Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 51.03 9.00
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.36 6.00
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.48 5.00
4 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 52.57 3.00
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.62 2.00
6 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 54.50 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 49.40 11.00
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 51.06 8.00
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.14 7.00
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.56 4.00
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.56
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 57.50
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.76
2 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 56.00
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 56.25
4 Jiří ŠevčíkJiří Ševčík 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 62.71
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 49.40 11.00
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 51.03 9.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 51.06 8.00
4 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.14 7.00
5 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.36 6.00
6 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.48 5.00
7 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.56 4.00
8 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 52.57 3.00
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.62 2.00
10 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 54.50 1.00
11 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.56
12 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.76
13 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 56.00
14 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 56.25
15 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 57.50
16 Jiří ŠevčíkJiří Ševčík 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 62.71
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.99 11.00
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.49 9.00
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.90 8.00
4 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 53.47 5.00
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.70 4.00
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.32 3.00
Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 DNS
Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 53.34 7.00
2 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 53.42 6.00
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.12 2.00
4 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 56.00 1.00
5 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 56.46
6 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 1 58.05
7 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.00
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.99 11.00
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.49 9.00
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.90 8.00
4 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 53.34 7.00
5 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 53.42 6.00
6 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 53.47 5.00
7 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.70 4.00
8 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.32 3.00
9 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.12 2.00
10 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 56.00 1.00
11 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 56.46
12 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 1 58.05
13 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.00
Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 DNS
Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.84 8.00
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.06 6.00
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 61.69 4.00
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 61.90 1.00
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 60.65 9.00
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.92 7.00
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 61.80 3.00
4 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 66.64
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 68.54
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.88 2.00
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.88
3 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 64.99
4 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.32
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 65.50
6 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 69.52
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.88 11.00
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.68 5.00
MB Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 66.10
MB Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 66.91
5 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 71.09
6 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 71.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.88 11.00
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 60.65 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.84 8.00
4 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.92 7.00
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.06 6.00
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.68 5.00
7 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 61.69 4.00
8 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 61.80 3.00
9 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.88 2.00
10 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 61.90 1.00
11 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.88
12 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 64.99
13 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.32
14 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 65.50
15 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 66.10
16 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 66.64
17 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 66.91
18 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 68.54
19 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 69.52
20 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 71.09
21 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 71.38
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.29 11.00
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 62.95 9.00
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 65.94 6.00
4 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 65.95 5.00
5 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 67.00 4.00
6 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 74.47 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.58 8.00
2 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 65.76 7.00
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 69.47 3.00
4 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 69.87 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.29 11.00
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 62.95 9.00
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.58 8.00
4 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 65.76 7.00
5 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 65.94 6.00
6 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 65.95 5.00
7 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 67.00 4.00
8 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 69.47 3.00
9 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 69.87 2.00
10 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 74.47 1.00