uhrinová 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 21.48
6 5983 Gabriela VodákováGabriela Vodáková 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 3 21.67
7 5991 Karolína HaintlováKarolína Haintlová 12 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 8 23.64
8 5960 Klaudie KůrkováKlaudie Kůrková 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 2 24.75
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (po, 10.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3741 Anežka MrkvičkováAnežka Mrkvičková 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 1 20.35
2 5900 Adriana VlčkováAdriana Vlčková 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 7 21.04
3 3469 Tereza OndrouškováTereza Ondroušková 12 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 6 21.15
4 3747 Julie TakosováJulie Takosová 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 8 21.44
5 5890 Nikol SměšnáNikol Směšná 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 2 22.39
6 3548 Denisa BertókováDenisa Bertóková 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 22.80
7 3562 Erika DivišováErika Divišová 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 23.06
8 5984 Adriana ZezulováAdriana Zezulová 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 3 23.42
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (po, 10.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6001 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 2 17.55
2 3535 Jolana NěmcováJolana Němcová 12 ZŠ a MŠ Stará vesZŠ a MŠ Stará ves 6 19.41
3 3536 Tereza MrázkováTereza Mrázková 12 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 3 20.95
4 3749 Vanesa ŽmolíkováVanesa Žmolíková 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 4 21.34
5 3478 Zdena BábkováZdena Bábková 12 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 5 21.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6001 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 2 17.55
2 4095 Ema KalmanováEma Kalmanová 12 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 8 19.19
3 5996 Natálie UtěšenáNatálie Utěšená 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 19.21
4 3482 Mariana BrlkováMariana Brlková 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 19.39
5 3535 Jolana NěmcováJolana Němcová 12 ZŠ a MŠ Stará vesZŠ a MŠ Stará ves 6 19.41
6 4157 Stella NavrátilováStella Navrátilová 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 5 19.46
7 3579 Eva DokoupilováEva Dokoupilová 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 6 19.49
8 5997 Marie FilákováMarie Filáková 13 SKI klub HraniceSKI klub Hranice 3 19.54
9 3487 Magdaléna KovaříkováMagdaléna Kovaříková 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 19.67
10 4152 Simona KovačíkováSimona Kovačíková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 8 19.86
11 3582 Karolína JordánováKarolína Jordánová 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 7 20.00
12 3585 Agáta PavlíkováAgáta Pavlíková 12 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 4 20.23
13 3561 Julie VodičkováJulie Vodičková 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 20.26
14 3741 Anežka MrkvičkováAnežka Mrkvičková 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 1 20.35
15 3761 Vanesa ŠtěpničkováVanesa Štěpničková 12 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 6 20.38
16 3484 Silvie IndrákováSilvie Indráková 12 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 7 20.44
17 4178 Daniela SvobodováDaniela Svobodová 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 20.51
18 4209 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 20.60
19 5887 Natálie OuřadováNatálie Ouřadová 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 1 20.63
20 4167 Zuzana FrantíkováZuzana Frantíková 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 20.70
21 4082 Eliška RychterováEliška Rychterová 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 1 20.71
22 5929 Iveta ČíhalíkováIveta Číhalíková 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 6 20.72
23 4160 Tea VaňkováTea Vaňková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 1 20.86
24 3536 Tereza MrázkováTereza Mrázková 12 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 3 20.95
25 5900 Adriana VlčkováAdriana Vlčková 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 7 21.04
26 5999 Karolína MalíkováKarolína Malíková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.09
27 3469 Tereza OndrouškováTereza Ondroušková 12 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 6 21.15
28 4184 Adéla DoleželováAdéla Doleželová 12 ZŠ LutínZŠ Lutín 5 21.22
29 3749 Vanesa ŽmolíkováVanesa Žmolíková 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 4 21.34
30 4108 Ludmila HůlkováLudmila Hůlková 12 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 2 21.36
31 5911 Vanessa NechalováVanessa Nechalová 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 7 21.38
32 4097 Anita LudmováAnita Ludmová 12 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 1 21.41
32 5976 Nora MichalíkováNora Michalíková 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 5 21.41
34 3558 Amanda RaditschováAmanda Raditschová 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 21.42
35 3722 Radka MutinováRadka Mutinová 12 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 4 21.43
36 3747 Julie TakosováJulie Takosová 12 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 8 21.44
37 3576 Jana UhrinováJana Uhrinová 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 21.48
38 3478 Zdena BábkováZdena Bábková 12 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 5 21.49
39 4115 Klára UrbancováKlára Urbancová 12 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 2 21.64
40 4086 Marcela VýkrutováMarcela Výkrutová 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 4 21.65
41 5983 Gabriela VodákováGabriela Vodáková 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 3 21.67
42 4079 Kateřina ČápováKateřina Čápová 12 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 4 21.81
43 4171 Ema KalinováEma Kalinová 12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 21.92
44 5959 Libuše KrčováLibuše Krčová 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 8 22.12
45 4122 Martina KabátováMartina Kabátová 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 3 22.21
46 4119 Nikola DrápalováNikola Drápalová 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 6 22.35
47 5890 Nikol SměšnáNikol Směšná 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 2 22.39
48 5917 Simona ŠmehlíkováSimona Šmehlíková 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 2 22.59
49 3548 Denisa BertókováDenisa Bertóková 12 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 22.80
50 4126 Karolína NeradilováKarolína Neradilová 12 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 5 22.92
51 5914 Tereza SojákováTereza Sojáková 12 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 4 22.95
52 3562 Erika DivišováErika Divišová 12 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 23.06
53 5984 Adriana ZezulováAdriana Zezulová 12 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 3 23.42
54 5991 Karolína HaintlováKarolína Haintlová 12 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 8 23.64
55 4109 Melissa ChytilováMelissa Chytilová 12 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 3 23.70
56 3721 Barbora MachálkováBarbora Machálková 12 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 5 23.92
57 5960 Klaudie KůrkováKlaudie Kůrková 12 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 2 24.75
58 3719 Zuzana JursováZuzana Jursová 12 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 3 25.36
5928 Anežka ČernáAnežka Černá 12 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 DNS
3943 Monika MiklíkováMonika Miklíková 12 ZŠ BochořZŠ Bochoř 7 DNS
3948 Michaela VaňkováMichaela Vaňková 12 ZŠ BochořZŠ Bochoř 8 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4176 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 34.79
2 3590 Michal VránaMichal Vrána 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 8 35.62
3 3497 šimon Zimmeršimon Zimmer 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 7 36.66
4 3488 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 37.63
5 4174 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 38.24
6 3495 Vít ŠubrtVít Šubrt 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 38.71
7 4168 Pavel GajdošíkPavel Gajdošík 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 42.63
8 3540 Bořek NevřalaBořek Nevřala 10 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 1 44.03
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4194 Šimon ZhébalŠimon Zhébal 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 36.61
2 4207 Tomáš HubTomáš Hub 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 37.54
3 3541 Vilém NěmecVilém Němec 10 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 2 38.09
4 3470 David PřikrylDavid Přikryl 10 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 8 38.45
5 4183 Benjamín BalgaBenjamín Balga 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 6 38.58
6 3592 Jonáš ZávrbskýJonáš Závrbský 11 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 3 39.99
7 4208 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 40.89
8 3949 Šejba NikolasŠejba Nikolas 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 7 41.87
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4133 Dominik ŠindlerDominik Šindler 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 8 36.09
2 5943 David MalíkDavid Malík 10 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 7 36.66
3 4074 Jiří HladíkJiří Hladík 11 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 6 37.77
4 5971 Denny HorákDenny Horák 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 37.86
5 5982 Jozef TinákJozef Tinák 11 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 2 38.42
6 5889 Adam SlezákAdam Slezák 10 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 5 38.86
7 4196 David TvrdoňDavid Tvrdoň 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 39.89
8 4127 Šimon OharekŠimon Oharek 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 1 43.60
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5978 Jakub SikoraJakub Sikora 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 6 36.52
2 3588 Mikuláš SovaMikuláš Sova 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 1 36.81
3 5995 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 AK ŠumperkAK Šumperk 5 37.02
4 4124 Denis ManaDenis Mana 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 7 37.24
5 4103 Jakub TomášekJakub Tomášek 10 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 8 37.95
6 4148 Jan ČernýJan Černý 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 3 38.34
7 3726 Šimon ValentaŠimon Valenta 10 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 4 38.83
8 3730 Matyáš TůmaMatyáš Tůma 11 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 2 48.94
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5903 Matáš BartošMatáš Bartoš 11 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 6 36.38
2 4096 Richard KlimčákRichard Klimčák 10 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 5 36.90
3 3769 Antonín VláčilAntonín Vláčil 10 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 37.41
4 4192 Matyáš VyhnánekMatyáš Vyhnánek 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 37.79
5 4076 Erik HolýErik Holý 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 8 37.92
6 3476 Ondřej TovárekOndřej Továrek 09 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 1 38.44
7 5966 Samuel ŘezníčekSamuel Řezníček 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 7 38.80
5934 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3573 David PliskaDavid Pliska 10 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 36.72
2 5909 Jakub DřímalJakub Dřímal 10 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 1 37.59
3 4077 Daniel ZaťkoDaniel Zaťko 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 2 38.45
4 3516 Jaroslav GottwaldJaroslav Gottwald 10 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 8 39.12
5 3477 Petr TovárekPetr Továrek 09 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 4 40.53
6 4094 Dominik ChrudinaDominik Chrudina 10 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 6 40.93
7 5990 Vojtěch DostálVojtěch Dostál 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 7 42.37
8 4139 Šimon HubenýŠimon Hubený 10 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 3 42.41
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5945 Michal SchlehrMichal Schlehr 10 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 6 37.85
2 3525 Jan ŘezáčJan Řezáč 10 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 1 39.11
3 5957 Jakub BartošákJakub Bartošák 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 8 40.03
4 5955 Radek HojgrRadek Hojgr 11 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 40.22
5 4143 Lukáš KoudelkaLukáš Koudelka 09 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 3 40.25
6 3550 Martin CendelínMartin Cendelín 10 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 41.75
7 5899 Sebastian VlčekSebastian Vlček 10 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 7 41.93
8 3723 Michal SchusterMichal Schuster 10 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 4 42.66
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4140 Tobiáš PavlíkTobiáš Pavlík 10 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 1 39.64
2 3526 Krištof SlepánekKrištof Slepánek 10 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 3 40.67
3 3556 Marek PlhákMarek Plhák 11 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 40.95
4 3738 Marián MichálekMarián Michálek 11 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 8 40.97
5 3736 Tomáš KubáčekTomáš Kubáček 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 7 41.97
6 5936 David DočkalDavid Dočkal 11 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 6 42.16
7 3559 David ReichlDavid Reichl 11 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5 44.20
8 5993 Jakub MatysJakub Matys 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 4 49.79
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5923 Daniel PinkasDaniel Pinkas 10 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 7 38.38
2 3737 Marek MatyášMarek Matyáš 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 8 39.04
3 3569 Martin KutalMartin Kutal 10 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 6 39.20
4 3571 Martin NovákMartin Novák 10 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 40.14
5 5904 Prokop BednaříkProkop Bednařík 10 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 5 40.77
6 5920 Matyáš BartolšičMatyáš Bartolšič 10 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 3 41.01
7 5921 Robin MálekRobin Málek 10 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 2 41.39
8 4105 Alan BartoňAlan Bartoň 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 4 41.50
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (po, 10.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4200 Michal MašekMichal Mašek 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 7 38.87
2 3941 Jakub KovářJakub Kovář 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 4 39.52
3 3944 Denis NohelDenis Nohel 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 2 40.68
4 4116 Marek UrbanecMarek Urbanec 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 3 41.69
5 3754 Michal NovotnýMichal Novotný 10 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 5 44.55
6 4113 Martin MračekMartin Mraček 11 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 6 46.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4176 Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 34.79
2 3590 Michal VránaMichal Vrána 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 8 35.62
3 4133 Dominik ŠindlerDominik Šindler 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 8 36.09
4 5903 Matáš BartošMatáš Bartoš 11 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 6 36.38
5 5978 Jakub SikoraJakub Sikora 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 6 36.52
6 4194 Šimon ZhébalŠimon Zhébal 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 36.61
7 3497 šimon Zimmeršimon Zimmer 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 7 36.66
7 5943 David MalíkDavid Malík 10 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 7 36.66
9 3573 David PliskaDavid Pliska 10 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 36.72
10 3588 Mikuláš SovaMikuláš Sova 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 1 36.81
11 4096 Richard KlimčákRichard Klimčák 10 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 5 36.90
12 5995 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 AK ŠumperkAK Šumperk 5 37.02
13 4124 Denis ManaDenis Mana 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 7 37.24
14 3769 Antonín VláčilAntonín Vláčil 10 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 37.41
15 4207 Tomáš HubTomáš Hub 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 37.54
16 5909 Jakub DřímalJakub Dřímal 10 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 1 37.59
17 3488 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 37.63
18 4074 Jiří HladíkJiří Hladík 11 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 6 37.77
19 4192 Matyáš VyhnánekMatyáš Vyhnánek 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 37.79
20 5945 Michal SchlehrMichal Schlehr 10 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 6 37.85
21 5971 Denny HorákDenny Horák 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 37.86
22 4076 Erik HolýErik Holý 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 8 37.92
23 4103 Jakub TomášekJakub Tomášek 10 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 8 37.95
24 3541 Vilém NěmecVilém Němec 10 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 2 38.09
25 4174 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 38.24
26 4148 Jan ČernýJan Černý 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 3 38.34
27 5923 Daniel PinkasDaniel Pinkas 10 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 7 38.38
28 5982 Jozef TinákJozef Tinák 11 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 2 38.42
29 3476 Ondřej TovárekOndřej Továrek 09 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 1 38.44
30 3470 David PřikrylDavid Přikryl 10 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 8 38.45
30 4077 Daniel ZaťkoDaniel Zaťko 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 2 38.45
32 4183 Benjamín BalgaBenjamín Balga 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 6 38.58
33 3495 Vít ŠubrtVít Šubrt 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 38.71
34 5966 Samuel ŘezníčekSamuel Řezníček 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 7 38.80
35 3726 Šimon ValentaŠimon Valenta 10 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 4 38.83
36 5889 Adam SlezákAdam Slezák 10 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 5 38.86
37 4200 Michal MašekMichal Mašek 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 7 38.87
38 3737 Marek MatyášMarek Matyáš 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 8 39.04
39 3525 Jan ŘezáčJan Řezáč 10 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 1 39.11
40 3516 Jaroslav GottwaldJaroslav Gottwald 10 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 8 39.12
41 3569 Martin KutalMartin Kutal 10 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 6 39.20
42 3941 Jakub KovářJakub Kovář 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 4 39.52
43 4140 Tobiáš PavlíkTobiáš Pavlík 10 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 1 39.64
44 4196 David TvrdoňDavid Tvrdoň 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 39.89
45 3592 Jonáš ZávrbskýJonáš Závrbský 11 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 3 39.99
46 5957 Jakub BartošákJakub Bartošák 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 8 40.03
47 3571 Martin NovákMartin Novák 10 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 40.14
48 5955 Radek HojgrRadek Hojgr 11 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 40.22
49 4143 Lukáš KoudelkaLukáš Koudelka 09 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 3 40.25
50 3477 Petr TovárekPetr Továrek 09 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 4 40.53
51 3526 Krištof SlepánekKrištof Slepánek 10 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 3 40.67
52 3944 Denis NohelDenis Nohel 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 2 40.68
53 5904 Prokop BednaříkProkop Bednařík 10 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 5 40.77
54 4208 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 40.89
55 4094 Dominik ChrudinaDominik Chrudina 10 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 6 40.93
56 3556 Marek PlhákMarek Plhák 11 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 40.95
57 3738 Marián MichálekMarián Michálek 11 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 8 40.97
58 5920 Matyáš BartolšičMatyáš Bartolšič 10 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 3 41.01
59 5921 Robin MálekRobin Málek 10 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 2 41.39
60 4105 Alan BartoňAlan Bartoň 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 4 41.50
61 4116 Marek UrbanecMarek Urbanec 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 3 41.69
62 3550 Martin CendelínMartin Cendelín 10 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 41.75
63 3949 Šejba NikolasŠejba Nikolas 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 7 41.87
64 5899 Sebastian VlčekSebastian Vlček 10 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 7 41.93
65 3736 Tomáš KubáčekTomáš Kubáček 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 7 41.97
66 5936 David DočkalDavid Dočkal 11 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 6 42.16
67 5990 Vojtěch DostálVojtěch Dostál 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 7 42.37
68 4139 Šimon HubenýŠimon Hubený 10 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 3 42.41
69 4168 Pavel GajdošíkPavel Gajdošík 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 42.63
70 3723 Michal SchusterMichal Schuster 10 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 4 42.66
71 4127 Šimon OharekŠimon Oharek 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 1 43.60
72 3540 Bořek NevřalaBořek Nevřala 10 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 1 44.03
73 3559 David ReichlDavid Reichl 11 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5 44.20
74 3754 Michal NovotnýMichal Novotný 10 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 5 44.55
75 4113 Martin MračekMartin Mraček 11 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 6 46.45
76 3730 Matyáš TůmaMatyáš Tůma 11 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 2 48.94
77 5993 Jakub MatysJakub Matys 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 4 49.79
5934 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4173 Sofie KouřilováSofie Kouřilová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 33.73
2 4161 Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 4 33.74
3 4155 Gloria LevinskýGloria Levinský 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 3 35.08
4 3580 Kristýna HoláňováKristýna Holáňová 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 1 36.40
5 5927 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 36.93
6 5987 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 39.13
7 4165 Alžběta FiloušováAlžběta Filoušová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 39.40
8 4163 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 40.86
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5932 Klára KrohmerováKlára Krohmerová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 35.71
2 4084 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 5 36.13
3 5988 Karolína MolnárováKarolína Molnárová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 37.12
4 3728 Sofie VytáskováSofie Vytásková 10 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 7 37.68
5 3493 Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 37.85
6 3581 Lenka JakubíkováLenka Jakubíková 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 8 38.57
7 4150 Aneta JahnováAneta Jahnová 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 6 38.66
8 3494 Julie ŠťastnáJulie Šťastná 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 38.83
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4073 Sára BačováSára Bačová 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 2 37.43
2 4193 denisa Vyroubalovádenisa Vyroubalová 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 37.60
3 4104 Eva ZimovčákováEva Zimovčáková 11 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 8 38.10
4 3589 Valérie ŠindlerováValérie Šindlerová 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 6 38.73
5 4089 Viola BartuškováViola Bartušková 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 1 39.01
6 3950 Šarlota HlaváčováŠarlota Hlaváčová 10 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 7 39.24
7 4125 Sabina ManováSabina Manová 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 5 40.15
8 3491 Monika MotlitbováMonika Motlitbová 11 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 43.45
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5980 Terezie ŠevčákováTerezie Ševčáková 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 37.16
2 4102 Nikola StránělováNikola Stránělová 11 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 5 37.38
3 4100 Natálie RudolfováNatálie Rudolfová 10 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 3 37.86
4 3479 Sofie StražickáSofie Stražická 11 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 6 39.50
5 5967 Emma BělohoubkováEmma Bělohoubková 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 2 39.57
6 3732 Jana BětíkováJana Bětíková 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 7 40.44
7 5994 Magdalena SršňováMagdalena Sršňová 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 1 44.80
8 3718 Tereza JasenkováTereza Jasenková 11 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 8 45.19
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5910 Tereza JaníkováTereza Janíková 10 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 38.54
2 3475 Kateřina ŠponařováKateřina Šponařová 10 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 6 38.72
3 3735 Sára HelštýnováSára Helštýnová 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 3 39.08
4 3539 Agáta HeryanováAgáta Heryanová 10 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 5 40.21
5 4123 Anna MaléřováAnna Maléřová 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 2 40.35
6 5975 Magdaléna LovečkováMagdaléna Lovečková 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 40.98
7 4190 Kateřina SmičkováKateřina Smičková 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 42.94
8 3537 Veronika UhlířováVeronika Uhlířová 11 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 7 43.54
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5962 Klára NěmcováKlára Němcová 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 36.99
2 4120 Viktorie GörfölováViktorie Görfölová 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 39.75
3 4185 Veronika FialováVeronika Fialová 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 40.47
4 3468 Elen MalcherováElen Malcherová 10 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 3 40.92
5 5992 Pavla HaragováPavla Haragová 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 6 41.62
6 3552 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 10 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 41.65
7 3538 Ema MagyaricsEma Magyarics 10 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 7 43.25
8 5947 Irena ŠvédováIrena Švédová 11 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 1 43.29
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5964 Barbora PavelováBarbora Pavelová 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 7 39.09
2 5905 Eliška BerkováEliška Berková 11 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 4 39.99
3 5942 Michaela KoritárováMichaela Koritárová 10 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 1 40.94
4 3521 Natálie MacalíkováNatálie Macalíková 10 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 5 41.43
5 5892 Nikol SonntágováNikol Sonntágová 11 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 6 41.44
6 5918 Tereza ZelinkováTereza Zelinková 10 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 3 41.84
7 4112 Ella MedkováElla Medková 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 8 42.19
8 3555 Veronika PátkováVeronika Pátková 10 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 43.25
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4142 Ema UmlaufováEma Umlaufová 10 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 8 38.36
2 5958 Martina KozelkováMartina Kozelková 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 2 39.48
3 4205 Nella ZapletalováNella Zapletalová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 7 39.86
4 3936 Natálie ČechákováNatálie Čecháková 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 4 40.08
5 4106 Marie HrdinováMarie Hrdinová 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 1 42.42
6 5948 Adéla VlachováAdéla Vlachová 11 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 6 43.00
7 5989 Patricie FuskováPatricie Fusková 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 3 44.62
8 3551 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 10 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5 46.93
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4198 Helena HadrováHelena Hadrová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 3 38.76
2 3940 Anna KostelníčkováAnna Kostelníčková 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 8 40.84
3 3577 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková 11 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 42.03
4 3734 Emma GyuricsekováEmma Gyuricseková 11 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 6 42.41
5 4107 Barbora HrdinováBarbora Hrdinová 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 5 42.51
6 3574 Julie PoláchováJulie Poláchová 10 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 45.79
7 3565 Martina BrannáMartina Branná 11 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 7 45.92
8 3519 Vanesa KvapilováVanesa Kvapilová 11 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 4 50.35
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (po, 10.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4197 Daniela DrmolováDaniela Drmolová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 4 39.63
2 5893 Natálie VečerkováNatálie Večerková 11 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 3 41.40
3 3945 Barbora NovákováBarbora Nováková 11 ZŠ BochořZŠ Bochoř 6 41.47
4 3756 Pavlína RomanováPavlína Romanová 10 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 8 45.09
5 5897 Tereza MachováTereza Machová 11 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 5 47.47
6 3758 Liliana RusňákováLiliana Rusňáková 10 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 7 47.77
7 3757 Rozárie ČernůstkováRozárie Černůstková 11 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 2 48.17
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4173 Sofie KouřilováSofie Kouřilová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 33.73
2 4161 Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 4 33.74
3 4155 Gloria LevinskýGloria Levinský 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 3 35.08
4 5932 Klára KrohmerováKlára Krohmerová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 2 35.71
5 4084 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 5 36.13
6 3580 Kristýna HoláňováKristýna Holáňová 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 1 36.40
7 5927 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 36.93
8 5962 Klára NěmcováKlára Němcová 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 36.99
9 5988 Karolína MolnárováKarolína Molnárová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 37.12
10 5980 Terezie ŠevčákováTerezie Ševčáková 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 37.16
11 4102 Nikola StránělováNikola Stránělová 11 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 5 37.38
12 4073 Sára BačováSára Bačová 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 2 37.43
13 4193 denisa Vyroubalovádenisa Vyroubalová 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 37.60
14 3728 Sofie VytáskováSofie Vytásková 10 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 7 37.68
15 3493 Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1 37.85
16 4100 Natálie RudolfováNatálie Rudolfová 10 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 3 37.86
17 4104 Eva ZimovčákováEva Zimovčáková 11 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 8 38.10
18 4142 Ema UmlaufováEma Umlaufová 10 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 8 38.36
19 5910 Tereza JaníkováTereza Janíková 10 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 38.54
20 3581 Lenka JakubíkováLenka Jakubíková 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 8 38.57
21 4150 Aneta JahnováAneta Jahnová 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 6 38.66
22 3475 Kateřina ŠponařováKateřina Šponařová 10 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 6 38.72
23 3589 Valérie ŠindlerováValérie Šindlerová 10 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 6 38.73
24 4198 Helena HadrováHelena Hadrová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 3 38.76
25 3494 Julie ŠťastnáJulie Šťastná 10 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 38.83
26 4089 Viola BartuškováViola Bartušková 10 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 1 39.01
27 3735 Sára HelštýnováSára Helštýnová 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 3 39.08
28 5964 Barbora PavelováBarbora Pavelová 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 7 39.09
29 5987 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 39.13
30 3950 Šarlota HlaváčováŠarlota Hlaváčová 10 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 7 39.24
31 4165 Alžběta FiloušováAlžběta Filoušová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 39.40
32 5958 Martina KozelkováMartina Kozelková 10 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 2 39.48
33 3479 Sofie StražickáSofie Stražická 11 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 6 39.50
34 5967 Emma BělohoubkováEmma Bělohoubková 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 2 39.57
35 4197 Daniela DrmolováDaniela Drmolová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 4 39.63
36 4120 Viktorie GörfölováViktorie Görfölová 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 39.75
37 4205 Nella ZapletalováNella Zapletalová 10 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 7 39.86
38 5905 Eliška BerkováEliška Berková 11 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 4 39.99
39 3936 Natálie ČechákováNatálie Čecháková 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 4 40.08
40 4125 Sabina ManováSabina Manová 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 5 40.15
41 3539 Agáta HeryanováAgáta Heryanová 10 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 5 40.21
42 4123 Anna MaléřováAnna Maléřová 10 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 2 40.35
43 3732 Jana BětíkováJana Bětíková 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 7 40.44
44 4185 Veronika FialováVeronika Fialová 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 2 40.47
45 3940 Anna KostelníčkováAnna Kostelníčková 10 ZŠ BochořZŠ Bochoř 8 40.84
46 4163 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 40.86
47 3468 Elen MalcherováElen Malcherová 10 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 3 40.92
48 5942 Michaela KoritárováMichaela Koritárová 10 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 1 40.94
49 5975 Magdaléna LovečkováMagdaléna Lovečková 10 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 40.98
50 5893 Natálie VečerkováNatálie Večerková 11 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 3 41.40
51 3521 Natálie MacalíkováNatálie Macalíková 10 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 5 41.43
52 5892 Nikol SonntágováNikol Sonntágová 11 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 6 41.44
53 3945 Barbora NovákováBarbora Nováková 11 ZŠ BochořZŠ Bochoř 6 41.47
54 5992 Pavla HaragováPavla Haragová 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 6 41.62
55 3552 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 10 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 41.65
56 5918 Tereza ZelinkováTereza Zelinková 10 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 3 41.84
57 3577 Adéla VašíčkováAdéla Vašíčková 11 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 42.03
58 4112 Ella MedkováElla Medková 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 8 42.19
59 3734 Emma GyuricsekováEmma Gyuricseková 11 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 6 42.41
60 4106 Marie HrdinováMarie Hrdinová 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 1 42.42
61 4107 Barbora HrdinováBarbora Hrdinová 10 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 5 42.51
62 4190 Kateřina SmičkováKateřina Smičková 10 ZŠ LutínZŠ Lutín 1 42.94
63 5948 Adéla VlachováAdéla Vlachová 11 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 6 43.00
64 3538 Ema MagyaricsEma Magyarics 10 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 7 43.25
64 3555 Veronika PátkováVeronika Pátková 10 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 43.25
66 5947 Irena ŠvédováIrena Švédová 11 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 1 43.29
67 3491 Monika MotlitbováMonika Motlitbová 11 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 43.45
68 3537 Veronika UhlířováVeronika Uhlířová 11 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 7 43.54
69 5989 Patricie FuskováPatricie Fusková 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 3 44.62
70 5994 Magdalena SršňováMagdalena Sršňová 11 ZŠ a MŠ Dolní StudénkyZŠ a MŠ Dolní Studénky 1 44.80
71 3756 Pavlína RomanováPavlína Romanová 10 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 8 45.09
72 3718 Tereza JasenkováTereza Jasenková 11 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 8 45.19
73 3574 Julie PoláchováJulie Poláchová 10 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 45.79
74 3565 Martina BrannáMartina Branná 11 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 7 45.92
75 3551 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 10 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5 46.93
76 5897 Tereza MachováTereza Machová 11 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 5 47.47
77 3758 Liliana RusňákováLiliana Rusňáková 10 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 7 47.77
78 3757 Rozárie ČernůstkováRozárie Černůstková 11 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 2 48.17
79 3519 Vanesa KvapilováVanesa Kvapilová 11 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 4 50.35

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4162 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 ZŠ HodslaviceZŠ Hodslavice 4 46.41
2 4170 Sam ChytilSam Chytil 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 49.89
3 3768 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 52.14
4 3770 Lenny KouadiovuLenny Kouadiovu 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 54.08
5 4151 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 7 54.91
6 4164 Dominik DrábekDominik Drábek 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 55.74
7 4169 Jakub GalkoJakub Galko 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 57.92
8 5888 Matěj SekaninaMatěj Sekanina 08 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 8 62.27
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4118 Ondřej BednářOndřej Bednář 08 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 8 52.56
2 4154 Šimon KrečmerŠimon Krečmer 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 4 53.55
3 4131 Jáchym SchenkJáchym Schenk 08 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 1 54.04
4 5974 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 7 54.48
5 4153 Christopher Kramer BjörnChristopher Kramer Björn 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 3 55.79
6 5985 Tomáš BaarTomáš Baar 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 56.62
7 5901 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal 08 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 6 56.75
8 3546 Otto BednářOtto Bednář 08 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 9 57.67
9 5946 Matouš StárekMatouš Stárek 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 2 58.28
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3486 Ondřej KošOndřej Koš 08 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 50.62
2 4081 lukáš Rybníčeklukáš Rybníček 08 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 4 52.58
3 3489 Antonín KřížAntonín Kříž 08 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 8 52.80
4 3727 Matěj VolfMatěj Volf 08 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 7 53.47
5 4085 Pavel SkřečekPavel Skřeček 09 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 6 56.48
6 3531 Ondřej RichterOndřej Richter 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 1 56.66
7 5940 Vojtěch JemelkaVojtěch Jemelka 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 5 58.58
8 3771 Tomáš BarčíkTomáš Barčík 08 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 3 61.23
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3529 Daniel DolníkDaniel Dolník 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 2 51.24
2 5968 Marek Di CuiaMarek Di Cuia 08 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 51.71
3 5935 Antonín ZatloukalAntonín Zatloukal 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 53.69
4 3729 Kristián ZavadilKristián Zavadil 08 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 5 55.15
5 4182 Václav BábekVáclav Bábek 08 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 56.00
6 3471 Filip RobešFilip Robeš 08 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 1 56.59
7 4093 Matyáš HejdaMatyáš Hejda 09 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 8 59.83
8 4090 Štěpán BulejŠtěpán Bulej 09 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 6 59.86
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5941 Jan KnapJan Knap 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 2 53.18
2 3765 Jan MudrákJan Mudrák 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 53.25
3 4121 Matyáš HlobilMatyáš Hlobil 08 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 53.72
4 5906 Tobiáš BlizňákTobiáš Blizňák 09 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 3 55.00
5 5969 Šimon DostálŠimon Dostál 09 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 7 55.77
6 5961 Adam MarečekAdam Mareček 09 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 56.58
7 3542 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík 09 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 8 56.91
8 5965 Tomáš RybarTomáš Rybar 09 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 1 56.95
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4087 Vojtěch HaganVojtěch Hagan 09 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 3 52.88
2 4188 Jan PolzerJan Polzer 09 ZŠ LutínZŠ Lutín 6 53.53
3= 3474 Filip ŠponarFilip Šponar 08 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 8 55.12
3= 5926 Petr BartákPetr Barták 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 55.12
5 5916 Roman ŠmehlíkRoman Šmehlík 09 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 7 56.84
6 3533 Ondřej ŠušlíkOndřej Šušlík 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 2 56.85
7 3731 Jakub ŽákJakub Žák 08 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 1 56.96
8 5953 Petr FrančákPetr Frančák 08 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 63.09
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3467 Jan HrubýJan Hrubý 09 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 5 54.97
2 4187 David OpletalDavid Opletal 08 ZŠ LutínZŠ Lutín 6 56.36
3 5907 Daniel BlizňákDaniel Blizňák 09 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 4 56.60
4 3481 Radim BednářRadim Bednář 08 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 58.23
5 4141 Adam TrnečkaAdam Trnečka 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 2 60.33
6 4145 Tomáš ZnojilTomáš Znojil 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 7 60.55
7 3583 Marek KůrkaMarek Kůrka 08 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 1 61.88
8 4144 Prokop ZbránekProkop Zbránek 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 8 62.91
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5986 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 49.08
2 3743 Dominik RajznauerDominik Rajznauer 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 7 52.39
3 3586 Šimon RadosavljevičŠimon Radosavljevič 09 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 4 58.99
4 3557 Martin PoprachMartin Poprach 08 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 59.36
5 3578 Jan VlčekJan Vlček 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 59.88
6 3567 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 60.89
7 4204 Václav ŠvrdlíkVáclav Švrdlík 08 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 8 63.82
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3572 Matouš PalmanMatouš Palman 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 57.46
2 3937 Šimon DresslerŠimon Dressler 08 ZŠ BochořZŠ Bochoř 8 58.89
3 4202 Šimon SmítalŠimon Smítal 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 6 59.67
4 3527 Matyáš SuchánekMatyáš Suchánek 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 3 63.36
5 3518 Pavel KožnárekPavel Kožnárek 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 4 65.55
6 3517 Petr HřivňákPetr Hřivňák 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 7 71.23
7 3752 Václav ŠpinkaVáclav Špinka 09 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 5 87.70
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (po, 10.6.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3742 Matouš MudrákMatouš Mudrák 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 2 54.80
2 3745 Vlastimil KolářVlastimil Kolář 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 4 61.53
3 3755 Radim RomanRadim Roman 08 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 6 65.58
4 3935 František BršťákFrantišek Bršťák 09 ZŠ BochořZŠ Bochoř 5 66.46
5 3942 Tobiáš KýbusTobiáš Kýbus 08 ZŠ BochořZŠ Bochoř 3 68.25
6 3760 Nikolas ŠpinkaNikolas Špinka 08 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 7 77.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4162 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 ZŠ HodslaviceZŠ Hodslavice 4 46.41
2 5986 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 49.08
3 4170 Sam ChytilSam Chytil 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 49.89
4 3486 Ondřej KošOndřej Koš 08 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2 50.62
5 3529 Daniel DolníkDaniel Dolník 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 2 51.24
6 5968 Marek Di CuiaMarek Di Cuia 08 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 4 51.71
7 3768 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 52.14
8 3743 Dominik RajznauerDominik Rajznauer 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 7 52.39
9 4118 Ondřej BednářOndřej Bednář 08 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 8 52.56
10 4081 lukáš Rybníčeklukáš Rybníček 08 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 4 52.58
11 3489 Antonín KřížAntonín Kříž 08 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 8 52.80
12 4087 Vojtěch HaganVojtěch Hagan 09 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 3 52.88
13 5941 Jan KnapJan Knap 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 2 53.18
14 3765 Jan MudrákJan Mudrák 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 53.25
15 3727 Matěj VolfMatěj Volf 08 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 7 53.47
16 4188 Jan PolzerJan Polzer 09 ZŠ LutínZŠ Lutín 6 53.53
17 4154 Šimon KrečmerŠimon Krečmer 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 4 53.55
18 5935 Antonín ZatloukalAntonín Zatloukal 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 7 53.69
19 4121 Matyáš HlobilMatyáš Hlobil 08 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 53.72
20 4131 Jáchym SchenkJáchym Schenk 08 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 1 54.04
21 3770 Lenny KouadiovuLenny Kouadiovu 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 54.08
22 5974 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 7 54.48
23 3742 Matouš MudrákMatouš Mudrák 10 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 2 54.80
24 4151 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 7 54.91
25 3467 Jan HrubýJan Hrubý 09 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 5 54.97
26 5906 Tobiáš BlizňákTobiáš Blizňák 09 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 3 55.00
27 3474 Filip ŠponarFilip Šponar 08 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 8 55.12
27 5926 Petr BartákPetr Barták 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 4 55.12
29 3729 Kristián ZavadilKristián Zavadil 08 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 5 55.15
30 4164 Dominik DrábekDominik Drábek 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 55.74
31 5969 Šimon DostálŠimon Dostál 09 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 7 55.77
32 4153 Christopher Kramer BjörnChristopher Kramer Björn 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 3 55.79
33 4182 Václav BábekVáclav Bábek 08 ZŠ LutínZŠ Lutín 3 56.00
34 4187 David OpletalDavid Opletal 08 ZŠ LutínZŠ Lutín 6 56.36
35 4085 Pavel SkřečekPavel Skřeček 09 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 6 56.48
36 5961 Adam MarečekAdam Mareček 09 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 56.58
37 3471 Filip RobešFilip Robeš 08 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 1 56.59
38 5907 Daniel BlizňákDaniel Blizňák 09 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 4 56.60
39 5985 Tomáš BaarTomáš Baar 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 56.62
40 3531 Ondřej RichterOndřej Richter 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 1 56.66
41 5901 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal 08 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 6 56.75
42 5916 Roman ŠmehlíkRoman Šmehlík 09 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 7 56.84
43 3533 Ondřej ŠušlíkOndřej Šušlík 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 2 56.85
44 3542 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík 09 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 8 56.91
45 5965 Tomáš RybarTomáš Rybar 09 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 1 56.95
46 3731 Jakub ŽákJakub Žák 08 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 1 56.96
47 3572 Matouš PalmanMatouš Palman 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 57.46
48 3546 Otto BednářOtto Bednář 08 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 9 57.67
49 4169 Jakub GalkoJakub Galko 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 57.92
50 3481 Radim BednářRadim Bednář 08 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 58.23
51 5946 Matouš StárekMatouš Stárek 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 2 58.28
52 5940 Vojtěch JemelkaVojtěch Jemelka 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 5 58.58
53 3937 Šimon DresslerŠimon Dressler 08 ZŠ BochořZŠ Bochoř 8 58.89
54 3586 Šimon RadosavljevičŠimon Radosavljevič 09 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 4 58.99
55 3557 Martin PoprachMartin Poprach 08 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 59.36
56 4202 Šimon SmítalŠimon Smítal 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 6 59.67
57 4093 Matyáš HejdaMatyáš Hejda 09 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 8 59.83
58 4090 Štěpán BulejŠtěpán Bulej 09 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 6 59.86
59 3578 Jan VlčekJan Vlček 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 59.88
60 4141 Adam TrnečkaAdam Trnečka 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 2 60.33
61 4145 Tomáš ZnojilTomáš Znojil 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 7 60.55
62 3567 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 60.89
63 3771 Tomáš BarčíkTomáš Barčík 08 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 3 61.23
64 3745 Vlastimil KolářVlastimil Kolář 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 4 61.53
65 3583 Marek KůrkaMarek Kůrka 08 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 1 61.88
66 5888 Matěj SekaninaMatěj Sekanina 08 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 8 62.27
67 4144 Prokop ZbránekProkop Zbránek 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 8 62.91
68 5953 Petr FrančákPetr Frančák 08 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 63.09
69 3527 Matyáš SuchánekMatyáš Suchánek 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 3 63.36
70 4204 Václav ŠvrdlíkVáclav Švrdlík 08 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 8 63.82
71 3518 Pavel KožnárekPavel Kožnárek 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 4 65.55
72 3755 Radim RomanRadim Roman 08 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 6 65.58
73 3935 František BršťákFrantišek Bršťák 09 ZŠ BochořZŠ Bochoř 5 66.46
74 3942 Tobiáš KýbusTobiáš Kýbus 08 ZŠ BochořZŠ Bochoř 3 68.25
75 3517 Petr HřivňákPetr Hřivňák 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 7 71.23
76 3760 Nikolas ŠpinkaNikolas Špinka 08 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 7 77.64
77 3752 Václav ŠpinkaVáclav Špinka 09 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 5 87.70

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3530 Julie MachalováJulie Machalová 19 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 1 48.50
2 4166 Lena FiloušováLena Filoušová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 50.19
3 4159 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 8 52.29
4 4175 Rozárie PazderováRozárie Pazderová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 55.22
5 4180 Linda ŽídkováLinda Žídková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 56.61
6 5938 Nela DrozdováNela Drozdová 09 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 4 57.47
7 5939 Jana HavránkováJana Havránková 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 5 59.27
8 5944 Laura MerunkováLaura Merunková 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 3 59.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4181 Tereza KnápkováTereza Knápková 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 49.00
2 4091 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 4 52.40
3 4195 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 54.03
4 5886 Evelína MikulováEvelína Mikulová 11 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 7 58.61
5 4206 Sofie DudkováSofie Dudková 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 6 66.71
6 4114 Veronika NovákováVeronika Nováková 08 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 3 72.93
7 4110 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 09 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 2 75.15
8 4111 Veronika KubíčkováVeronika Kubíčková 09 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 8 75.35
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5912 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková 08 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 52.25
2 3528 Adéla BartoníkováAdéla Bartoníková 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 1 54.44
3 4146 Alice ČernochováAlice Černochová 09 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 5 55.81
4 4098 Julie PodlipskáJulie Podlipská 08 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 3 57.66
5 4158 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 2 58.60
6 5979 Kristýna PůčalováKristýna Půčalová 09 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 6 61.65
7 5898 Natálie DařílkováNatálie Dařílková 08 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 4 61.98
8 5891 Emilie SměšnáEmilie Směšná 09 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 7 62.20
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3764 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 53.58
2 5950 Natálie BortlováNatálie Bortlová 09 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 3 54.16
3 3532 Hana SedlákováHana Sedláková 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 4 54.48
4 3472 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 2 54.80
5 5956 Adriana HojgrováAdriana Hojgrová 09 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 7 56.35
6 4101 Sofie SkyvováSofie Skyvová 08 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 5 61.44
7 3543 Klárka DýmalováKlárka Dýmalová 09 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 8 61.60
8 4078 Sodie TomáškováSodie Tomášková 09 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 1 63.29
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5919 Tina VaďurováTina Vaďurová 09 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 53.66
2 5954 Romana GlückováRomana Glücková 08 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 54.96
3 4132 Kristýna StokláskováKristýna Stoklásková 09 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 6 55.13
4 3767 Adéla PočováAdéla Počová 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 55.82
5 3522 Nikola MelkováNikola Melková 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 7 56.05
6 5970 Amálie HermanováAmálie Hermanová 08 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 3 56.62
7 3720 Simona KroutilováSimona Kroutilová 08 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 1 60.58
8 4075 Alena ZigmundováAlena Zigmundová 09 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 4 63.11
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3480 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 4 57.23
2 3725 Ema TalašováEma Talašová 09 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 2 57.49
3 5913 Zuzana SchestauberováZuzana Schestauberová 08 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 3 57.93
4 5972 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 1 59.07
5 3473 Barbora ŠafárnkováBarbora Šafárnková 08 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 6 59.55
6 3591 Natali ZáchováNatali Záchová 09 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 7 59.58
7 4138 Eliška GreplováEliška Greplová 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 8 59.67
3766 Anna OmachelováAnna Omachelová 09 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3568 Tereza JurkováTereza Jurková 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 54.99
2 3490 Kateřina MaňákováKateřina Maňáková 08 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 56.39
3 4137 Tereza FrancováTereza Francová 09 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 7 59.35
4 4130 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 6 59.56
5 3724 Alžběta SouškováAlžběta Soušková 09 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 8 59.69
6 3544 Rozálie ŠiškováRozálie Šišková 08 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 2 60.08
7 4134 Denisa ŠindlerováDenisa Šindlerová 08 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 60.70
8 4136 Simona DostálováSimona Dostálová 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 5 60.75
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3520 Marta KyškováMarta Kyšková 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 2 57.43
2 3523 Karolína OtrubováKarolína Otrubová 08 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 6 57.75
3= 4203 Natálie StrakováNatálie Straková 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 8 58.29
3= 4199 Karin KlicperováKarin Klicperová 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 1 58.29
5 3563 Natálie HolinkováNatálie Holinková 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 7 62.03
6 4189 Kateřina ProkopováKateřina Prokopová 08 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 64.59
7 5922 Elena MenšíkováElena Menšíková 09 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 5 66.24
8 5924 Elena PřibylováElena Přibylová 09 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 3 69.36
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3744 Klára SedláčkováKlára Sedláčková 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 5 57.15
2 3751 Mariana AdámkováMariana Adámková 08 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 7 60.88
3 3545 Tereza HeryanováTereza Heryanová 08 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 3 61.72
4 3483 Tereza GranicováTereza Granicová 09 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 62.71
5 4201 Lucie Ema NavrátilováLucie Ema Navrátilová 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 2 63.19
6 3566 Alena JaníčkováAlena Janíčková 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 64.12
7 3560 Klára VerešováKlára Verešová 08 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 65.53
8 3485 Marie KneipováMarie Kneipová 09 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 65.97
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (po, 10.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3739 Sabina MichálkováSabina Michálková 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 5 59.68
2 3740 Adéla MiškaříkováAdéla Miškaříková 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 8 62.58
3 3547 Barbora BednářováBarbora Bednářová 08 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 64.42
4 3763 Karolína ZatloukalováKarolína Zatloukalová 09 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 2 65.98
5 3759 Dagmar SkopalováDagmar Skopalová 08 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 3 67.19
6 3939 Jana JemelkováJana Jemelková 09 ZŠ BochořZŠ Bochoř 6 68.77
7 3938 Aneta HánováAneta Hánová 09 ZŠ BochořZŠ Bochoř 7 72.63
8 3947 Sabina SkřičkováSabina Skřičková 09 ZŠ BochořZŠ Bochoř 1 73.52
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3530 Julie MachalováJulie Machalová 19 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 1 48.50
2 4181 Tereza KnápkováTereza Knápková 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 49.00
3 4166 Lena FiloušováLena Filoušová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 50.19
4 5912 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková 08 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 52.25
5 4159 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 8 52.29
6 4091 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 4 52.40
7 3764 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 53.58
8 5919 Tina VaďurováTina Vaďurová 09 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 8 53.66
9 4195 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 54.03
10 5950 Natálie BortlováNatálie Bortlová 09 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 3 54.16
11 3528 Adéla BartoníkováAdéla Bartoníková 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 1 54.44
12 3532 Hana SedlákováHana Sedláková 08 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 4 54.48
13 3472 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 2 54.80
14 5954 Romana GlückováRomana Glücková 08 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 5 54.96
15 3568 Tereza JurkováTereza Jurková 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 54.99
16 4132 Kristýna StokláskováKristýna Stoklásková 09 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 6 55.13
17 4175 Rozárie PazderováRozárie Pazderová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 55.22
18 4146 Alice ČernochováAlice Černochová 09 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 5 55.81
19 3767 Adéla PočováAdéla Počová 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 55.82
20 3522 Nikola MelkováNikola Melková 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 7 56.05
21 5956 Adriana HojgrováAdriana Hojgrová 09 Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber... 7 56.35
22 3490 Kateřina MaňákováKateřina Maňáková 08 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 56.39
23 4180 Linda ŽídkováLinda Žídková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 56.61
24 5970 Amálie HermanováAmálie Hermanová 08 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 3 56.62
25 3744 Klára SedláčkováKlára Sedláčková 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 5 57.15
26 3480 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 4 57.23
27 3520 Marta KyškováMarta Kyšková 09 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 2 57.43
28 5938 Nela DrozdováNela Drozdová 09 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 4 57.47
29 3725 Ema TalašováEma Talašová 09 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 2 57.49
30 4098 Julie PodlipskáJulie Podlipská 08 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 3 57.66
31 3523 Karolína OtrubováKarolína Otrubová 08 Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre... 6 57.75
32 5913 Zuzana SchestauberováZuzana Schestauberová 08 ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice 3 57.93
33 4203 Natálie StrakováNatálie Straková 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 8 58.29
33 4199 Karin KlicperováKarin Klicperová 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 1 58.29
35 4158 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 2 58.60
36 5886 Evelína MikulováEvelína Mikulová 11 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 7 58.61
37 5972 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 1 59.07
38 5939 Jana HavránkováJana Havránková 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 5 59.27
39 4137 Tereza FrancováTereza Francová 09 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 7 59.35
40 3473 Barbora ŠafárnkováBarbora Šafárnková 08 Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u... 6 59.55
41 4130 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 6 59.56
42 3591 Natali ZáchováNatali Záchová 09 ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV 7 59.58
43 4138 Eliška GreplováEliška Greplová 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 8 59.67
44 3739 Sabina MichálkováSabina Michálková 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 5 59.68
45 3724 Alžběta SouškováAlžběta Soušková 09 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 8 59.69
46 5944 Laura MerunkováLaura Merunková 08 ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice 3 59.89
47 3544 Rozálie ŠiškováRozálie Šišková 08 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 2 60.08
48 3720 Simona KroutilováSimona Kroutilová 08 ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov 1 60.58
49 4134 Denisa ŠindlerováDenisa Šindlerová 08 ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov 4 60.70
50 4136 Simona DostálováSimona Dostálová 08 ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode... 5 60.75
51 3751 Mariana AdámkováMariana Adámková 08 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 7 60.88
52 4101 Sofie SkyvováSofie Skyvová 08 FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 5 61.44
53 3543 Klárka DýmalováKlárka Dýmalová 09 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 8 61.60
54 5979 Kristýna PůčalováKristýna Půčalová 09 ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4 6 61.65
55 3545 Tereza HeryanováTereza Heryanová 08 Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves 3 61.72
56 5898 Natálie DařílkováNatálie Dařílková 08 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 4 61.98
57 3563 Natálie HolinkováNatálie Holinková 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 7 62.03
58 5891 Emilie SměšnáEmilie Směšná 09 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 7 62.20
59 3740 Adéla MiškaříkováAdéla Miškaříková 08 Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š... 8 62.58
60 3483 Tereza GranicováTereza Granicová 09 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 62.71
61 4075 Alena ZigmundováAlena Zigmundová 09 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 4 63.11
62 4201 Lucie Ema NavrátilováLucie Ema Navrátilová 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 2 63.19
63 4078 Sodie TomáškováSodie Tomášková 09 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk... 1 63.29
64 3566 Alena JaníčkováAlena Janíčková 08 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1 64.12
65 3547 Barbora BednářováBarbora Bednářová 08 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 64.42
66 4189 Kateřina ProkopováKateřina Prokopová 08 ZŠ LutínZŠ Lutín 4 64.59
67 3560 Klára VerešováKlára Verešová 08 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 8 65.53
68 3485 Marie KneipováMarie Kneipová 09 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 65.97
69 3763 Karolína ZatloukalováKarolína Zatloukalová 09 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 2 65.98
70 5922 Elena MenšíkováElena Menšíková 09 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 5 66.24
71 4206 Sofie DudkováSofie Dudková 09 Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š... 6 66.71
72 3759 Dagmar SkopalováDagmar Skopalová 08 ZŠ LobodiceZŠ Lobodice 3 67.19
73 3939 Jana JemelkováJana Jemelková 09 ZŠ BochořZŠ Bochoř 6 68.77
74 5924 Elena PřibylováElena Přibylová 09 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 3 69.36
75 3938 Aneta HánováAneta Hánová 09 ZŠ BochořZŠ Bochoř 7 72.63
76 4114 Veronika NovákováVeronika Nováková 08 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 3 72.93
77 3947 Sabina SkřičkováSabina Skřičková 09 ZŠ BochořZŠ Bochoř 1 73.52
78 4110 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 09 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 2 75.15
79 4111 Veronika KubíčkováVeronika Kubíčková 09 Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany 8 75.35
3766 Anna OmachelováAnna Omachelová 09 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 DNS

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(po, 10.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3743 Dominik RajznauerDominik Rajznauer
Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š...
08 50 35.80 0.0
2 4162 Dalibor DrdaDalibor Drda
ZŠ HodslaviceZŠ Hodslavice
08 16 34.40 0.0
3 3770 Lenny KouadiovuLenny Kouadiovu
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 32 31.70 0.0
4 3467 Jan HrubýJan Hrubý
Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u...
09 23 29.80 0.0
5 5974 Jonatan KoubaJonatan Kouba
ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4
08 33 29.70 0.0
6 3586 Šimon RadosavljevičŠimon Radosavljevič
ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV
09 49 29.20 0.0
7 3471 Filip RobešFilip Robeš
Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u...
08 52 28.90 0.0
8 5901 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal
ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková...
08 73 28.00 0.0
9 4169 Jakub GalkoJakub Galko
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 19 27.60 0.0
10 3474 Filip ŠponarFilip Šponar
Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u...
08 66 27.40 0.0
11 5968 Marek Di CuiaMarek Di Cuia
ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4
08 12 27.30 0.0
12= 3771 Tomáš BarčíkTomáš Barčík
ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková...
08 3 27.20 0.0
12= 3529 Daniel DolníkDaniel Dolník
Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š...
08 13 27.20 0.0
14 3557 Martin PoprachMartin Poprach
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
08 48 27.10 0.0
15 3765 Jan MudrákJan Mudrák
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
08 41 27.00 0.0
16 4204 Václav ŠvrdlíkVáclav Švrdlík
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
08 68 26.00 0.0
17= 3531 Ondřej RichterOndřej Richter
Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š...
08 51 25.60 0.0
17= 4087 Vojtěch HaganVojtěch Hagan
Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk...
09 20 25.60 0.0
19 4170 Sam ChytilSam Chytil
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 25 25.50 0.0
20 5946 Matouš StárekMatouš Stárek
ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice
08 60 25.30 0.0
21 4090 Štěpán BulejŠtěpán Bulej
FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc
09 11 24.90 0.0
22 3533 Ondřej ŠušlíkOndřej Šušlík
Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š...
08 67 24.80 0.0
23 4093 Matyáš HejdaMatyáš Hejda
FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc
09 21 24.40 0.0
24= 4141 Adam TrnečkaAdam Trnečka
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode...
08 69 24.20 0.0
24= 4164 Dominik DrábekDominik Drábek
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 15 24.20 0.0
26 4188 Jan PolzerJan Polzer
ZŠ LutínZŠ Lutín
09 47 24.10 0.0
27 4182 Václav BábekVáclav Bábek
ZŠ LutínZŠ Lutín
08 2 23.90 0.0
28 4151 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd...
08 28 23.50 0.0
29= 4121 Matyáš HlobilMatyáš Hlobil
ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov
08 22 23.20 0.0
29= 3546 Otto BednářOtto Bednář
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
08 6 23.20 0.0
29= 3727 Matěj VolfMatěj Volf
ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov
08 71 23.20 0.0
32 4081 lukáš Rybníčeklukáš Rybníček
Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk...
08 55 23.00 0.0
33 3937 Šimon DresslerŠimon Dressler
ZŠ BochořZŠ Bochoř
08 17 22.80 0.0
34 4153 Christopher Kramer BjörnChristopher Kramer Björn
ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd...
08 35 22.70 0.0
35 5961 Adam MarečekAdam Mareček
Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber...
09 40 22.60 0.0
36 3583 Marek KůrkaMarek Kůrka
ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV
08 38 22.10 0.0
37 3768 Václav ŠímaVáclav Šíma
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
08 62 22.00 0.0
38 5916 Roman ŠmehlíkRoman Šmehlík
ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice
09 63 21.40 0.0
39 4085 Pavel SkřečekPavel Skřeček
Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk...
09 58 20.70 0.0
40 3731 Jakub ŽákJakub Žák
ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov
08 77 20.40 0.0
41 5969 Šimon DostálŠimon Dostál
ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4
09 14 20.10 0.0
42 4118 Ondřej BednářOndřej Bednář
ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov
08 5 19.60 0.0
43 5926 Petr BartákPetr Barták
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
08 4 18.90 0.0
44 4144 Prokop ZbránekProkop Zbránek
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode...
08 75 18.60 0.0
45 5935 Antonín ZatloukalAntonín Zatloukal
Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc...
08 72 18.50 0.0
46 4202 Šimon SmítalŠimon Smítal
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 59 18.40 0.0
47 3755 Radim RomanRadim Roman
ZŠ LobodiceZŠ Lobodice
08 53 18.30 0.0
48 5965 Tomáš RybarTomáš Rybar
Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber...
09 54 18.10 0.0
49 5907 Daniel BlizňákDaniel Blizňák
ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice
09 8 17.20 0.0
50= 5940 Vojtěch JemelkaVojtěch Jemelka
ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice
08 27 16.50 0.0
50= 3527 Matyáš SuchánekMatyáš Suchánek
Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre...
09 61 16.50 0.0
50= 5953 Petr FrančákPetr Frančák
Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber...
08 18 16.50 0.0
53 3729 Kristián ZavadilKristián Zavadil
ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov
08 74 16.40 0.0
54 5888 Matěj SekaninaMatěj Sekanina
ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková...
08 56 16.10 0.0
55 3942 Tobiáš KýbusTobiáš Kýbus
ZŠ BochořZŠ Bochoř
08 39 15.70 0.0
56 5906 Tobiáš BlizňákTobiáš Blizňák
ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice
09 9 15.40 0.0
57= 3567 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
08 26 15.20 0.0
57= 5941 Jan KnapJan Knap
ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice
08 29 15.20 0.0
59 3935 František BršťákFrantišek Bršťák
ZŠ BochořZŠ Bochoř
09 10 14.60 0.0
60 3760 Nikolas ŠpinkaNikolas Špinka
ZŠ LobodiceZŠ Lobodice
08 64 14.50 0.0
61 4131 Jáchym SchenkJáchym Schenk
ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov
08 57 11.80 0.0
62 4187 David OpletalDavid Opletal
ZŠ LutínZŠ Lutín
08 43 11.30 0.0
63= 4145 Tomáš ZnojilTomáš Znojil
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode...
08 76 10.00 0.0
63= 3752 Václav ŠpinkaVáclav Špinka
ZŠ LobodiceZŠ Lobodice
09 65 10.00 0.0
3572 Matouš PalmanMatouš Palman
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
08 44 DNS 0.0
3481 Radim BednářRadim Bednář
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
08 7 DNS 0.0
3578 Jan VlčekJan Vlček
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
08 70 DNS 0.0
5986 Marek PohankaMarek Pohanka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 46 DNS 0.0
4154 Šimon KrečmerŠimon Krečmer
ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd...
08 36 DNS 0.0
3745 Vlastimil KolářVlastimil Kolář
Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š...
08 30 DNS 0.0
3517 Petr HřivňákPetr Hřivňák
Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre...
09 24 DNS 0.0
3742 Matouš MudrákMatouš Mudrák
Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š...
10 42 DNS 0.0
3489 Antonín KřížAntonín Kříž
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
08 37 DNS 0.0
3518 Pavel KožnárekPavel Kožnárek
Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre...
09 34 DNS 0.0
3486 Ondřej KošOndřej Koš
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
08 31 DNS 0.0
5985 Tomáš BaarTomáš Baar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 1 DNS 0.0
3542 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík
Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves
09 45 DNS 0.0
Celkem 77 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(po, 10.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3530 Julie MachalováJulie Machalová
Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š...
19 35 32.00 0.0
2 4203 Natálie StrakováNatálie Straková
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 67 27.10 0.0
3 3547 Barbora BednářováBarbora Bednářová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
08 3 25.80 0.0
4 4199 Karin KlicperováKarin Klicperová
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 28 23.00 0.0
5 4175 Rozárie PazderováRozárie Pazderová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 50 22.70 0.0
6= 5913 Zuzana SchestauberováZuzana Schestauberová
ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice
08 59 22.50 0.0
6= 4181 Tereza KnápkováTereza Knápková
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 29 22.50 0.0
8 3528 Adéla BartoníkováAdéla Bartoníková
Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š...
08 2 19.60 0.0
9 3751 Mariana AdámkováMariana Adámková
ZŠ LobodiceZŠ Lobodice
08 1 19.20 0.0
10 4114 Veronika NovákováVeronika Nováková
Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany
08 45 18.20 0.0
11 3724 Alžběta SouškováAlžběta Soušková
ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov
09 65 18.00 0.0
12 3485 Marie KneipováMarie Kneipová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
09 30 16.80 0.0
13 3764 Petra GabčanováPetra Gabčanová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
09 14 16.40 0.0
14 5924 Elena PřibylováElena Přibylová
Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice
09 54 16.10 0.0
15= 5970 Amálie HermanováAmálie Hermanová
ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4
08 20 16.00 0.0
15= 4091 Berenika CoufalováBerenika Coufalová
FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc
08 5 16.00 0.0
15= 3766 Anna OmachelováAnna Omachelová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
09 46 16.00 0.0
15= 4180 Linda ŽídkováLinda Žídková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 80 16.00 0.0
19 5956 Adriana HojgrováAdriana Hojgrová
Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber...
09 22 15.90 0.0
20= 3744 Klára SedláčkováKlára Sedláčková
Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š...
08 57 15.70 0.0
20= 4158 Tereza PajchlováTereza Pajchlová
ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd...
08 48 15.70 0.0
22 4078 Sodie TomáškováSodie Tomášková
Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk...
09 73 15.40 0.0
23 3739 Sabina MichálkováSabina Michálková
Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š...
08 40 15.30 0.0
24 4134 Denisa ŠindlerováDenisa Šindlerová
ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov
08 69 15.20 0.0
25 4206 Sofie DudkováSofie Dudková
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 10 15.00 0.0
26 4189 Kateřina ProkopováKateřina Prokopová
ZŠ LutínZŠ Lutín
08 53 14.90 0.0
27 3532 Hana SedlákováHana Sedláková
Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š...
08 58 14.70 0.0
28 3472 Nikola SnášelováNikola Snášelová
Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u...
09 64 14.60 0.0
29 4138 Eliška GreplováEliška Greplová
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode...
08 17 14.50 0.0
30= 3720 Simona KroutilováSimona Kroutilová
ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov
08 31 13.90 0.0
30= 5950 Natálie BortlováNatálie Bortlová
Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber...
09 4 13.90 0.0
32 4130 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov
09 56 13.80 0.0
33 5886 Evelína MikulováEvelína Mikulová
ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková...
11 41 13.70 0.0
34= 5954 Romana GlückováRomana Glücková
Základní škola Moravský Beroun, okres OlZákladní škola Moravský Ber...
08 15 13.40 0.0
34= 4201 Lucie Ema NavrátilováLucie Ema Navrátilová
Základní škola a Mateřská škola OlomoucZákladní škola a Mateřská š...
09 44 13.40 0.0
36 3759 Dagmar SkopalováDagmar Skopalová
ZŠ LobodiceZŠ Lobodice
08 60 13.20 0.0
37 4166 Lena FiloušováLena Filoušová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 12 13.00 0.0
38= 5979 Kristýna PůčalováKristýna Půčalová
ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4
09 55 12.80 0.0
38= 5939 Jana HavránkováJana Havránková
ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice
08 19 12.80 0.0
40= 3560 Klára VerešováKlára Verešová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
08 76 12.70 0.0
40= 3767 Adéla PočováAdéla Počová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
08 51 12.70 0.0
42 4111 Veronika KubíčkováVeronika Kubíčková
Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany
09 33 12.50 0.0
43= 4132 Kristýna StokláskováKristýna Stoklásková
ZŠ Želatovská PřerovZŠ Želatovská Přerov
09 66 12.30 0.0
43= 3763 Karolína ZatloukalováKarolína Zatloukalová
ZŠ LobodiceZŠ Lobodice
09 78 12.30 0.0
43= 4136 Simona DostálováSimona Dostálová
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode...
08 8 12.30 0.0
46 5972 Julie HrabovskáJulie Hrabovská
ZŠ Přerov, U tenisu 4ZŠ Přerov, U tenisu 4
08 24 12.10 0.0
47 3591 Natali ZáchováNatali Záchová
ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROVZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV
09 77 12.00 0.0
48= 3947 Sabina SkřičkováSabina Skřičková
ZŠ BochořZŠ Bochoř
09 61 11.80 0.0
48= 3725 Ema TalašováEma Talašová
ZŠ a MŠ GrygovZŠ a MŠ Grygov
09 72 11.80 0.0
50 4098 Julie PodlipskáJulie Podlipská
FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc
08 52 11.40 0.0
51= 3563 Natálie HolinkováNatálie Holinková
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
08 23 11.30 0.0
51= 4101 Sofie SkyvováSofie Skyvová
FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc
08 62 11.30 0.0
53= 3480 Tereza MnichováTereza Mnichová
Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u...
08 43 11.10 0.0
53= 3520 Marta KyškováMarta Kyšková
Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre...
09 34 11.10 0.0
55 3568 Tereza JurkováTereza Jurková
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
08 27 11.00 0.0
56 3522 Nikola MelkováNikola Melková
Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre...
09 37 10.80 0.0
57 4195 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 74 10.70 0.0
58 5919 Tina VaďurováTina Vaďurová
ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice
09 75 10.30 0.0
59= 3523 Karolína OtrubováKarolína Otrubová
Základní škola Krumsín okres Prostějov,Základní škola Krumsín okre...
08 47 10.20 0.0
59= 4137 Tereza FrancováTereza Francová
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u KoniceZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brode...
09 13 10.20 0.0
59= 4075 Alena ZigmundováAlena Zigmundová
Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5Základní škola Přerov, Velk...
09 79 10.20 0.0
62= 5898 Natálie DařílkováNatálie Dařílková
ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková...
08 7 09.70 0.0
62= 5938 Nela DrozdováNela Drozdová
ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice
09 9 09.70 0.0
64 5912 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková
ZŠ PolešoviceZŠ Polešovice
08 49 09.50 0.0
65 3566 Alena JaníčkováAlena Janíčková
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
08 25 09.20 0.0
66 3939 Jana JemelkováJana Jemelková
ZŠ BochořZŠ Bochoř
09 26 09.00 0.0
67 5891 Emilie SměšnáEmilie Směšná
ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková...
09 63 08.50 0.0
68 5922 Elena MenšíkováElena Menšíková
Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice
09 38 07.70 0.0
69 5944 Laura MerunkováLaura Merunková
ZŠ a MŠ Horní MoštěniceZŠ a MŠ Horní Moštěnice
08 39 07.40 0.0
70 4110 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková
Základní škola VěrovanyZákladní škola Věrovany
09 32 07.00 0.0
71 3938 Aneta HánováAneta Hánová
ZŠ BochořZŠ Bochoř
09 18 05.60 0.0
3473 Barbora ŠafárnkováBarbora Šafárnková
Základní škola Prostějov, ul. Dr. HorákaZákladní škola Prostějov, u...
08 68 DNS 0.0
3544 Rozálie ŠiškováRozálie Šišková
Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves
08 70 DNS 0.0
3543 Klárka DýmalováKlárka Dýmalová
Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves
09 11 DNS 0.0
3490 Kateřina MaňákováKateřina Maňáková
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
08 36 DNS 0.0
3483 Tereza GranicováTereza Granicová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
09 16 DNS 0.0
3740 Adéla MiškaříkováAdéla Miškaříková
Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š...
08 42 DNS 0.0
4159 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová
ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd...
08 71 DNS 0.0
4146 Alice ČernochováAlice Černochová
ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd...
09 6 DNS 0.0
3545 Tereza HeryanováTereza Heryanová
Žš a Mš Stará VesŽš a Mš Stará Ves
08 21 DNS 0.0
Celkem 80 závodníků