Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy

Brno - Laštůvkova (27. 4. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 17.42
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 3 18.18
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JACJAC 4 18.24
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 4 18.39
2 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 3 19.07
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 17.42
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 3 18.18
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JACJAC 4 18.24
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 4 18.39
5 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 3 19.07

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYACBYAC 4 18.55
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.41
3 Ondřej SojákOndřej Soják 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 23.72
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 BYAC BrnoBYAC Brno 4 21.73
2 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 21.87
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYACBYAC 4 18.55
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.41
3 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 BYAC BrnoBYAC Brno 4 21.73
4 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 21.87
5 Ondřej SojákOndřej Soják 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 23.72

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 22.26
2 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 24.15
3 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 24.59
4 Marek DucháčekMarek Ducháček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 24.82
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 24.68
2 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 25.67
3 Vít JemelíkVít Jemelík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 25.90
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 20.60
2 Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 23.88
3 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 24.07
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 20.60
2 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 22.26
3 Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 23.88
4 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 24.07
5 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 24.15
6 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 24.59
7 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 24.68
8 Marek DucháčekMarek Ducháček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 24.82
9 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 25.67
10 Vít JemelíkVít Jemelík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 25.90

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 20.13
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 20.52
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 20.98
4 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 21.19
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 21.97
2 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.61
3 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.32
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 20.13
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 20.52
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 20.98
4 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 21.19
5 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 21.97
6 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.61
7 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.32

150 m - Žákyně

(so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 19.95
2 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 3 21.59
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 BYACBYAC 2 23.10
4 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 23.55
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(so, 27.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 4 22.98
2 Sofie SmutnáSofie Smutná 06 JAC BrnoJAC Brno 1 24.01
3 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 25.54
4 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 25.90
Celkem 4 závodníků