Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milata, Vlach, Krupica, Rufer Milata, Vlach, Krupica, Rufer Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 30.74 11.00
2 Podvéský, Lutz, Červenka, Kubesa Podvéský, Lutz, Červenka, Kubesa SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 30.88 9.00
3 11 Szkatula, Mitrenga, Morcinek, Bojko Szkatula, Mitrenga, Morcinek, Bojko TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 31.55 7.00
4 Bousek, Chovanec, Swaczyna, Vrana Bousek, Chovanec, Swaczyna, Vrana TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 33.48 6.00
5 3 Petráš, Bardoň, Jašek, Hrček Petráš, Bardoň, Jašek, Hrček Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 34.62 2.00
6 Vlk, Hájovský, Grzych, Bakota Vlk, Hájovský, Grzych, Bakota TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 35.75 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cienciala, Nojzer, Nojzer, Novák Cienciala, Nojzer, Nojzer, Novák SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 31.23 8.00
2 Kilián, Koza, Navrátil, Pyš Kilián, Koza, Navrátil, Pyš SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 33.93 5.00
3 14 Třešňák, Ondrušák, Boďa, Chytil Třešňák, Ondrušák, Boďa, Chytil Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 33.97 4.00
4 Sedlář, Hroch, Berger, Dvořák Sedlář, Hroch, Berger, Dvořák SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 34.31 3.00
Matura, Poruba, Smělík Matura, Poruba, Smělík SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milata, Vlach, Krupica, Rufer Milata, Vlach, Krupica, Rufer Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 30.74 11.00
2 Podvéský, Lutz, Červenka, Kubesa Podvéský, Lutz, Červenka, Kubesa SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 30.88 9.00
3 Cienciala, Nojzer, Nojzer, Novák Cienciala, Nojzer, Nojzer, Novák SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 31.23 8.00
4 11 Szkatula, Mitrenga, Morcinek, Bojko Szkatula, Mitrenga, Morcinek, Bojko TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 31.55 7.00
5 Bousek, Chovanec, Swaczyna, Vrana Bousek, Chovanec, Swaczyna, Vrana TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 33.48 6.00
6 Kilián, Koza, Navrátil, Pyš Kilián, Koza, Navrátil, Pyš SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 33.93 5.00
7 14 Třešňák, Ondrušák, Boďa, Chytil Třešňák, Ondrušák, Boďa, Chytil Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 33.97 4.00
8 Sedlář, Hroch, Berger, Dvořák Sedlář, Hroch, Berger, Dvořák SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 34.31 3.00
9 3 Petráš, Bardoň, Jašek, Hrček Petráš, Bardoň, Jašek, Hrček Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 34.62 2.00
10 Vlk, Hájovský, Grzych, Bakota Vlk, Hájovský, Grzych, Bakota TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 35.75 1.00
Matura, Poruba, Smělík Matura, Poruba, Smělík SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 30.81 11.00
2 Bužgová, Lamlová, Stankovičová, Joannidu Bužgová, Lamlová, Stankovičová, Joannidu SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 31.34 9.00
3 Sochová, Sochová, Melčáková, Bačová Sochová, Sochová, Melčáková, Bačová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.17 6.00
4 Gleňová, Matějková, Válková, Petrová Gleňová, Matějková, Válková, Petrová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 33.21 5.00
5 Šteyerová, Matýsková, Klechová, Strnadel Šteyerová, Matýsková, Klechová, Strnadel TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 33.59 4.00
6 Vilčková, Bystřičanová, Boboková, Karpová Vilčková, Bystřičanová, Boboková, Karpová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 34.29 2.00
7 Čmielová, Lysková, Dordová, Motyková Čmielová, Lysková, Dordová, Motyková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.07
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Březná, Fistrová, Vantuchová, Zdražilová Březná, Fistrová, Vantuchová, Zdražilová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 31.57 8.00
2 Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 32.82 7.00
3 38 Bednářová, Míčková, Václavíková, Výmolová Bednářová, Míčková, Václavíková, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 35.20
4 Kreuzerová, Kaspříková, Žídková, Bláhová Kreuzerová, Kaspříková, Žídková, Bláhová Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 35.28
5 Godulová, Schlischková, Slaninová, Havlíková Godulová, Schlischková, Slaninová, Havlíková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 35.44
6 16 Fajkusová, Gurecká, Palyzová, Vojtěšková Fajkusová, Gurecká, Palyzová, Vojtěšková TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 35.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Solichová, Klotková, Ohryzková, Fulnečková Solichová, Klotková, Ohryzková, Fulnečková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 33.93 3.00
2 52 Tarkotová, Nedopilková, Klásková, Kleibertová Tarkotová, Nedopilková, Klásková, Kleibertová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 34.39 1.00
3 Válková, Vajdová, Krejčí, Dybalová Válková, Vajdová, Krejčí, Dybalová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 35.84
4 Fialová, Putová, Skaličková, Štěbrová Fialová, Putová, Skaličková, Štěbrová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 36.69
Jurgová, Šodková, Vavříková, Balcarová Jurgová, Šodková, Vavříková, Balcarová SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 DNS
34 Kutějová, Trojková, Šušková, Bienieková Kutějová, Trojková, Šušková, Bienieková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 30.81 11.00
2 Bužgová, Lamlová, Stankovičová, Joannidu Bužgová, Lamlová, Stankovičová, Joannidu SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 31.34 9.00
3 5 Březná, Fistrová, Vantuchová, Zdražilová Březná, Fistrová, Vantuchová, Zdražilová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 31.57 8.00
4 Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 32.82 7.00
5 Sochová, Sochová, Melčáková, Bačová Sochová, Sochová, Melčáková, Bačová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.17 6.00
6 Gleňová, Matějková, Válková, Petrová Gleňová, Matějková, Válková, Petrová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 33.21 5.00
7 Šteyerová, Matýsková, Klechová, Strnadel Šteyerová, Matýsková, Klechová, Strnadel TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 33.59 4.00
8 Solichová, Klotková, Ohryzková, Fulnečková Solichová, Klotková, Ohryzková, Fulnečková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 33.93 3.00
9 Vilčková, Bystřičanová, Boboková, Karpová Vilčková, Bystřičanová, Boboková, Karpová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 34.29 2.00
10 52 Tarkotová, Nedopilková, Klásková, Kleibertová Tarkotová, Nedopilková, Klásková, Kleibertová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 34.39 1.00
11 Čmielová, Lysková, Dordová, Motyková Čmielová, Lysková, Dordová, Motyková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.07
12 38 Bednářová, Míčková, Václavíková, Výmolová Bednářová, Míčková, Václavíková, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 35.20
13 Kreuzerová, Kaspříková, Žídková, Bláhová Kreuzerová, Kaspříková, Žídková, Bláhová Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 35.28
14 Godulová, Schlischková, Slaninová, Havlíková Godulová, Schlischková, Slaninová, Havlíková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 35.44
15 16 Fajkusová, Gurecká, Palyzová, Vojtěšková Fajkusová, Gurecká, Palyzová, Vojtěšková TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 35.67
16 Válková, Vajdová, Krejčí, Dybalová Válková, Vajdová, Krejčí, Dybalová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 35.84
17 Fialová, Putová, Skaličková, Štěbrová Fialová, Putová, Skaličková, Štěbrová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 36.69
Jurgová, Šodková, Vavříková, Balcarová Jurgová, Šodková, Vavříková, Balcarová SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 DNS
34 Kutějová, Trojková, Šušková, Bienieková Kutějová, Trojková, Šušková, Bienieková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 DNS