výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva

Ústí nad Orlicí (8. 9. 2019)

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.962.162.262.362.462.562.66 Body
1 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 2.56 oooooxoxxx 11.00
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 2.56 xoxoooxoxxoxxx 9.00
3 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 1.96 oxxx 8.00
4 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1 1.96 xxoxxx 7.00
Tomáš ZelenýTomáš Zelený
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 NM xxx
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.102.202.302.402.502.60 Body
1 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 9 2.50 o-oooooxxx 11.00
2 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 2.50 o-xoooxoxxoxxx 9.00
3 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 2.40 oooooxoxxx 8.00
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 12 2.30 oxoxooxxoxxx 7.00
5 Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 11 2.20 x-ooxoxx 6.00
6 20 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 8 2.20 xooxoxoxxx 5.00
7 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 2.10 xxooxxoxxx 4.00
8 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1 2.00 oxoxxx 3.00
9 Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 2.00 xoxoxx 2.00
10 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 10 1.80 oxx 1.00
11 Myroslava KlempushMyroslava Klempush
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 5 1.80 xoxxx
12 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 1.80 xxox-
Celkem 12 závodníků