výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - čtvrtfinále

Jablonec nad Nisou (25. 4. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 25.4.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 942 David DunaDavid Duna 12 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 6 17.55
2 778 Karel SochorKarel Sochor 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 18.61
3 941 Jan AubrechtJan Aubrecht 12 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 5 18.62
4 943 Michal StrolenýMichal Strolený 13 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 2 19.06
5 779 Dominik ČonkaDominik Čonka 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 20.04
6 780 Lukáš BrňovjákLukáš Brňovják 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 21.67
Celkem 6 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 25.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 764 Nikoličová EllaNikoličová Ella 12 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 4 19.39
2 782 Sabina BariováSabina Bariová 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 19.68
3 781 Tereza FerencováTereza Ferencová 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 19.82
4 950 Simona JoštováSimona Joštová 13 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 6 20.63
5 783 Nikola KřípalováNikola Křípalová 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 22.81
6 763 Vaněčková EmaVaněčková Ema 12 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 7 22.88
Celkem 6 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 944 Matyáš KrovakMatyáš Krovak 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 4 34.24
2 754 Buzek MatyášBuzek Matyáš 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 3 35.09
3 945 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 5 35.56
4 755 Cimpl TomášCimpl Tomáš 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 2 36.00
5 784 Dominik FigielDominik Figiel 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 37.34
6 946 Jakub SchwarzJakub Schwarz 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 6 38.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 936 Ondřej VolskýOndřej Volský 10 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 6 36.57
2 777 Matyáš LiškaMatyáš Liška 10 512512 2 36.97
3 785 Matyáš CimrtMatyáš Cimrt 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 37.73
4 756 Sochor MarekSochor Marek 11 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 5 37.85
5 766 František HrňaFrantišek Hrňa 10 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 3 46.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 944 Matyáš KrovakMatyáš Krovak 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 4 34.24
2 754 Buzek MatyášBuzek Matyáš 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 3 35.09
3 945 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 5 35.56
4 755 Cimpl TomášCimpl Tomáš 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 2 36.00
5 936 Ondřej VolskýOndřej Volský 10 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 6 36.57
6 777 Matyáš LiškaMatyáš Liška 10 512512 2 36.97
7 784 Dominik FigielDominik Figiel 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 37.34
8 785 Matyáš CimrtMatyáš Cimrt 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 37.73
9 756 Sochor MarekSochor Marek 11 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 5 37.85
10 946 Jakub SchwarzJakub Schwarz 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 6 38.05
11 766 František HrňaFrantišek Hrňa 10 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 3 46.58

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 937 Rozálie MatouškováRozálie Matoušková 10 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 3 35.47
2 951 Petra VránováPetra Vránová 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 4 35.88
3 751 Blažková MichaelaBlažková Michaela 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 5 38.18
4 753 Worlová KristýnaWorlová Kristýna 11 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 2 41.86
5 752 Vondráčková NelaVondráčková Nela 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 6 43.21
6 787 Natálie VochomůrkováNatálie Vochomůrková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 44.90
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 938 Tereza LinkováTereza Linková 10 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 5 38.57
2 939 Barbora LinkováBarbora Linková 11 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 6 40.62
3 786 Kateřina KutnerováKateřina Kutnerová 11 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 1 42.60
4 769 Vanesa LaurenčíkováVanesa Laurenčíková 10 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 3 43.54
5 788 Natálie BerkiováNatálie Berkiová 11 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 46.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 937 Rozálie MatouškováRozálie Matoušková 10 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 3 35.47
2 951 Petra VránováPetra Vránová 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 4 35.88
3 751 Blažková MichaelaBlažková Michaela 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 5 38.18
4 938 Tereza LinkováTereza Linková 10 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 5 38.57
5 939 Barbora LinkováBarbora Linková 11 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 6 40.62
6 753 Worlová KristýnaWorlová Kristýna 11 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 2 41.86
7 786 Kateřina KutnerováKateřina Kutnerová 11 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 1 42.60
8 752 Vondráčková NelaVondráčková Nela 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 6 43.21
9 769 Vanesa LaurenčíkováVanesa Laurenčíková 10 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 3 43.54
10 787 Natálie VochomůrkováNatálie Vochomůrková 10 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 44.90
11 788 Natálie BerkiováNatálie Berkiová 11 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 46.48

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 947 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 4 55.14
2 949 Vojtěch BečkaVojtěch Bečka 09 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 6 55.18
3 765 Alain HradiskýAlain Hradiský 09 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 1 55.78
4 790 Filip HájekFilip Hájek 09 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 56.17
5 789 Matěj HampejsMatěj Hampejs 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 57.99
6 761 Svoboda VojtaSvoboda Vojta 08 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 8 59.02
7 948 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 3 59.77
8 791 Jiří WallnerJiří Wallner 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 61.46
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 767 Radim FantaRadim Fanta 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 56.55
2 762 Herolt DanielHerolt Daniel 09 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 4 60.00
3 768 Šimon ŠafrŠimon Šafr 09 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 5 60.51
4 773 Tadeáš KaprasTadeáš Kapras 08 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 2 60.91
5 760 Secký Jakub JakubSecký Jakub Jakub 09 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 1 60.94
6 772 Šimon RadaŠimon Rada 09 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 3 66.38
7 774 Andrej ZajčukAndrej Zajčuk 08 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 6 67.14
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 947 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 4 55.14
2 949 Vojtěch BečkaVojtěch Bečka 09 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 6 55.18
3 765 Alain HradiskýAlain Hradiský 09 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 1 55.78
4 790 Filip HájekFilip Hájek 09 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 56.17
5 767 Radim FantaRadim Fanta 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 56.55
6 789 Matěj HampejsMatěj Hampejs 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 57.99
7 761 Svoboda VojtaSvoboda Vojta 08 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 8 59.02
8 948 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 3 59.77
9 762 Herolt DanielHerolt Daniel 09 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 4 60.00
10 768 Šimon ŠafrŠimon Šafr 09 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 5 60.51
11 773 Tadeáš KaprasTadeáš Kapras 08 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 2 60.91
12 760 Secký Jakub JakubSecký Jakub Jakub 09 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 1 60.94
13 791 Jiří WallnerJiří Wallner 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 61.46
14 772 Šimon RadaŠimon Rada 09 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 3 66.38
15 774 Andrej ZajčukAndrej Zajčuk 08 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 6 67.14

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 758 Vrbová VendulaVrbová Vendula 08 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 6 50.12
2 935 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová 08 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 4 52.26
3 792 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 53.82
4 954 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 1 54.89
5 757 Dvořáková ZuzanaDvořáková Zuzana 09 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 8 55.54
6 952 Michaela AubrechtováMichaela Aubrechtová 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 5 55.59
7 793 Emma SchöppováEmma Schöppová 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 56.49
8 953 Michaela Gondek-JedinákováMichaela Gondek-Jedináková 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 7 64.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 759 Hovorková SimonaHovorková Simona 08 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 4 54.43
2 940 Karolína RysováKarolína Rysová 08 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 3 54.59
3 776 Magdalena JiránkováMagdalena Jiránková 09 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 6 58.93
4 794 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 60.57
5 775 Eliška LaurinováEliška Laurinová 08 zhzh 8 64.21
6 771 Viktorie UrbanováViktorie Urbanová 08 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 7 68.82
7 770 Kristýna HiršlováKristýna Hiršlová 08 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 2 69.89
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 758 Vrbová VendulaVrbová Vendula 08 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 6 50.12
2 935 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová 08 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 4 52.26
3 792 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3 53.82
4 759 Hovorková SimonaHovorková Simona 08 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 4 54.43
5 940 Karolína RysováKarolína Rysová 08 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 3 54.59
6 954 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 1 54.89
7 757 Dvořáková ZuzanaDvořáková Zuzana 09 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 8 55.54
8 952 Michaela AubrechtováMichaela Aubrechtová 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 5 55.59
9 793 Emma SchöppováEmma Schöppová 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 56.49
10 776 Magdalena JiránkováMagdalena Jiránková 09 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 6 58.93
11 794 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 60.57
12 953 Michaela Gondek-JedinákováMichaela Gondek-Jedináková 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 7 64.00
13 775 Eliška LaurinováEliška Laurinová 08 zhzh 8 64.21
14 771 Viktorie UrbanováViktorie Urbanová 08 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 7 68.82
15 770 Kristýna HiršlováKristýna Hiršlová 08 Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š... 2 69.89

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(čt, 25.4.2019 - 10:59) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 773 Tadeáš KaprasTadeáš Kapras
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
08 37.30 0.0
2 947 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík
ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina
08 34.25 0.0
3 772 Šimon RadaŠimon Rada
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
09 32.90 0.0
4 774 Andrej ZajčukAndrej Zajčuk
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
08 29.90 0.0
5 790 Filip HájekFilip Hájek
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
09 29.50 0.0
6 762 Herolt DanielHerolt Daniel
ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno
09 28.70 0.0
7= 765 Alain HradiskýAlain Hradiský
Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š...
09 26.60 0.0
7= 948 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán
ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina
08 26.60 0.0
9= 791 Jiří WallnerJiří Wallner
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
08 25.00 0.0
9= 768 Šimon ŠafrŠimon Šafr
Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š...
09 25.00 0.0
11 761 Svoboda VojtaSvoboda Vojta
ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno
08 24.90 0.0
12 789 Matěj HampejsMatěj Hampejs
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
08 23.40 0.0
13 Radim FantaRadim Fanta
Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š...
09 21.70 0.0
14 760 Secký Jakub JakubSecký Jakub Jakub
ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno
09 19.20 0.0
15 949 Vojtěch BečkaVojtěch Bečka
ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina
09 17.10 0.0
Jonáš RudolfJonáš Rudolf
ZŠ Liberec, DobiášovaZŠ Liberec, Dobiášova
08 DNS 0.0
Martin FarbarMartin Farbar
Základní škola RočovZákladní škola Ročov
08 DNS 0.0
Miroslav FarbarMiroslav Farbar
Základní škola RočovZákladní škola Ročov
08 DNS 0.0
Ivan FarbarIvan Farbar
Základní škola RočovZákladní škola Ročov
09 DNS 0.0
Matěj MečířMatěj Mečíř
Základní škola a Mateřská škola RoztokyZákladní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
Jakub SvatýJakub Svatý
Základní škola a Mateřská škola RoztokyZákladní škola a Mateřská š...
08 DNS 0.0
Renát CalvittiRenát Calvitti
AC Rumburk, z.s. /pro 4-5škol šluknovskéAC Rumburk, z.s. /pro 4-5šk...
08 DNS 0.0
Patrik KasanickýPatrik Kasanický
Základní škola a Mateřská škola RoztokyZákladní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
Nicolas FerencNicolas Ferenc
Speciální základní škola a Praktická škoSpeciální základní škola a ...
08 DNS 0.0
Jan KolářJan Kolář
ZŠ Liberec, DobiášovaZŠ Liberec, Dobiášova
08 DNS 0.0
Kevin ČurejaKevin Čureja
Speciální základní škola a Praktická škoSpeciální základní škola a ...
07 DNS 0.0
Vít DoležalVít Doležal
ZŠ Na PodlesíZŠ Na Podlesí
09 DNS 0.0
Karel NeubauerKarel Neubauer
ZŠ Na PodlesíZŠ Na Podlesí
09 DNS 0.0
Kryštof NetušilKryštof Netušil
ZŠ Liberec, DobiášovaZŠ Liberec, Dobiášova
08 DNS 0.0
Matěj FialaMatěj Fiala
ZŠ Na PodlesíZŠ Na Podlesí
08 DNS 0.0
Gregor MatějkaGregor Matějka
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
09 DNS 0.0
Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s. /pro 4-5škol šluknovskéAC Rumburk, z.s. /pro 4-5šk...
09 DNS 0.0
Vojtěch LaunaVojtěch Launa
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
09 DNS 0.0
Martin DivišMartin Diviš
Základní škola a Mateřská škola, Žatec,Základní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
Petr VilímPetr Vilím
Základní škola a Mateřská škola, Žatec,Základní škola a Mateřská š...
08 DNS 0.0
Kryštof MajerKryštof Majer
Základní škola a Mateřská škola, Žatec,Základní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
Jakub GrundJakub Grund
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209Základní škola Louny, Přemy...
08 DNS 0.0
Petr KarešPetr Kareš
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209Základní škola Louny, Přemy...
08 DNS 0.0
Matěj UlrichMatěj Ulrich
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209Základní škola Louny, Přemy...
08 DNS 0.0
Josef BezvaldJosef Bezvald
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
08 DNS 0.0
Marek KlautzMarek Klautz
AC Rumburk, z.s. /pro 4-5škol šluknovskéAC Rumburk, z.s. /pro 4-5šk...
08 DNS 0.0
Celkem 41 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(čt, 25.4.2019 - 10:58) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 758 Vrbová VendulaVrbová Vendula
ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno
08 30.70 0.0
2 757 Dvořáková ZuzanaDvořáková Zuzana
ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno
09 27.00 0.0
3 776 Magdalena JiránkováMagdalena Jiránková
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
09 24.20 0.0
4 952 Michaela AubrechtováMichaela Aubrechtová
ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina
08 22.60 0.0
5 759 Hovorková SimonaHovorková Simona
ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno
08 20.20 0.0
6 954 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina
09 19.90 0.0
7 792 Barbora SchubertováBarbora Schubertová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
08 19.10 0.0
8 770 Kristýna HiršlováKristýna Hiršlová
Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š...
08 19.00 0.0
9 793 Emma SchöppováEmma Schöppová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
08 17.60 0.0
10 794 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
08 17.30 0.0
11 775 Eliška LaurinováEliška Laurinová
zhzh
08 17.20 0.0
12 771 Viktorie UrbanováViktorie Urbanová
Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š...
08 16.10 0.0
13 940 Karolína RysováKarolína Rysová
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
08 14.10 0.0
14 953 Michaela Gondek-JedinákováMichaela Gondek-Jedináková
ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina
08 13.30 0.0
Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová
ZŠ Liberec, DobiášovaZŠ Liberec, Dobiášova
08 DNS 0.0
Jolana HockáJolana Hocká
Základní škola RočovZákladní škola Ročov
08 DNS 0.0
Alexandra ZemanováAlexandra Zemanová
Základní škola RočovZákladní škola Ročov
09 DNS 0.0
Marie HlaváčkováMarie Hlaváčková
Základní škola RočovZákladní škola Ročov
08 DNS 0.0
Nikola ZemanováNikola Zemanová
Základní škola a mateřská škola PetrohraZákladní škola a mateřská š...
09 DNS 0.0
Sabina BláhováSabina Bláhová
Základní škola a mateřská škola PetrohraZákladní škola a mateřská š...
09 DNS 0.0
Natálie JeriováNatálie Jeriová
Základní škola a Mateřská škola RoztokyZákladní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
Tereza StrnadováTereza Strnadová
Základní škola a Mateřská škola RoztokyZákladní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
Eliška JanhubobváEliška Janhubobvá
Základní škola a Mateřská škola KunraticZákladní škola a Mateřská š...
08 DNS 0.0
Simona KrupováSimona Krupová
AC Rumburk, z.s. /pro 4-5škol šluknovskéAC Rumburk, z.s. /pro 4-5šk...
08 DNS 0.0
Tereza MládkováTereza Mládková
Základní škola a Mateřská škola RoztokyZákladní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
Anna Marie KokešováAnna Marie Kokešová
ZŠ Na PodlesíZŠ Na Podlesí
08 DNS 0.0
Štěpánka SucháŠtěpánka Suchá
ZŠ Na PodlesíZŠ Na Podlesí
09 DNS 0.0
Natálie FerencováNatálie Ferencová
Speciální základní škola a Praktická škoSpeciální základní škola a ...
07 DNS 0.0
Adéla LinkováAdéla Linková
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
08 DNS 0.0
Klára ZemanováKlára Zemanová
ZŠ Na PodlesíZŠ Na Podlesí
08 DNS 0.0
Lucie HoudováLucie Houdová
ZŠ Liberec, DobiášovaZŠ Liberec, Dobiášova
08 DNS 0.0
Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s. /pro 4-5škol šluknovskéAC Rumburk, z.s. /pro 4-5šk...
08 DNS 0.0
Aneta HoláskováAneta Holásková
Základní škola a mateřská škola PetrohraZákladní škola a mateřská š...
09 DNS 0.0
935 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
08 DNS 0.0
Vlaďka StehlíkováVlaďka Stehlíková
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
09 DNS 0.0
Iva BlažkováIva Blažková
Základní škola a Mateřská škola, Žatec,Základní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
Barbora UlrichováBarbora Ulrichová
Základní škola a Mateřská škola, Žatec,Základní škola a Mateřská š...
09 DNS 0.0
Kateřina KebrlováKateřina Kebrlová
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209Základní škola Louny, Přemy...
08 DNS 0.0
Beáta ŠafránkováBeáta Šafránková
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209Základní škola Louny, Přemy...
08 DNS 0.0
Karolína HrabcováKarolína Hrabcová
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209Základní škola Louny, Přemy...
08 DNS 0.0
Nela RajtrováNela Rajtrová
ZŠ Liberec, DobiášovaZŠ Liberec, Dobiášova
08 DNS 0.0
Lucie HromádkováLucie Hromádková
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
08 DNS 0.0
Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
AC Rumburk, z.s. /pro 4-5škol šluknovskéAC Rumburk, z.s. /pro 4-5šk...
08 DNS 0.0
Celkem 43 závodníků