Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m

Ústí nad Orlicí (12. 6. 2019)

800 m - Muži

(st, 12.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:55.77
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:58.85
3 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:01.13
4 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:03.74
5 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:08.49
6 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:09.48
7 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:09.75
8 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:16.01
9 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:18.03
10 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:19.01
11 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:20.09
12 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 75 SK Dolar HajniceSK Dolar Hajnice 2:32.38
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy

(st, 12.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:24.10
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:29.61
3 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:31.38
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:32.47
5 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:34.48
6 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:36.11
7 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:40.32
8 Veronika ČernáVeronika Černá 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:41.11
9 Žaneta KroulíkováŽaneta Kroulíková 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:45.41
10 Eliška PolákováEliška Poláková 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:48.01
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:01.81
2 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:19.29
3 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:30.05
4 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:30.53
5 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:30.56
6 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:41.90
7 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:45.18
8 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09:51.28
9 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:10.00
10 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10:46.86
11 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10:56.52
12 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11:15.66
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin VacekMartin Vacek 69 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10:38.41
2 Aleš StránskýAleš Stránský 60 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10:43.55
3 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 Eleven Run TeamEleven Run Team 10:47.53
4 Daniel MaťátkoDaniel Maťátko 86 Lodní klub Dolní ČermnáLodní klub Dolní Čermná 11:28.17
5 Patrik HolubářPatrik Holubář 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:29.41
6 Vlastimil DrdaVlastimil Drda 83 DS VicenaDS Vicena 11:39.99
7 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 82 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11:51.59
8 Jan KalousekJan Kalousek 71 NeregistrovaníNeregistrovaní 12:16.73
9 Jiří VacekJiří Vacek 77 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 12:29.21
10 Jan HrubanJan Hruban 66 Česká TřebováČeská Třebová 12:37.81
11 Tomáš PražákTomáš Pražák 71 Jiskra HylvátyJiskra Hylváty 12:40.90
12 Oto KubištaOto Kubišta 53 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12:41.67
13 Luděk PilgrLuděk Pilgr 77 OB Česká TřebováOB Česká Třebová 12:48.01
14 Petr BorekPetr Borek 70 Brzdy Horní ČermnáBrzdy Horní Čermná 12:52.14
15 Vítězslav ŠolcVítězslav Šolc 57 BKL MachovBKL Machov 12:55.10
16 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 75 SK Dolar HajniceSK Dolar Hajnice 13:05.63
17 Miroslav KunrtMiroslav Kunrt 49 TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. 15:44.87
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:01.81
2 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:19.29
3 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:30.05
4 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:30.53
5 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:30.56
6 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:41.90
7 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:45.18
8 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09:51.28
9 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:10.00
10 Martin VacekMartin Vacek 69 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10:38.41
11 Aleš StránskýAleš Stránský 60 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10:43.55
12 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10:46.86
13 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 Eleven Run TeamEleven Run Team 10:47.53
14 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10:56.52
15 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11:15.66
16 Daniel MaťátkoDaniel Maťátko 86 Lodní klub Dolní ČermnáLodní klub Dolní Čermná 11:28.17
17 Patrik HolubářPatrik Holubář 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:29.41
18 Vlastimil DrdaVlastimil Drda 83 DS VicenaDS Vicena 11:39.99
19 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 82 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11:51.59
20 Jan KalousekJan Kalousek 71 NeregistrovaníNeregistrovaní 12:16.73
21 Jiří VacekJiří Vacek 77 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 12:29.21
22 Jan HrubanJan Hruban 66 Česká TřebováČeská Třebová 12:37.81
23 Tomáš PražákTomáš Pražák 71 Jiskra HylvátyJiskra Hylváty 12:40.90
24 Oto KubištaOto Kubišta 53 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12:41.67
25 Luděk PilgrLuděk Pilgr 77 OB Česká TřebováOB Česká Třebová 12:48.01
26 Petr BorekPetr Borek 70 Brzdy Horní ČermnáBrzdy Horní Čermná 12:52.14
27 Vítězslav ŠolcVítězslav Šolc 57 BKL MachovBKL Machov 12:55.10
28 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 75 SK Dolar HajniceSK Dolar Hajnice 13:05.63
29 Miroslav KunrtMiroslav Kunrt 49 TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. 15:44.87

3000 m - Ženy

(st, 12.6.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10:53.32
2 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:18.21
3 Barbora NovákováBarbora Nováková 83 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 11:21.26
4 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:23.33
5 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:26.61
6 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:48.29
7 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11:54.49
8 Jana MatyášováJana Matyášová 65 Silvita Ústí nad OrlicíSilvita Ústí nad Orlicí 12:01.24
9 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12:02.68
10 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12:17.84
11 Monika VebrováMonika Vebrová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12:17.97
12 Sylva FabováSylva Fabová 79 Spinning LanškrounSpinning Lanškroun 12:21.46
13 Anna KrátkáAnna Krátká 69 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12:31.30
14 Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková 77 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 13:29.66
15 Ivana PešlováIvana Pešlová 63 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13:59.48
16 Eva JiráskováEva Jirásková 64 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 14:04.82
Agáta BorkováAgáta Borková 02 Brzdy Horní ČermnáBrzdy Horní Čermná DNF
Celkem 17 závodníků