výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích

Ústí nad Orlicí (11. - 12. 5. 2019)

60 m - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.80 619.00
1= Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.80 619.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.57 406.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 13:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.13 272.00
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.32 237.00
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.61 183.00
4 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.65 176.00
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.78 154.00
6 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.95 128.00
7 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.18 95.00
8 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.07 12.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 13:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.37 457.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.57 406.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.63 391.00
4 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.66 383.00
5 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.97 311.00
6 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.16 270.00
7 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.31 239.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.37 457.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.57 406.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.63 391.00
4 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.66 383.00
5 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.97 311.00
6 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.13 272.00
7 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.16 270.00
8 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.31 239.00
9 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.32 237.00
10 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.61 183.00
11 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.65 176.00
12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.78 154.00
13 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.95 128.00
14 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 10.18 95.00
15 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.07 12.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 13:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.49 704.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.71 643.00
3 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.15 528.00
4 Berenika GultováBerenika Gultová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.62 417.00
5 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.66 408.00
6 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.92 353.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 13:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.15 528.00
2 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.20 516.00
3 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.27 499.00
4 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.76 386.00
5 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.81 376.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.49 704.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.71 643.00
3 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.15 528.00
3 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.15 528.00
5 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.20 516.00
6 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.27 499.00
7 Berenika GultováBerenika Gultová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.62 417.00
8 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.66 408.00
9 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.76 386.00
10 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.81 376.00
11 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.92 353.00

100 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.42 769.00
Celkem 1 závodníků

100 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.77 697.00
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.64 723.00
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.71 709.00
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.01 649.00
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.27 599.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.33 588.00
6 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.78 506.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 21.14 648.00
2 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 22.51 508.00
3 Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 22.60 499.00
4 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 22.86 474.00
5 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 22.99 462.00
6 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 23.00 461.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.31 859.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 20.08 767.00
3 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 22.12 546.00
4 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 22.35 523.00
5 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.50 509.00
6 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 22.64 495.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 20.96 668.00
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.28 633.00
3 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 22.56 503.00
4 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.68 491.00
5 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 22.71 488.00
6 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 23.24 439.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.31 859.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 20.08 767.00
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 20.96 668.00
4 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 21.14 648.00
5 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.28 633.00
6 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 22.12 546.00
7 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 22.35 523.00
8 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.50 509.00
9 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 22.51 508.00
10 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 22.56 503.00
11 Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 22.60 499.00
12 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 22.64 495.00
13 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.68 491.00
14 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 22.71 488.00
15 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 22.86 474.00
16 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 22.99 462.00
17 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 23.00 461.00
18 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 23.24 439.00

200 m - Ženy

(so, 11.5.2019 - 15:15) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 27.74 651.00
2 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 27.87 641.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 15:15) official Vítr: -4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 26.68 739.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 27.84 643.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 28.16 618.00
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 28.31 607.00
5 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 28.56 587.00
6 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 28.62 583.00
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 28.85 565.00
8 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 30.33 459.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 1 závodníků

400 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 49.12 856.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 50.74 781.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 52.92 685.00
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 52.98 682.00
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 54.69 611.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 58.28 474.00
6 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.31 370.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:27.94 515.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:28.85 505.00
3 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:34.95 440.00
4 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 2:43.19 360.00
5 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:43.44 358.00
6 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:50.14 298.00
7= Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 2:50.50 295.00
7= Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:50.50 295.00
9 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:53.49 270.00
10 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 3:02.13 204.00
11 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:05.00 184.00
12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3:09.18 157.00
13 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 3:14.08 127.00
14 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC PardubiceAC Pardubice 3:33.99 37.00
Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:48.07 484.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3:09.29 284.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:39.42 580.00
2 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:40.96 562.00
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:44.74 520.00
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:45.28 514.00
5 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:51.40 449.00
6 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:54.57 417.00
7 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:55.86 405.00
8 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3:02.61 341.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2:36.12 618.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:36.39 615.00
3 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:40.80 564.00
4 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:47.39 491.00
5 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2:48.42 480.00
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2:50.64 457.00
7 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:51.95 444.00
8 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:52.43 439.00
9 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2:54.58 417.00
10 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:55.05 413.00
11 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:55.33 410.00
12 Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:58.50 379.00
13 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:58.51 379.00
14 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:58.82 376.00
15 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3:01.67 350.00
16 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:03.10 337.00
17 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:03.85 330.00
18 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:04.82 322.00
Celkem 18 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:40.39 568.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:43.36 535.00
3 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2:55.71 406.00
4 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2:57.98 384.00
5 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:59.15 373.00
6 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:05.05 320.00
7 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:07.03 303.00
8 Berenika GultováBerenika Gultová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:07.12 302.00
9 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:13.85 247.00
10 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 3:14.86 239.00
11 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 3:19.93 202.00
MS Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2:49.79
Celkem 12 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3:32.89 378.00
2 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:44.52 295.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 12.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNF
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:13.54
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:18.94
MS Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4:49.59
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4:58.16 570.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4:58.19 570.00
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 5:01.06 554.00
4 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5:20.91 445.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.45 459.00
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.57 438.00
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.22 200.00
4 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 12.24 198.00
5 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.86 132.00
6 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 13.13 107.00
7 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.49 78.00
8 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.01 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.33 480.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.14 346.00
3 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.17 342.00
4 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.68 268.00
5 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.88 242.00
6 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.34 186.00
7 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.49 170.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.33 480.00
2 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.45 459.00
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.57 438.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.14 346.00
5 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.17 342.00
6 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.68 268.00
7 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.88 242.00
8 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.22 200.00
9 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 12.24 198.00
10 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.34 186.00
11 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.49 170.00
12 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.86 132.00
13 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 13.13 107.00
14 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.49 78.00
15 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.01 5.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.67 592.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 10.80 570.00
3 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.68 293.00
4 Berenika GultováBerenika Gultová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 12.86 271.00
5 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.95 261.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.26 495.00
2 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.80 279.00
3 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 12.87 270.00
4 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.29 124.00
5 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.31 123.00
6 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.35 119.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.67 592.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 10.80 570.00
3 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.26 495.00
4 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.68 293.00
5 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.80 279.00
6 Berenika GultováBerenika Gultová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 12.86 271.00
7 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 12.87 270.00
8 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.95 261.00
9 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.29 124.00
10 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.31 123.00
11 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.35 119.00

100 m překážek - Žáci

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.86 719.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.13 688.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18.34 362.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Ženy

(so, 11.5.2019 - 10:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 15.10 828.00
2 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 18.53 435.00
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Poznámky:
Hlávková DQ dle P 168/7b
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 10:15) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15.32 800.00
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15.60 764.00
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 16.02 712.00
4= Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 16.64 638.00
4= Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16.64 638.00
6 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 17.42 550.00
7 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 17.84 505.00
8 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20.53 260.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 16.89 609.00
2 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 16.96 601.00
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 18.13 475.00
4 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 18.71 418.00
5 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.19 373.00
Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 15.32 800.00
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 16.33 674.00
3 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 18.33 455.00
4 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 18.54 434.00
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.64 333.00
6 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.61 254.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 17.39 553.00
2 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 18.63 425.00
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 19.32 361.00
4 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 19.37 357.00
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.54 341.00
6 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 19.87 313.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 15.32 800.00
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 16.33 674.00
3 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 16.89 609.00
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 16.96 601.00
5 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 17.39 553.00
6 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 18.13 475.00
7 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 18.33 455.00
8 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 18.54 434.00
9 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 18.63 425.00
10 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 18.71 418.00
11 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.19 373.00
12 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 19.32 361.00
13 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 19.37 357.00
14 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.54 341.00
15 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.64 333.00
16 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 19.87 313.00
17 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.61 254.00
Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNF

110 m překážek - Muži

(ne, 12.5.2019 - 10:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 14.72 884.00
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 10:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 15.44 797.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 15.72 765.00
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 16.24 706.00
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 16.36 693.00
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.24 412.00
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 24.08 99.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.89 705.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.35 283.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.74 577.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.65 504.00
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.62 480.00
4 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.44 345.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.41 324.00
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 NM 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.66 512.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.40 317.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1.56 689.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.50 621.00
3 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.47 588.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1.68 830.00
2= Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1.62 759.00
2= Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.62 759.00
4 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 1.44 555.00
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.41 523.00
6 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.35 460.00
7 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 1.32 429.00
8 Petra PodhornáPetra Podhorná
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 1.29 399.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.59 724.00
2= Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1.44 555.00
2= Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1.44 555.00
4= Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 1.41 523.00
4= Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.41 523.00
6= Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.38 491.00
6= Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.38 491.00
6= Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.38 491.00
9 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.35 460.00
10= Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.35 460.00
10= Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.35 460.00
12 Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.32 429.00
13= Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.26 369.00
13= Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 1.26 369.00
13= Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.26 369.00
16= Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1.23 340.00
16= Michaela KladivováMichaela Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 1.23 340.00
Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 NM 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 12.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 NM
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.80 562.00
2= Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.40 457.00
2= David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.40 457.00
4 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.60 264.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 DNS 0.00
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 NM 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 11.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2.70 286.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2.50 242.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 2.00 140.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6.61 +0.3 m/s 0.06.16  +0.16.61  +0.36.610.00.00.0 723.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.60 +1.1 m/s 5.80  +0.96.14  +0.86.60  +1.16.600.00.00.0 720.00
2 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.37 +1.3 m/s 6.01  +1.86.27  +1.86.37  +1.36.370.00.00.0 668.00
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.18 -0.9 m/s 5.80  +0.60.06.18  -0.96.180.00.00.0 626.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.03 +0.1 m/s 5.48  +0.95.94  +0.76.03  +0.16.030.00.00.0 593.00
5 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.93 +2.6 m/s 5.69 +1.3 m/s 5.93  +2.60.05.69  +1.35.930.00.00.0 571.00
6 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5.05 +0.2 m/s 5.05  +0.25.02  +0.80.05.050.00.00.0 392.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.61 +1.3 m/s xx5.61  +1.35.610.00.00.0 504.00
2 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.24 +0.7 m/s x5.24  +0.7x5.240.00.00.0 429.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4.50 +1.1 m/s 4.50  +1.13.89  +0.44.30  +1.24.500.00.00.0 290.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 11.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.74 +0.8 m/s 4.40  +0.64.74  +0.84.73  +1.24.740.00.00.0 333.00
2 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 4.66 +1.4 m/s 4.53  +1.14.66  +1.44.24  +0.24.660.00.00.0 319.00
3 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 4.51 +0.7 m/s 4.42  +2.04.42  +1.14.51  +0.74.510.00.00.0 292.00
4 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4.46 +2.1 m/s 4.39 +1.9 m/s x4.46  +2.14.39  +1.94.460.00.00.0 283.00
5 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4.39 +2.5 m/s 4.18 +1.0 m/s 4.18  +1.04.39  +2.5x4.390.00.00.0 271.00
6 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4.25 +0.6 m/s 4.17  +2.1x4.25  +0.64.250.00.00.0 247.00
7 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 4.19 +1.2 m/s 3.62  +0.74.00  +1.94.19  +1.24.190.00.00.0 237.00
8 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 4.12 +2.3 m/s 4.12 +1.3 m/s 4.11  +1.84.12  +2.34.12  +1.34.120.00.00.0 225.00
9 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3.94 +2.3 m/s 3.80 +1.5 m/s 3.80  +1.53.94  +2.3x3.940.00.00.0 196.00
10 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3.89 +2.3 m/s 3.71 +1.9 m/s 3.89  +2.3x3.71  +1.93.890.00.00.0 188.00
11 Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3.77 +1.6 m/s 3.77  +1.63.65  +1.9x3.770.00.00.0 170.00
12 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3.72 +1.1 m/s 3.58  +2.73.43  +1.13.72  +1.13.720.00.00.0 162.00
13 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 3.42 +0.1 m/s 3.25  +1.23.42  +0.13.28  +1.23.420.00.00.0 119.00
14 Viktor HančViktor Hanč
AC PardubiceAC Pardubice
08 3.42 +1.2 m/s 3.42  +1.2x2.83  +0.83.420.00.00.0 119.00
15 Jakub NezvalJakub Nezval
AC PardubiceAC Pardubice
07 2.62 +1.3 m/s xx2.62  +1.32.620.00.00.0 26.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.17 +1.9 m/s 4.93  +2.05.17  +1.95.08  +1.25.170.00.00.0 606.00
2 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.12 +0.6 m/s x4.80  +1.45.12  +0.65.120.00.00.0 592.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.46 +0.9 m/s 5.46  +0.9x4.18  +1.35.460.00.00.0 688.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 5.24 +0.2 m/s x5.24  +0.2x5.240.00.00.0 626.00
3 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5.07 +2.3 m/s 3.68 +0.9 m/s 5.07  +2.32.67  +0.53.68  +0.95.070.00.00.0 578.00
4 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.89 +0.4 m/s x4.89  +0.44.75  +0.44.890.00.00.0 530.00
5 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.72 +1.2 m/s 4.72  +1.2--4.720.00.00.0 485.00
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.62 +1.8 m/s 4.55  +1.24.39  +0.04.62  +1.84.620.00.00.0 459.00
7 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 4.41 +1.1 m/s 4.41  +1.1x4.31  +1.44.410.00.00.0 406.00
8 Petra PodhornáPetra Podhorná
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 4.35 +1.9 m/s 4.26  +1.54.12  +0.64.35  +1.94.350.00.00.0 391.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.88 +1.1 m/s 4.88  +1.14.77  +1.4x4.880.00.00.0 527.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 4.72 +1.3 m/s 4.48  +2.1x4.72  +1.34.720.00.00.0 485.00
3 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.49 +0.9 m/s 4.02  +1.94.41  +1.44.49  +0.94.490.00.00.0 426.00
4 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.48 +0.3 m/s 4.48  +0.3x4.38  +1.64.480.00.00.0 423.00
5 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC PardubiceAC Pardubice
05 4.47 +1.2 m/s 4.30  +1.44.47  +1.24.39  +2.24.470.00.00.0 421.00
6 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 4.40 +2.1 m/s 4.40  +2.1--4.400.00.00.0 403.00
7 Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4.34 +1.4 m/s x4.34  +1.4x4.340.00.00.0 388.00
8 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4.30 +1.1 m/s 4.01  +1.2x4.30  +1.14.300.00.00.0 379.00
9 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.24 +1.1 m/s 3.71  +2.04.01  +1.24.24  +1.14.240.00.00.0 364.00
10 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.23 +1.4 m/s 4.23  +1.44.23  +1.14.17  +1.14.230.00.00.0 362.00
11 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.20 +0.6 m/s 4.20  +0.63.63  +1.3x4.200.00.00.0 355.00
12 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.10 +1.0 m/s 4.10  +1.03.91  +1.14.09  +1.44.100.00.00.0 331.00
13 Michaela KladivováMichaela Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 4.10 +1.0 m/s 4.10  +1.03.72  +0.83.98  +0.94.100.00.00.0 331.00
14 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4.09 +1.7 m/s 4.09  +1.74.06  +0.84.06  +0.94.090.00.00.0 329.00
15 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 4.04 +1.1 m/s 3.73  +1.73.69  +1.04.04  +1.14.040.00.00.0 317.00
16 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 3.96 +1.0 m/s 3.57  +2.43.96  +1.03.96  +0.93.960.00.00.0 299.00
17 Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3.84 +0.7 m/s 3.65  +2.53.82  +0.93.84  +0.73.840.00.00.0 272.00
18 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3.82 +1.9 m/s 3.82  +1.9xx3.820.00.00.0 267.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.61 +2.2 m/s 4.56 +1.2 m/s 4.56  +1.24.61  +2.24.20  +0.24.610.00.00.0 456.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.46 +1.0 m/s 4.30  +1.04.46  +1.0x4.460.00.00.0 418.00
3 Kateřina VítkováKateřina Vítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.15 +1.1 m/s 4.01  +2.14.15  +1.14.01  +0.94.150.00.00.0 343.00
4 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 4.09 +0.8 m/s 3.94  +1.04.09  +0.84.00  +1.04.090.00.00.0 329.00
5 Simona BělinováSimona Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 3.93 +1.9 m/s 3.82  +3.03.93  +1.93.89  +1.13.930.00.00.0 292.00
6 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3.88 +1.6 m/s x3.76  +1.33.88  +1.63.880.00.00.0 281.00
7 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 3.79 +0.5 m/s 3.63  +1.43.54  +1.23.79  +0.53.790.00.00.0 261.00
8 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 3.59 +2.2 m/s 3.48 +1.4 m/s 3.59  +2.2x3.48  +1.43.590.00.00.0 218.00
9 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.35 +1.6 m/s 3.32  +1.43.35  +1.63.20  +0.63.350.00.00.0 170.00
10 Nela NekolováNela Nekolová
AC PardubiceAC Pardubice
08 3.31 +1.6 m/s x3.31  +1.63.28  +0.63.310.00.00.0 163.00
11 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.30 +1.5 m/s 3.30  +1.53.04  +0.63.17  +0.73.300.00.00.0 161.00
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 12.48 0.0 693.00
2 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 10.91 0.0 589.00
3 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 10.31 0.0 550.00
4 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10.29 0.0 548.00
5 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 10.25 0.0 546.00
6 Petra PodhornáPetra Podhorná
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 09.85 0.0 520.00
7 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 09.36 0.0 488.00
8 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 08.61 0.0 439.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 10.11 0.0 537.00
MS Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 09.92 0.0
3 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 09.21 0.0 478.00
4 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 08.81 0.0 452.00
5 Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 08.71 0.0 445.00
6 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 08.36 0.0 423.00
7 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 08.30 0.0 419.00
8 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 08.27 0.0 417.00
9 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 08.07 0.0 404.00
10 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 07.65 0.0 377.00
11 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 07.64 0.0 376.00
12 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 07.52 0.0 368.00
13 Michaela KladivováMichaela Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 07.32 0.0 356.00
14 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 07.29 0.0 354.00
15 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 06.97 0.0 333.00
16 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 06.77 0.0 320.00
17 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 06.20 0.0 284.00
18 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC PardubiceAC Pardubice
05 05.80 0.0 259.00
19 Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 04.80 0.0 196.00
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12.15 0.0 616.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 11.08 0.0 551.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni

(ne, 12.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
46 08.90 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 11.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 10.27 0.0 547.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 10.15 0.0 539.00
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 DNS 0.0 0.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 12.63 0.0 645.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 12.55 0.0 640.00
3 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 12.20 0.0 619.00
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 11.67 0.0 586.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 11.50 0.0 576.00
6 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 09.70 0.0 468.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 11.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 09.21 0.0 438.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 13.23 0.0 681.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 11.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 42.11 0.0 708.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 32.58 0.0 515.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 28.02 0.0 426.00
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni

(so, 11.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
46 22.33 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 38.07 0.0 625.00
2 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 37.60 0.0 616.00
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 36.97 0.0 603.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 31.78 0.0 500.00
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 29.78 0.0 460.00
6 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 26.56 0.0 397.00
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 12.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 NM 0.0 0.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Veteráni

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
46 29.56 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 40.21 0.0 671.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 38.04 0.0 630.00
3 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 36.74 0.0 605.00
4 Petra PodhornáPetra Podhorná
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 34.93 0.0 570.00
5 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 29.72 0.0 471.00
6 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 26.34 0.0 407.00
7 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 24.19 0.0 367.00
8 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 18.58 0.0 263.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 28.61 0.0 450.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 28.00 0.0 439.00
3 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 25.85 0.0 398.00
4 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 25.09 0.0 384.00
5 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 24.04 0.0 364.00
6 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 23.37 0.0 352.00
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 23.17 0.0 348.00
8 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 22.49 0.0 335.00
9 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 21.00 0.0 307.00
10 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 20.84 0.0 305.00
11 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 20.65 0.0 301.00
12 Michaela KladivováMichaela Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 20.51 0.0 298.00
13 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 15.00 0.0 197.00
14 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 14.96 0.0 196.00
15 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 13.86 0.0 176.00
16 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 11.96 0.0 141.00
17 Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 11.69 0.0 136.00
18 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC PardubiceAC Pardubice
05 11.28 0.0 129.00
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 34.34 0.0 361.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 23.45 0.0 208.00
3 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 23.17 0.0 204.00
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 38.55 0.0 639.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 30.95 0.0 495.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 56.56 0.0 686.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 55.79 0.0 675.00
3 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 33.82 0.0 353.00
4 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 30.79 0.0 310.00
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 29.43 0.0 291.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 12.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 48.03 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 11.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 59.85 0.0 392.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 57.70 0.0 374.00
3 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 55.30 0.0 353.00
4 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 48.73 0.0 297.00
5 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 47.98 0.0 291.00
6 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 46.37 0.0 277.00
7 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 43.62 0.0 254.00
8 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 40.49 0.0 228.00
9 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 40.28 0.0 226.00
10 Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 36.71 0.0 197.00
11 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 34.77 0.0 181.00
12 Jakub NezvalJakub Nezval
AC PardubiceAC Pardubice
07 34.31 0.0 178.00
13 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 32.68 0.0 165.00
14 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 31.31 0.0 154.00
15 Viktor HančViktor Hanč
AC PardubiceAC Pardubice
08 31.22 0.0 153.00
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 41.12 0.0 369.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 38.41 0.0 336.00
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 38.14 0.0 333.00
4 Kateřina VítkováKateřina Vítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 31.20 0.0 249.00
5 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC PardubiceAC Pardubice
06 29.16 0.0 225.00
6 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 27.44 0.0 205.00
7 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 22.04 0.0 143.00
8 Nela NekolováNela Nekolová
AC PardubiceAC Pardubice
08 21.24 0.0 134.00
9 Simona BělinováSimona Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 20.58 0.0 127.00
10 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 20.55 0.0 127.00
11 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 19.62 0.0 116.00
Celkem 11 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1937
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1923
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 1827
4 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1638
5 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1567
6 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1438
7 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 1230
8 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1191
9 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 1155
10 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0945
11 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0927
12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 0795
13 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 0682
14 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC PardubiceAC Pardubice 0258
Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Celkem 15 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2502
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2458
3 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1918
4 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1773
5 Berenika GultováBerenika Gultová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1620
6 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1613
7 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1366
8 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1347
9 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1272
10 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 1180
11 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 1041
Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 12 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 3926
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3196
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNF
Celkem 3 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4823
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4265
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4173
4 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3734
5 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3524
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3449
7 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3437
8 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3285
Celkem 8 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4122
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4107
3 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3539
4 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3284
5 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3047
6 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2920
7 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2878
8 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2870
9 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2866
10 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2855
11 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2761
12 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2580
13 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2569
14 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2555
15 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2450
16 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2381
17 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2265
18 Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2203
Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Celkem 19 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4388
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3078
Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNF
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 1 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6040
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 6014
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 5823
4 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4896
Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNF
Celkem 8 závodníků