výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích

Ústí nad Orlicí (11. - 12. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.45 459.00
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.57 438.00
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.22 200.00
4 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 12.24 198.00
5 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.86 132.00
6 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 13.13 107.00
7 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.49 78.00
8 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.01 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.33 480.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.14 346.00
3 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.17 342.00
4 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.68 268.00
5 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.88 242.00
6 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.34 186.00
7 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.49 170.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.33 480.00
2 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.45 459.00
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.57 438.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.14 346.00
5 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.17 342.00
6 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.68 268.00
7 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.88 242.00
8 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.22 200.00
9 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 12.24 198.00
10 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.34 186.00
11 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.49 170.00
12 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.86 132.00
13 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 13.13 107.00
14 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.49 78.00
15 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.01 5.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.67 592.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 10.80 570.00
3 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.68 293.00
4 Berenika GultováBerenika Gultová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 12.86 271.00
5 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.95 261.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.26 495.00
2 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.80 279.00
3 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 12.87 270.00
4 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.29 124.00
5 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.31 123.00
6 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.35 119.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.67 592.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 10.80 570.00
3 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.26 495.00
4 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.68 293.00
5 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.80 279.00
6 Berenika GultováBerenika Gultová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 12.86 271.00
7 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 12.87 270.00
8 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.95 261.00
9 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.29 124.00
10 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.31 123.00
11 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.35 119.00