výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva

Ústí nad Orlicí (8. 9. 2019)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 27.96 11.00
2 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 31.99 8.00
3 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 36.06 4.00
4 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 36.44 3.00
5 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 38.79 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 31.33 9.00
2 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 32.83 7.00
3 Matouš CvrčekMatouš Cvrček 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 33.35 6.00
4 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 33.93 5.00
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 41.87 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 27.96 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 31.33 9.00
3 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 31.99 8.00
4 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 32.83 7.00
5 Matouš CvrčekMatouš Cvrček 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 33.35 6.00
6 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 33.93 5.00
7 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 36.06 4.00
8 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 36.44 3.00
9 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 38.79 2.00
10 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 41.87 1.00

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 10:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 30.74 11.00
2 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 32.26 8.00
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 33.38 7.00
4 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 34.56 5.00
5 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 36.75 3.00
Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 10:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 31.59 9.00
2 19 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 33.52 6.00
3 3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 35.14 4.00
4 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 38.02 2.00
5 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 38.99 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 30.74 11.00
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 31.59 9.00
3 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 32.26 8.00
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 33.38 7.00
5 19 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 33.52 6.00
6 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 34.56 5.00
7 3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 35.14 4.00
8 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 36.75 3.00
9 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 38.02 2.00
10 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 38.99 1.00
Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF