Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)
skok vysoký - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.01 11.00
3 Matěj SrovnalMatěj Srovnal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.92 9.00
skok vysoký - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.86 11.00
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.73 9.00
3 Mário KadákMário Kadák 02 JAC BrnoJAC Brno 1.73 8.00
skok vysoký - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.76 11.00
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.73 9.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.58 8.00
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.70 11.00
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.53 9.00
3 Nela DrozdováNela Drozdová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.47 8.00
skok o tyči - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.31 11.00
2 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.40 9.00
3 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.30 8.00
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.70 11.00
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.60 9.00
3 Theo BébarTheo Bébar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.20 8.00
skok o tyči - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.61 11.00
2 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2.72 9.00
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.72 8.00
skok o tyči - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.51 11.00
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3.27 9.00
3 Helena BalabánováHelena Balabánová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.72 8.00
skok daleký - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.57 11.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.45 9.00
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.29 8.00
skok daleký - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.90 11.00
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.65 9.00
3 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.48 8.00
skok daleký - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5.23 11.00
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.20 9.00
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.15 8.00
skok daleký - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.26 11.00
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.13 9.00
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.13 8.00
trojskok - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.29 11.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.75 9.00
3 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.83 8.00
trojskok - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.61 11.00
2 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.93 9.00
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.72 8.00
trojskok - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.68 11.00
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.10 9.00
trojskok - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.36 11.00
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 11.08 9.00
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.70 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.46 11.00
2 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.49 9.00
3 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.47 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.14 11.00
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.10 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.37 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan HaborákMilan Haborák 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.83 11.00
2 Karel ŠulaKarel Šula 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.38 9.00
3 Martin PonížilMartin Ponížil 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.87 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David TupýDavid Tupý 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.42 11.00
2 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.10 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.11 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 43.87 11.00
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.49 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 39.08 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.41 11.00
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.00 9.00
3 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 37.66 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan HaborákMilan Haborák 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 49.38 11.00
2 Karel ŠulaKarel Šula 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 46.41 9.00
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 43.81 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 50.81 11.00
2 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.38 9.00
3 David TupýDavid Tupý 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 43.86 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina BjalkováMartina Bjalková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.34 11.00
2 Marta KurachováMarta Kurachová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.89 9.00
3 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 43.59 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 53.95 11.00
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 51.22 9.00
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 48.58 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65.41 11.00
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 51.10 9.00
3 Filip ŠkrobákFilip Škrobák 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 38.54 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel DanáčDaniel Danáč 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 66.84 11.00
2 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.71 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.33 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 45.94 11.00
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 45.00 9.00
3 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.74 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 46.47 11.00
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 38.61 9.00
3 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 37.93 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 JAC BrnoJAC Brno 62.42 11.00
2 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.81 9.00
3 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 JAC BrnoJAC Brno 46.83 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.93 11.00
2 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž 47.40 9.00
3 David TupýDavid Tupý 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 45.31 8.00