výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva

Ústí nad Orlicí (8. 9. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 12:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 17.87 11.00
2 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.89 8.50
3 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 19.20 6.00
4 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 19.24 5.00
Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 12:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 19.44 4.00
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 19.61 2.00
3 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 19.88
4 4 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 20.03
5 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 20.09
6 Tomáš NyklTomáš Nykl 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 20.23
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 8.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 19.53 3.00
2 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 20.53
3 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 20.80
4 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.07
5 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 21.15
6 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 21.16
7 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 21.33
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 8.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 18.89 8.50
2 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 20.45
3 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 20.78
4 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 21.08
5 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 22.09
6 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 22.63
7 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 25.61
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 8.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.13 7.00
2 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 19.67 1.00
3 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 19.94
4 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 20.01
5 8 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 21.16
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.22
MS Matyáš KlemensMatyáš Klemens 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.46
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 17.87 11.00
2 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.89 8.50
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 18.89 8.50
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.13 7.00
5 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 19.20 6.00
6 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 19.24 5.00
7 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 19.44 4.00
8 11 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 19.53 3.00
9 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 19.61 2.00
10 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 19.67 1.00
11 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 19.88
12 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 19.94
13 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 20.01
14 4 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 20.03
15 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 20.09
16 Tomáš NyklTomáš Nykl 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 20.23
17 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 20.45
18 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 20.53
19 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 20.78
20 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 20.80
21 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.07
22 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 21.08
23 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 21.15
24 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 21.16
24 8 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 21.16
26 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 21.33
27 Matyáš KlemensMatyáš Klemens 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.46
28 Jan JordánJan Jordán 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 22.09
29 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 22.63
30 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.22
31 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 25.61
Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 13:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 19.75 11.00
2 9 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 19.89 9.00
3 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.38 8.00
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 20.54 7.00
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 20.85 6.00
6 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 20.98 3.00
7 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 21.35 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 13:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 20.97 4.00
2 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.63
3 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 21.76
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 21.92
5 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 22.72
6 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 23.33
Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 8.9.2019 - 13:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.17
2 Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.47
3 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.78
4 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 23.06
5 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 23.11
6 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.66
7 23 Anežka DvořáčkováAnežka Dvořáčková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 24.64
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 8.9.2019 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.51 1.00
2 6 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 22.45
3 3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 22.79
4 Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 23.01
5 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.09
6 Simona KalováSimona Kalová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.40
7 Anna FričováAnna Fričová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 27.23
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 8.9.2019 - 13:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.95 5.00
2 Jolana StupkováJolana Stupková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.76
3 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 22.98
4 5 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 23.00
5 18 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 23.83
Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNS
MS 21 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 24.57
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 19.75 11.00
2 9 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 19.89 9.00
3 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.38 8.00
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 20.54 7.00
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 20.85 6.00
6 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.95 5.00
7 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 20.97 4.00
8 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 20.98 3.00
9 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 21.35 2.00
10 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.51 1.00
11 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.63
12 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 21.76
13 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 21.92
14 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.17
15 6 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 22.45
16 Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.47
17 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 22.72
18 Jolana StupkováJolana Stupková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.76
19 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.78
20 3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 22.79
21 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 22.98
22 5 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 23.00
23 Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 23.01
24 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 23.06
25 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.09
26 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 23.11
27 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 23.33
28 Simona KalováSimona Kalová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.40
29 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.66
30 18 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 23.83
31 21 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 24.57
32 23 Anežka DvořáčkováAnežka Dvořáčková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 24.64
33 Anna FričováAnna Fričová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 27.23
Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNS