výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV

Brno - ZŠ Laštůvkova (7. 5. 2019)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 1781
2 Richard MakyčaRichard Makyča 04 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 1492
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 1181
4 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 1160
5 Adam DrškaAdam Drška 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 1096
6 Filip JahnFilip Jahn 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 1089
7 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0941
8 Josef RacekJosef Racek 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0888
9 Marek SkoupýMarek Skoupý 04 ZŠ Pastviny BrnoZŠ Pastviny Brno 0884
10 David FialaDavid Fiala 03 ZŠ Pastviny BrnoZŠ Pastviny Brno 0878
11 Tomáš GotthansTomáš Gotthans 03 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0824
12 Lukáš VavřiníkLukáš Vavřiník 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0807
13 Vít KlusákVít Klusák 04 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0763
14 Vojtěch KalášekVojtěch Kalášek 04 ZŠ Pastviny BrnoZŠ Pastviny Brno 0759
15 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0709
16 Dominik MóryDominik Móry 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0683
17 Ivan PovidaychykIvan Povidaychyk 05 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0633
18 Šimon PařilŠimon Pařil 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0622
19 Lukáš OlbortLukáš Olbort 04 ZŠ Pastviny BrnoZŠ Pastviny Brno 0577
20 Teodor SlavíkTeodor Slavík 03 ZŠ Pastviny BrnoZŠ Pastviny Brno 0566
21 Tomáš VaveraTomáš Vavera 03 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0542
22 Pavel NovotnýPavel Novotný 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0522
23 Jakub VolnýJakub Volný 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0493
24 Tomáš KřenekTomáš Křenek 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0492
25 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0470
26 Filip PročekFilip Proček 04 ZŠ Pastviny BrnoZŠ Pastviny Brno 0456
27 Lukáš JaníkLukáš Janík 04 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0450
28 Ondřej VálekOndřej Válek 03 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0449
29 Prokop ŠilhavýProkop Šilhavý 03 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0448
30 Jirka BerkaJirka Berka 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0439
31 Petr SuchánekPetr Suchánek 03 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0439
32 Daniel JuřinaDaniel Juřina 05 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0425
33 Lukáš KonečnýLukáš Konečný 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0419
34= Lukáš FialaLukáš Fiala 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0413
34= Lukáš SukLukáš Suk 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0413
36 Matěj KročaMatěj Kroča 03 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0411
37 Petr KonečnýPetr Konečný 04 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0388
38 Milan KohoutekMilan Kohoutek 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0382
39 Jan BartušekJan Bartušek 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0376
40 Tomáš OlbortTomáš Olbort 04 ZŠ Pastviny BrnoZŠ Pastviny Brno 0367
41 Alexander HburAlexander Hbur 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0347
42 Matyáš StašekMatyáš Stašek 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0344
43= Jiří RůžičkaJiří Růžička 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0301
43= Viktor KubekViktor Kubek 04 ZŠ Pastviny BrnoZŠ Pastviny Brno 0301
45 Albert RožekAlbert Rožek 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0294
46 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0242
47= Lukáš KučeraLukáš Kučera 04 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0000
47= Richard KolářRichard Kolář 04 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0000
47= Antonín JoklAntonín Jokl 04 ZŠ Pastviny BrnoZŠ Pastviny Brno 0000
47= Pavel MikešPavel Mikeš 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0000
47= Samuel MamojkaSamuel Mamojka 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
47= Karel BezdíčekKarel Bezdíček 03 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0000
47= Vojtěch NečasVojtěch Nečas 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0000
47= Petr PokornýPetr Pokorný 05 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0000
47= Tadeáš KubínTadeáš Kubín 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0000
Celkem 55 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana MacháčkováJana Macháčková 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 1577
2 Anita GoraniAnita Gorani 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 1249
3 Adéla TepláAdéla Teplá 04 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1241
4 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1152
5 Lucie VeseláLucie Veselá 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0999
6 Veronika StuchlíkováVeronika Stuchlíková 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0945
7 Radka KučerováRadka Kučerová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0935
8 Alžběta TomášováAlžběta Tomášová 04 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0864
9 Anežka ŠtorováAnežka Štorová 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0851
10 Sabina PehalováSabina Pehalová 04 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0831
11 Radka JankováRadka Janková 05 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0777
12 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0722
13 Anežka MěřinskáAnežka Měřinská 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0712
14 Jasmína HnilicováJasmína Hnilicová 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0669
15 Linda BacilkováLinda Bacilková 05 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0610
16 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0608
17 Markéta NechvílováMarkéta Nechvílová 05 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0575
18 Kateřina PaczkováKateřina Paczková 04 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0571
19 Monika TrčkováMonika Trčková 05 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0553
20 Klára KolaříkováKlára Kolaříková 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0542
21 Klára JuráskováKlára Jurásková 04 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0533
22 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0531
23 Elen DanzingerováElen Danzingerová 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0531
24 Anita Klára CikánkováAnita Klára Cikánková 05 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0525
25 Barbora RudickáBarbora Rudická 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0512
26 Michaela SmějováMichaela Smějová 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0493
27 Michala ŠkodováMichala Škodová 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0482
28 Natálie PuškašováNatálie Puškašová 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0457
29 Anežka PáskováAnežka Pásková 04 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0433
30 Sabina MatouškováSabina Matoušková 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0428
31 Isabella ZemanIsabella Zeman 05 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0424
32 Angela SantiagoAngela Santiago 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0410
33 Edita MalcovskáEdita Malcovská 04 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0389
34 Adéla ŽdánskáAdéla Ždánská 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0375
35 Daniela PokornáDaniela Pokorná 05 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0348
36 Nataša RuskováNataša Rusková 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0348
37 Markéta CísařováMarkéta Císařová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0344
38 Eliška BergerováEliška Bergerová 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0312
39 Klára TučkováKlára Tučková 05 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0297
40 Markéta FabiánkováMarkéta Fabiánková 04 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0280
41 Aneta SedláčkováAneta Sedláčková 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0261
42 Yvetta HavlíčkováYvetta Havlíčková 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0259
43 Kateřina BělohlávkováKateřina Bělohlávková 04 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0214
44 Zuzana JilmováZuzana Jilmová 03 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0205
45 Nikola DrábkováNikola Drábková 04 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0137
46 Kateřina RepkováKateřina Repková 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0000
47= Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 05 Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1... 0000
47= Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
47= Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0000
47= Kateřina FruhwirováKateřina Fruhwirová 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0000
47= Veronika PilerováVeronika Pilerová 05 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0000
47= Marie HaičmanováMarie Haičmanová 04 Cyrilometodějská církevní ZŠCyrilometodějská církevní ZŠ 0000
47= Nikol HynštováNikol Hynštová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
47= Nela TinzlováNela Tinzlová 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0000
47= Eliška CrhákováEliška Crháková 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
47= Silvie BorkováSilvie Borková 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0000
Celkem 56 závodníků