Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu

Ostrava - Vítkovice (20. 8. 2019)
skok vysoký - Muži (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.97
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.40
skok vysoký - Ženy (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.63
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.60
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.57
skok o tyči - Muži (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.40
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.00
3 Denis BergerDenis Berger 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.40
skok o tyči - Ženy (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.47
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.77
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2.37
skok daleký - Ženy (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.35
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.24
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.86
trojskok - Ženy (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.05
2 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.78
3 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.53
vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.51
2 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.22
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.74
vrh koulí 3kg - Veteránky (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema RyckováEma Rycková 55 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.73
vrh koulí 4kg - Ženy (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.53
vrh koulí 4kg - Juniorky (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.60
vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.19
hod diskem 1kg - Ženy (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.01
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.92
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 35.55
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.58
hod diskem 1,75kg - Junioři (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.87
hod kladivem 3kg - Dorostenky (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana BrukováHana Bruková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.49
2 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29.05
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.74
hod kladivem 3kg - Veteránky (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema RyckováEma Rycková 55 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 31.27
hod kladivem 5kg - Dorostenci (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.78
hod oštěpem 500g - Dorostenky (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.83
2 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31.04
3 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 29.58
hod oštěpem 700g - Dorostenci (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 34.61
hod oštěpem 800g - Muži (úterý, 20.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Martin BudíkMartin Budík 87 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 50.35
1= Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 50.35
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.52