výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích

Ústí nad Orlicí (11. - 12. 5. 2019)

100 m překážek - Žáci

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.86 719.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.13 688.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18.34 362.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Ženy

(so, 11.5.2019 - 10:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 15.10 828.00
2 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 18.53 435.00
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Poznámky:
Hlávková DQ dle P 168/7b
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 10:15) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15.32 800.00
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15.60 764.00
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 16.02 712.00
4= Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 16.64 638.00
4= Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16.64 638.00
6 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 17.42 550.00
7 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 17.84 505.00
8 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20.53 260.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 16.89 609.00
2 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 16.96 601.00
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 18.13 475.00
4 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 18.71 418.00
5 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.19 373.00
Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 15.32 800.00
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 16.33 674.00
3 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 18.33 455.00
4 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 18.54 434.00
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.64 333.00
6 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.61 254.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 17.39 553.00
2 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 18.63 425.00
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 19.32 361.00
4 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 19.37 357.00
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.54 341.00
6 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 19.87 313.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 15.32 800.00
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 16.33 674.00
3 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 16.89 609.00
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 16.96 601.00
5 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 17.39 553.00
6 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 18.13 475.00
7 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 18.33 455.00
8 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 18.54 434.00
9 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 18.63 425.00
10 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 18.71 418.00
11 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.19 373.00
12 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 19.32 361.00
13 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 19.37 357.00
14 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.54 341.00
15 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.64 333.00
16 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 19.87 313.00
17 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.61 254.00
Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNF