Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva

Ústí nad Orlicí (8. 9. 2019)
skok vysoký - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1.66 11.00
2 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.63 9.00
3 Tomáš NyklTomáš Nykl 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1.57 8.00
skok vysoký - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1.53 10.00
1= Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1.53 10.00
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1.43 8.00
skok o tyči - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.56 11.00
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.56 9.00
3 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.96 8.00
skok o tyči - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.50 11.00
2 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.50 9.00
3 Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.40 8.00
skok daleký - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6.28 11.00
2 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6.03 9.00
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5.60 8.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.05 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4.96 9.00
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4.88 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zita ČížkováZita Čížková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11.26 11.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.87 9.00
3 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.82 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.47 11.00
2 Miroslav SekotMiroslav Sekot 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.46 9.00
3 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.92 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 32.92 11.00
2 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 31.12 9.00
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 25.80 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45.16 11.00
2 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 27.89 9.00
3 Miroslav SekotMiroslav Sekot 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.72 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 47.40 11.00
2 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 44.35 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 42.44 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 47.19 11.00
2 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 30.38 9.00
3 11 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.35 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 33.85 11.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 32.98 9.00
3 19 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 30.89 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 38.90 11.00
2 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38.81 9.00
3 10 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38.28 8.00