Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B

Varnsdorf (9. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.49 40.00
2 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 08.55 39.00
3 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.14 37.00
4 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.19 36.00
5 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 09.91 33.00
6 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 10.03 31.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.65 38.00
2 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 09.46 35.00
3 Michal WisinaMichal Wisina 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 09.81 34.00
4 Matěj MátlMatěj Mátl 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.93 32.00
5 Anthony BlahoAnthony Blaho 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 10.83 30.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.49 40.00
2 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 08.55 39.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.65 38.00
4 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.14 37.00
5 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.19 36.00
6 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 09.46 35.00
7 Michal WisinaMichal Wisina 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 09.81 34.00
8 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 09.91 33.00
9 Matěj MátlMatěj Mátl 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.93 32.00
10 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 10.03 31.00
11 Anthony BlahoAnthony Blaho 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 10.83 30.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.19 38.00
2 Tereza NovákováTereza Nováková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.92 35.00
3 Natálie BubílkováNatálie Bubílková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 10.15 34.00
4 Adéla FürstováAdéla Fürstová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 10.20 33.00
5 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 11.41 28.00
Karolína BíláKarolína Bílá 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.05 40.00
2 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 4 09.12 39.00
3 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 09.63 36.50
4 Viktorie PůlkrabkováViktorie Půlkrabková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5 09.63 36.50
5 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 3 10.90 29.00
MS Sofie SochalskáSofie Sochalská 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 10.24 32.00
2 Kateřina KřenčilováKateřina Křenčilová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10.64 31.00
3 Barbora TumováBarbora Tumová 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 10.65 30.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.05 40.00
2 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 4 09.12 39.00
3 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.19 38.00
4 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 09.63 36.50
4 Viktorie PůlkrabkováViktorie Půlkrabková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5 09.63 36.50
6 Tereza NovákováTereza Nováková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.92 35.00
7 Natálie BubílkováNatálie Bubílková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 10.15 34.00
8 Adéla FürstováAdéla Fürstová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 10.20 33.00
9 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 10.24 32.00
10 Kateřina KřenčilováKateřina Křenčilová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10.64 31.00
11 Sofie SochalskáSofie Sochalská 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.65
11 Barbora TumováBarbora Tumová 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 10.65 30.00
13 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 3 10.90 29.00
14 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 11.41 28.00
Karolína BíláKarolína Bílá 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS