Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy
Brno - Laštůvkova (27. 4. 2019)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.4.2019 - 15:45) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 3 | 07.50 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 2 | 07.72 | ||||||||||||||
3 | David JanákDavid Janák | 01 | JAC Brno | 4 | 08.03 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KlementTomáš Klement | 03 | JAC Brno | 1 | 08.28 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.4.2019 - 15:45) official | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 2 | 07.73 | ||||||||||||||
2 | Adam GrymAdam Grym | 01 | JAC Brno | 1 | 08.09 | ||||||||||||||
3 | Matěj SabelaMatěj Sabela | 03 | JAC Brno | 3 | 08.54 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 03 (so, 27.4.2019 - 15:45) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC | 3 | 07.69 | ||||||||||||||
2 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | JAC Brno | 2 | 07.77 | ||||||||||||||
3 | Jakub KopečekJakub Kopeček | 03 | JAC Brno | 1 | 08.26 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 27.4.2019 - 16:00) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 2 | 07.54 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 1 | 07.71 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC | 4 | 07.77 | ||||||||||||||
4 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 3 | 07.81 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.4.2019 - 16:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 1 | 08.03 | ||||||||||||||
2 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 04 | BYAC Brno | 3 | 08.09 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | BYAC Brno | 2 | 08.75 | ||||||||||||||
David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.4.2019 - 15:45) official | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC | 4 | 08.11 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | BYAC Brno | 1 | 08.83 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VelebaTomáš Veleba | 05 | BYAC Brno | 2 | 09.08 | ||||||||||||||
Jakub ŠlofJakub Šlof | 05 | BYAC Brno | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.4.2019 - 15:45) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 2 | 08.04 | ||||||||||||||
2 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 04 | BYAC Brno | 1 | 08.08 | ||||||||||||||
3 | Mikulas NesvadbaMikulas Nesvadba | 05 | BYAC Brno | 4 | 09.19 | ||||||||||||||
4 | Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek | 05 | BYAC Brno | 3 | 09.24 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.4.2019 - 15:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 2 | 08.36 | ||||||||||||||
2 | Adam UxaAdam Uxa | 06 | BYAC Brno | 3 | 09.82 | ||||||||||||||
3 | Petr TrungelPetr Trungel | 07 | BYAC Brno | 1 | 10.11 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.4.2019 - 15:45) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | BYAC Brno | 2 | 09.23 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 3 | 09.90 | ||||||||||||||
3 | Jakub SměšnýJakub Směšný | 07 | BYAC | 1 | 10.71 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 03 (so, 27.4.2019 - 15:45) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DedíkJan Dedík | 07 | BYAC Brno | 1 | 09.94 | ||||||||||||||
2 | Alex BartošAlex Bartoš | 07 | BYAC Brno | 2 | 09.95 | ||||||||||||||
3 | Vít JemelíkVít Jemelík | 07 | BYAC Brno | 3 | 10.36 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.4.2019 - 16:00) official | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 1 | 08.50 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | BYAC Brno | 4 | 09.35 | ||||||||||||||
3 | Adam UxaAdam Uxa | 06 | BYAC Brno | 2 | 09.73 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 3 | 09.81 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.4.2019 - 16:00) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 1 | 08.41 | ||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 2 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 08.66 | ||||||||||||||
4 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 08.76 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.4.2019 - 15:30) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 2 | 08.37 | Q | |||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 3 | 08.54 | q | |||||||||||||
3 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 08.74 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.4.2019 - 15:30) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.68 | Q | |||||||||||||
2 | Adéla RyndováAdéla Ryndová | 00 | AK Olymp Brno | 1 | 08.93 | ||||||||||||||
3 | Kristina SkopalováKristina Skopalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.34 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 03 (so, 27.4.2019 - 15:30) official | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.70 | Q | |||||||||||||
2 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno | 1 | 09.03 | ||||||||||||||
3 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.78 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.4.2019 - 15:30) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 3 | 08.53 | q | |||||||||||||
2 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 2 | 08.74 | q | |||||||||||||
3 | Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková | 04 | JAC Brno | 1 | 09.10 | ||||||||||||||
4 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 4 | 09.49 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.4.2019 - 15:30) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 3 | 08.42 | q | |||||||||||||
2 | Marta ŠroubkováMarta Šroubková | 04 | JAC Brno | 1 | 09.17 | ||||||||||||||
3 | Daniela KulheimováDaniela Kulheimová | 04 | JAC Brno | 4 | 10.38 | ||||||||||||||
Sára FojtíkováSára Fojtíková | 04 | JAC Brno | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (so, 27.4.2019 - 15:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | JAC Brno | 3 | 08.94 | q | |||||||||||||
2 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 4 | 08.97 | ||||||||||||||
3 | Eva RajskáEva Rajská | 04 | JAC Brno | 2 | 09.61 | ||||||||||||||
4 | Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová | 05 | JAC Brno | 1 | 10.54 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.4.2019 - 16:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.37 | ||||||||||||||
MS | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.4.2019 - 15:30) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 3 | 09.95 | q | |||||||||||||
2 | Magdalena LetochováMagdalena Letochová | 07 | JAC Brno | 2 | 10.10 | q | |||||||||||||
3 | Viktorie BočkováViktorie Bočková | 07 | JAC Brno | 3 | 10.11 | q | |||||||||||||
4 | Aneta NakládalováAneta Nakládalová | 07 | JAC Brno | 4 | 10.25 | q | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 27.4.2019 - 16:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 4 | 09.86 | ||||||||||||||
2 | Viktorie BočkováViktorie Bočková | 07 | JAC Brno | 3 | 10.14 | ||||||||||||||
3 | Magdalena LetochováMagdalena Letochová | 07 | JAC Brno | 1 | 10.29 | ||||||||||||||
4 | Aneta NakládalováAneta Nakládalová | 07 | JAC Brno | 2 | 10.59 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 2 | 17.42 | ||||||||||||||
2 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 3 | 18.18 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC | 4 | 18.24 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 4 | 18.39 | ||||||||||||||
2 | Adam GrymAdam Grym | 01 | JAC Brno | 3 | 19.07 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC | 4 | 18.55 | ||||||||||||||
2 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 2 | 19.41 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SojákOndřej Soják | 05 | BYAC Brno | 3 | 23.72 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | BYAC Brno | 4 | 21.73 | ||||||||||||||
2 | Tomáš VelebaTomáš Veleba | 05 | BYAC Brno | 3 | 21.87 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | BYAC Brno | 1 | 22.26 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MertaLukáš Merta | 07 | BYAC Brno | 3 | 24.15 | ||||||||||||||
3 | Jan DedíkJan Dedík | 07 | BYAC Brno | 2 | 24.59 | ||||||||||||||
4 | Marek DucháčekMarek Ducháček | 07 | BYAC Brno | 4 | 24.82 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr TrungelPetr Trungel | 07 | BYAC Brno | 4 | 24.68 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 3 | 25.67 | ||||||||||||||
3 | Vít JemelíkVít Jemelík | 07 | BYAC Brno | 2 | 25.90 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 4 | 20.60 | ||||||||||||||
2 | Adam UxaAdam Uxa | 06 | BYAC Brno | 3 | 23.88 | ||||||||||||||
3 | Alex BartošAlex Bartoš | 07 | BYAC Brno | 2 | 24.07 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 3 | 20.13 | ||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 4 | 20.52 | ||||||||||||||
3 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 20.98 | ||||||||||||||
4 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 21.19 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno | 3 | 21.97 | ||||||||||||||
2 | Kristina SkopalováKristina Skopalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 22.61 | ||||||||||||||
3 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.32 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 19.95 | ||||||||||||||
2 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 3 | 21.59 | ||||||||||||||
3 | Kristýna JežkováKristýna Ježková | 04 | BYAC | 2 | 23.10 | ||||||||||||||
4 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 1 | 23.55 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 4 | 22.98 | ||||||||||||||
2 | Sofie SmutnáSofie Smutná | 06 | JAC Brno | 1 | 24.01 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SoukupováKateřina Soukupová | 06 | JAC Brno | 2 | 25.54 | ||||||||||||||
4 | Magdalena LetochováMagdalena Letochová | 07 | JAC Brno | 3 | 25.90 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci
(so, 27.4.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek | 05 | BYAC Brno | 2:46.82 | |||||||||||||||
2 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | BYAC Brno | 2:48.34 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(so, 27.4.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam UxaAdam Uxa | 06 | BYAC Brno | 3:19.20 | |||||||||||||||
Lukáš MertaLukáš Merta | 07 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Ženy
(so, 27.4.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 2:33.42 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Žákyně
(so, 27.4.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JežkováKristýna Ježková | 04 | JAC Brno | 2:42.48 | |||||||||||||||
2 | Daniela KulheimováDaniela Kulheimová | 04 | JAC | 3:04.42 | |||||||||||||||
3 | Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová | 05 | JAC Brno | 3:08.83 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(so, 27.4.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie SmutnáSofie Smutná | 06 | JAC Brno | 2:50.56 | |||||||||||||||
2 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 2:53.37 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SoukupováKateřina Soukupová | 06 | JAC Brno | 3:07.45 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(so, 27.4.2019 - 15:15) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 1 | 11.09 | ||||||||||||||
2 | Jan DedíkJan Dedík | 07 | BYAC Brno | 2 | 12.82 | ||||||||||||||
3 | Petr TrungelPetr Trungel | 07 | BYAC Brno | 3 | 12.87 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
(so, 27.4.2019 - 15:15) official | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 1 | 12.21 | ||||||||||||||
2 | Jitka NečasováJitka Nečasová | 07 | JAC Brno | 2 | 12.42 | ||||||||||||||
3 | Aneta NakládalováAneta Nakládalová | 07 | JAC Brno | 3 | 14.07 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC Brno |
03 | 1.70 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC Brno |
04 | 1.60 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr TrungelPetr Trungel
BYAC Brno |
07 | 1.36 | ||||||||||||||||
2 |
Adam UxaAdam Uxa
BYAC Brno |
06 | 1.33 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš KučeraTomáš Kučera
BYAC Brno |
06 | 1.33 | ||||||||||||||||
4 |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 1.25 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub SměšnýJakub Směšný
JAC Byac |
07 | 1.20 | ||||||||||||||||
Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC Brno |
07 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristína BoškováKristína Bošková
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 1.73 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 1.50 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 1.55 | ||||||||||||||||
2 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 1.45 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 1.45 | ||||||||||||||||
4= |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
4= |
Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC Brno |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Eva RajskáEva Rajská
JAC Brno |
04 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno |
07 | 1.26 | ||||||||||||||||
2 |
Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC Brno |
07 | 1.15 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 27.4.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC Brno |
03 | 5.98 +1.7 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
David JanákDavid Janák
JAC Brno |
01 | 5.91 +0.7 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Adam GrymAdam Grym
JAC Brno |
01 | 5.02 +2.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 27.4.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC Brno |
04 | 5.32 +2.3 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Filip ŽitnýFilip Žitný
BYAC Brno |
04 | 4.97 +1.5 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC Brno |
05 | 4.08 +1.5 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 27.4.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KučeraTomáš Kučera
BYAC |
06 | 4.22 +1.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jakub SměšnýJakub Směšný
JAC Byac |
07 | 3.55 +1.5 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC |
07 | 3.47 +0.9 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Jan DedíkJan Dedík
BYAC Brno |
07 | 3.40 +0.1 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 27.4.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka VrbasováBlanka Vrbasová
SK Speed Brno, spolek |
02 | 4.60 +1.1 m/s | 4.60 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 27.4.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 5.28 +1.7 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 5.16 +1.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Helena BryšováHelena Bryšová
JAC |
05 | 4.77 +2.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC Brno |
04 | 4.23 +0.7 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC Brno |
04 | 4.16 +2.6 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Daniela KulheimováDaniela Kulheimová
JAC Brno |
04 | 3.56 +1.1 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová
JAC Brno |
05 | 3.40 +0.3 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 27.4.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC Brno |
07 | 4.23 +1.9 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno |
07 | 3.55 +0.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Aneta NakládalováAneta Nakládalová
JAC Brno |
07 | 3.52 +1.1 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC Brno |
07 | 3.42 +1.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 27.4.2019 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC Brno |
02 | 12.59 +1.1 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
David JanákDavid Janák
JAC Brno |
01 | 12.38 +1.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 27.4.2019 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 10.96 +0.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(so, 27.4.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára ZapletalováKlára Zapletalová
JAC Brno |
06 | 08.91 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Zuzana MachůZuzana Machů
JAC Brno |
06 | 06.65 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Sofie SmutnáSofie Smutná
JAC Brno |
06 | 05.86 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno |
07 | 05.40 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Magdalena LetochováMagdalena Letochová
JAC Brno |
07 | 05.34 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(so, 27.4.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít JemelíkVít Jemelík
BYAC Brno |
07 | 05.32 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 27.4.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 09.73 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | 08.93 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
JAC Brno |
04 | 08.58 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC Brno |
04 | 08.28 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Valerie MannováValerie Mannová
holky JAC Brno |
05 | 08.19 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 27.4.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno |
00 | 08.88 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 27.4.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC Brno |
03 | 10.93 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára ZapletalováKlára Zapletalová
JAC Brno |
06 | 21.18 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC Brno |
07 | 24.90 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 26.70 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | 23.33 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Valerie MannováValerie Mannová
holky JAC Brno |
05 | 22.01 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC Brno |
04 | 19.48 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
JAC Brno |
04 | 18.10 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David KovářDavid Kovář
BYAC |
05 | 37.15 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Mikulas NesvadbaMikulas Nesvadba
BYAC Brno |
05 | 20.20 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno |
00 | 32.84 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 27.4.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC Brno |
03 | 65.37 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC Brno |
03 | 40.24 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC Brno |
03 | 32.69 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(so, 27.4.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC Brno |
07 | 50.65 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC Brno |
06 | 47.03 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Jakub SměšnýJakub Směšný
JAC Brno |
10 | 40.71 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Vít JemelíkVít Jemelík
BYAC Brno |
07 | 38.70 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC Brno |
07 | 35.02 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Alex BartošAlex Bartoš
BYAC Brno |
07 | 29.22 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(so, 27.4.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC Brno |
07 | 26.19 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Magdalena LetochováMagdalena Letochová
JAC Brno |
07 | 21.35 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |