Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva Ústeckého kraje - skupina východ

Děčín (16. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.5.2019 - 15:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HraběJan Hrabě 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 08.80
2 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 09.50
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 09.50
4 Jan JanoušekJan Janoušek 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 09.60
5 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 7 09.97
6 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 10.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.5.2019 - 15:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 7 08.96
2 Jáchym FlanderkaJáchym Flanderka 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 09.60
3 Jan VrátnýJan Vrátný 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 09.72
4 Matěj MotyčkaMatěj Motyčka 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 10.22
5 Pavel PocPavel Poc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.86
Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 16.5.2019 - 15:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otto ČernohorskýOtto Černohorský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 09.53
2 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.91
3 Vít JersákVít Jersák 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.04
4 Šimon NievesŠimon Nieves 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.03
5 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 11.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HraběJan Hrabě 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 08.80
2 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 7 08.96
3 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 09.50
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 09.50
5 Otto ČernohorskýOtto Černohorský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 09.53
6 Jan JanoušekJan Janoušek 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 09.60
6 Jáchym FlanderkaJáchym Flanderka 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 09.60
8 Jan VrátnýJan Vrátný 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 09.72
9 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.91
10 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 7 09.97
11 Vít JersákVít Jersák 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.04
12 Matěj MotyčkaMatěj Motyčka 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 10.22
13 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 10.47
14 Pavel PocPavel Poc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.86
15 Šimon NievesŠimon Nieves 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.03
16 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 11.04
Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 16.5.2019 - 16:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HraběJan Hrabě 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 08.73 11.00
2 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 08.96 9.00
3 Otto ČernohorskýOtto Černohorský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 09.35 8.00
4 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 09.43 7.00
5 Jáchym FlanderkaJáchym Flanderka 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 09.48 6.00
6 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 3 09.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 16.5.2019 - 16:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VrátnýJan Vrátný 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 09.85 4.00
2 Jan JanoušekJan Janoušek 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 09.87 3.00
3 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 10.03 2.00
4 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 6 10.23 1.00
5 Vít JersákVít Jersák 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.33
6 Matěj MotyčkaMatěj Motyčka 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 10.55
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 08.73
2 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.79
3 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.96
4 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.31
5 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 09.50
6 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 8 09.60
7 Jana LaudováJana Laudová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.71
8 Veronika ŠestákováVeronika Šestáková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 10.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.14
2 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 09.31
3 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 1 09.44
4 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.47
5 Kateřina DurdilováKateřina Durdilová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 09.63
6 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 10.19
7 Sabina SokolovskáSabina Sokolovská 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 8 10.41
8 Anna BeranováAnna Beranová 08 ASK DěčínASK Děčín 3 11.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 16.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.28
2 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.43
3 Nela HrkalováNela Hrkalová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.68
4 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.70
5 Emma BlažkováEmma Blažková 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 09.83
6 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 8 10.20
7 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.21
Maja ErnekerováMaja Ernekerová 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 16.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZárubováKateřina Zárubová 07 ASK DěčínASK Děčín 7 09.03
2 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.13
3 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.32
4 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.78
5 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 2 10.02
6 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 10.02
MS Medea Mia SkořepováMedea Mia Skořepová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 08.73
2 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.79
3 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.96
4 Kateřina ZárubováKateřina Zárubová 07 ASK DěčínASK Děčín 7 09.03
5 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.13
6 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.14
7 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.28
8 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.31
8 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 09.31
10 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.32
11 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.43
12 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 1 09.44
13 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.47
14 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 09.50
15 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 8 09.60
16 Kateřina DurdilováKateřina Durdilová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 09.63
17 Nela HrkalováNela Hrkalová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.68
18 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.70
19 Jana LaudováJana Laudová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.71
20 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.78
21 Emma BlažkováEmma Blažková 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 09.83
22 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 2 10.02
22 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 10.02
24 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 10.19
25 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 8 10.20
26 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.21
27 Sabina SokolovskáSabina Sokolovská 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 8 10.41
28 Veronika ŠestákováVeronika Šestáková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 10.57
29 Anna BeranováAnna Beranová 08 ASK DěčínASK Děčín 3 11.47
30 Medea Mia SkořepováMedea Mia Skořepová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.48
Maja ErnekerováMaja Ernekerová 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 16.5.2019 - 17:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 08.78 11.00
2 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.97 9.00
3 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.16 8.00
4 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.17 7.00
5 Kateřina ZárubováKateřina Zárubová 07 ASK DěčínASK Děčín 3 09.28 6.00
6 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 16.5.2019 - 17:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.24 4.00
2 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.38 3.00
3 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 09.39 2.00
4 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 1 09.43 1.00
5 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.52
6 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.67
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 17:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.33 11.00
2 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 6 21.35 9.00
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 23.17 7.00
4 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 24.55 4.00
5 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 25.06 1.00
6 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 1 26.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 17:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otto ČernohorskýOtto Černohorský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 23.05 8.00
2 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 24.25 5.00
3 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 24.92 2.00
4 Ondřej BacoOndřej Baco 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 25.16
5 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 26.31
6 Václav HraběVáclav Hrabě 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 26.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 17:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 24.12 6.00
2 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 24.62 3.00
3 Jakub DrmlaJakub Drmla 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 25.55
4 Vít JersákVít Jersák 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.62
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.33 11.00
2 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 6 21.35 9.00
3 Otto ČernohorskýOtto Černohorský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 23.05 8.00
4 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 23.17 7.00
5 Matouš ČernýMatouš Černý 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 24.12 6.00
6 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 24.25 5.00
7 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 24.55 4.00
8 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 24.62 3.00
9 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 24.92 2.00
10 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 25.06 1.00
11 Ondřej BacoOndřej Baco 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 25.16
12 Jakub DrmlaJakub Drmla 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 25.55
13 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 26.31
14 Václav HraběVáclav Hrabě 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 26.54
15 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 1 26.62
15 Vít JersákVít Jersák 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.62

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.62 8.00
2 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.72 6.00
3 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 22.93 5.00
4 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 23.30 3.00
5 Anna BajanováAnna Bajanová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 25.24
6 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 26.74
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.32 2.00
2 Kateřina DurdilováKateřina Durdilová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 23.98
3 Linda SekyrováLinda Sekyrová 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 25.44
4 Karolína VeselskáKarolína Veselská 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 25.54
5 Sabina SokolovskáSabina Sokolovská 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 1 26.31
6 Martina NovákováMartina Nováková 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 29.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PozděnováTereza Pozděnová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.90
2 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 25.84
3 Kateřina ZumrováKateřina Zumrová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 26.52
4 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 26.56
5 Veronika ŠestákováVeronika Šestáková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 26.64
Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.68 7.00
2 Lea KrákorováLea Krákorová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 22.96 4.00
3 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 23.56 1.00
4 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 1 23.61
5 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 5 24.25
6 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 6 25.06
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.36 11.00
2 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 21.87 9.00
3 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 25.80
4 Štěpánka BublováŠtěpánka Bublová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 26.15
5 Soňa PižlováSoňa Pižlová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 26.77
6 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.86
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 23.93
2 Emma ČernáEmma Černá 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 24.66
3 Barbora ŠuberováBarbora Šuberová 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 25.81
4 Tereza TauscheováTereza Tauscheová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 26.33
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.36 11.00
2 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 21.87 9.00
3 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.62 8.00
4 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.68 7.00
5 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.72 6.00
6 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 22.93 5.00
7 Lea KrákorováLea Krákorová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 22.96 4.00
8 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 23.30 3.00
9 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.32 2.00
10 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 23.56 1.00
11 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 1 23.61
12 Tereza PozděnováTereza Pozděnová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.90
13 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 23.93
14 Kateřina DurdilováKateřina Durdilová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 23.98
15 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 5 24.25
16 Emma ČernáEmma Černá 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 24.66
17 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 6 25.06
18 Anna BajanováAnna Bajanová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 25.24
19 Linda SekyrováLinda Sekyrová 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 25.44
20 Karolína VeselskáKarolína Veselská 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 25.54
21 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 25.80
22 Barbora ŠuberováBarbora Šuberová 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 25.81
23 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 25.84
24 Štěpánka BublováŠtěpánka Bublová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 26.15
25 Sabina SokolovskáSabina Sokolovská 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 1 26.31
26 Tereza TauscheováTereza Tauscheová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 26.33
27 Kateřina ZumrováKateřina Zumrová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 26.52
28 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 26.56
29 Veronika ŠestákováVeronika Šestáková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 26.64
30 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 26.74
31 Soňa PižlováSoňa Pižlová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 1 26.77
32 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.86
33 Martina NovákováMartina Nováková 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 29.30
Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 48.43 9.00
2 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 49.02 8.00
3 Jan PetrJan Petr 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 50.43 7.00
4 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 51.76 6.00
Jan NovákJan Novák 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 51.90 5.00
2 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 54.45 4.00
3 Filip CíchaFilip Cícha 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 57.27 2.00
4 Filip MiškolciFilip Miškolci 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 57.80 1.00
Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 46.41 11.00
2 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 57.06 3.00
3 Tomáš VlčekTomáš Vlček 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 59.83
4 Matěj MaršounMatěj Maršoun 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 74.10
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 46.41 11.00
2 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 48.43 9.00
3 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 49.02 8.00
4 Jan PetrJan Petr 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 50.43 7.00
5 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 51.76 6.00
6 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 51.90 5.00
7 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 54.45 4.00
8 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 57.06 3.00
9 Filip CíchaFilip Cícha 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 57.27 2.00
10 Filip MiškolciFilip Miškolci 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 57.80 1.00
11 Tomáš VlčekTomáš Vlček 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 59.83
12 Matěj MaršounMatěj Maršoun 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 74.10
Jan NovákJan Novák 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 DNS
Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 45.71 11.00
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 47.33 9.00
3 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 2 50.57 6.00
4 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 51.87 5.00
5 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 6 51.99 4.00
MS Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 46.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrkalováNela Hrkalová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 53.95 3.00
2 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 55.41
3 Veronika KuthanováVeronika Kuthanová 06 ASK DěčínASK Děčín 5 56.31
4 Sára KostihováSára Kostihová 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 63.37
MS Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 59.25
Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka NovákováAnežka Nováková 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 55.41
2 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 56.18
3 Emma BlažkováEmma Blažková 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 56.41
4 Linda SekyrováLinda Sekyrová 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 57.06
5 Zuzana VrátnáZuzana Vrátná 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 57.24
6 Kateřina ŠkvorováKateřina Škvorová 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 58.16
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 48.91 8.00
2 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 49.71 7.00
3 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 54.04 2.00
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 54.97 1.00
5 Soňa PižlováSoňa Pižlová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 63.71
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 45.71 11.00
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 46.17
3 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 47.33 9.00
4 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 48.91 8.00
5 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 49.71 7.00
6 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 2 50.57 6.00
7 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 51.87 5.00
8 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 6 51.99 4.00
9 Nela HrkalováNela Hrkalová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 53.95 3.00
10 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 54.04 2.00
11 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 54.97 1.00
12 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 55.41
12 Anežka NovákováAnežka Nováková 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 55.41
14 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 56.18
15 Veronika KuthanováVeronika Kuthanová 06 ASK DěčínASK Děčín 5 56.31
16 Emma BlažkováEmma Blažková 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 56.41
17 Linda SekyrováLinda Sekyrová 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 57.06
18 Zuzana VrátnáZuzana Vrátná 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 57.24
19 Kateřina ŠkvorováKateřina Škvorová 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 58.16
20 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 59.25
21 Sára KostihováSára Kostihová 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 63.37
22 Soňa PižlováSoňa Pižlová 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 63.71
Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 2:21.28 11.00
2 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 2:35.62 9.00
3 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 12 2:39.21 8.00
4 Matěj KulhánekMatěj Kulhánek 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 9 2:41.10 7.00
5 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 2:44.77 6.00
6 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:47.89 5.00
7 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 2:55.59 4.00
8 Tomáš ŠmilauerTomáš Šmilauer 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 10 2:57.07 3.00
9 Ondřej JečnýOndřej Ječný 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 2:58.19 2.00
10 Michal Yaňez ValenzuelaMichal Yaňez Valenzuela 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 11 2:58.29 1.00
11 Ondřej BacoOndřej Baco 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 8 2:59.50
12 Jan MiškovskýJan Miškovský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 7 3:21.28
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:45.07 11.00
2 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:48.39 9.00
3 Stela SmutnáStela Smutná 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 10 2:55.55 8.00
4 Veronika SklenářováVeronika Sklenářová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 3:05.13 7.00
5 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 8 3:07.19 6.00
6 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 3:08.36 5.00
7 Tereza TauscheováTereza Tauscheová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 12 3:10.42 4.00
8 Štěpánka BublováŠtěpánka Bublová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 3:10.74 3.00
9 Kateřina KašpárkováKateřina Kašpárková 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 3:12.49 2.00
10 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 3:15.12 1.00
11 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 14 3:23.06
12 Barbora ŠuberováBarbora Šuberová 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11 3:24.79
13 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 13 3:30.10
MS Medea Mia SkořepováMedea Mia Skořepová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 3:41.81
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 ASK LovosiceASK Lovosice 9 4:54.53 11.00
2 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 5:30.06 9.00
3 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 5:49.49 8.00
4 Václav HraběVáclav Hrabě 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 5:54.67 7.00
5 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 5:55.74 6.00
6 Patrik LisecPatrik Lisec 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 6:07.30 5.00
7 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 6:19.94 4.00
8 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 6:41.09 3.00
Matěj MotyčkaMatěj Motyčka 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 5:54.66 11.00
2 Kateřina SmržováKateřina Smržová 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 10 5:55.73 9.00
3 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 5:59.43 8.00
4 Maya LosováMaya Losová 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 8 6:03.46 7.00
5 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 6:06.99 6.00
6 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 11 6:35.35 5.00
7 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 6:38.32 4.00
8 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 7:08.52 3.00
9 Martina NovákováMartina Nováková 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 9 7:19.21 2.00
10 Karolína KřížováKarolína Křížová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 7:22.26 1.00
Maja ErnekerováMaja Ernekerová 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 DNS
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.25 11.00
2 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 10.57 9.00
3 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 6 11.69 8.00
4 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.26 6.00
5 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 12.28 5.00
Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZajíčekJan Zajíček 06 ASK DěčínASK Děčín 6 12.17 7.00
2 Adam KočíAdam Kočí 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 12.79 4.00
3 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 12.89 3.00
4 Jakub JežekJakub Ježek 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 7 13.46 2.00
5 Filip MiškolciFilip Miškolci 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 15.78 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.25 11.00
2 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 10.57 9.00
3 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 6 11.69 8.00
4 Jan ZajíčekJan Zajíček 06 ASK DěčínASK Děčín 6 12.17 7.00
5 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.26 6.00
6 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 12.28 5.00
7 Adam KočíAdam Kočí 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 12.79 4.00
8 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 12.89 3.00
9 Jakub JežekJakub Ježek 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 7 13.46 2.00
10 Filip MiškolciFilip Miškolci 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 15.78 1.00
Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.79 11.00
2 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 11.17 9.00
3 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.22 8.00
4 Angelina KernováAngelina Kernová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 12.30 7.00
5 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 12.45 5.00
6 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 12.51 4.00
7 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 16.54
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.36 6.00
2 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.02 3.00
3 Kateřina ZárubováKateřina Zárubová 07 ASK DěčínASK Děčín 3 13.10 2.00
4 Sofie ŽďárskáSofie Žďárská 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 14.16 1.00
5 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 14.24
Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.79 11.00
2 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 11.17 9.00
3 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.22 8.00
4 Angelina KernováAngelina Kernová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 12.30 7.00
5 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.36 6.00
6 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 12.45 5.00
7 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 12.51 4.00
8 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.02 3.00
9 Kateřina ZárubováKateřina Zárubová 07 ASK DěčínASK Děčín 3 13.10 2.00
10 Sofie ŽďárskáSofie Žďárská 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 14.16 1.00
11 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 14.24
12 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 16.54
Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chudina, Tesner, Pavlas, Petránek Chudina, Tesner, Pavlas, Petránek USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 34.47 11.00
2 Kuric, Zajíček, Žáček, Peterka Kuric, Zajíček, Žáček, Peterka ASK DěčínASK Děčín 1 35.67 9.00
3 Císař, Gregor, Vaněk, Barát Císař, Gregor, Vaněk, Barát Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 35.73 8.00
4 Závěrka, Hrabě, Hrabě, Černohorský Závěrka, Hrabě, Hrabě, Černohorský Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 36.61 7.00
5 Kačur, Bradáč, Soukup, Pachir Kačur, Bradáč, Soukup, Pachir ASK LovosiceASK Lovosice 2 37.12 6.00
6 Černý, Flanderka, Kulhánek, Janoušek Černý, Flanderka, Kulhánek, Janoušek USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 38.47 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Abrahám, Petr, Žárský, Lisec Abrahám, Petr, Žárský, Lisec Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 37.38 5.00
2 Baco, Jabor, Ježek, Miškovský Baco, Jabor, Ježek, Miškovský Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 39.50 3.00
3 Miškolci, Kryl, Jungwirth, Steinecker Miškolci, Kryl, Jungwirth, Steinecker USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 39.98 2.00
4 Ječný, Jelínek, Škreko, Dlouhý Ječný, Jelínek, Škreko, Dlouhý USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 40.74 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chudina, Tesner, Pavlas, Petránek Chudina, Tesner, Pavlas, Petránek USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 34.47 11.00
2 Kuric, Zajíček, Žáček, Peterka Kuric, Zajíček, Žáček, Peterka ASK DěčínASK Děčín 1 35.67 9.00
3 Císař, Gregor, Vaněk, Barát Císař, Gregor, Vaněk, Barát Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 35.73 8.00
4 Závěrka, Hrabě, Hrabě, Černohorský Závěrka, Hrabě, Hrabě, Černohorský Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 36.61 7.00
5 Kačur, Bradáč, Soukup, Pachir Kačur, Bradáč, Soukup, Pachir ASK LovosiceASK Lovosice 2 37.12 6.00
6 Abrahám, Petr, Žárský, Lisec Abrahám, Petr, Žárský, Lisec Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 37.38 5.00
7 Černý, Flanderka, Kulhánek, Janoušek Černý, Flanderka, Kulhánek, Janoušek USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 38.47 4.00
8 Baco, Jabor, Ježek, Miškovský Baco, Jabor, Ježek, Miškovský Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 39.50 3.00
9 Miškolci, Kryl, Jungwirth, Steinecker Miškolci, Kryl, Jungwirth, Steinecker USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 39.98 2.00
10 Ječný, Jelínek, Škreko, Dlouhý Ječný, Jelínek, Škreko, Dlouhý USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 40.74 1.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balínová, Fišerová, Křížová, Šišovská Balínová, Fišerová, Křížová, Šišovská Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 34.21 11.00
2 Zitková, Krausová, Matějková, Vrbová Zitková, Krausová, Matějková, Vrbová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 35.25 9.00
3 Balíková, Gruntová, Klepáčová, Smržová Balíková, Gruntová, Klepáčová, Smržová ASK LovosiceASK Lovosice 5 35.54 8.00
4 Zárubová, Vlachová, Zrůstová, Kopecká Zárubová, Vlachová, Zrůstová, Kopecká ASK DěčínASK Děčín 2 36.40 5.00
5 Pražáková, Žďárská, Smutná, Sklenářová Pražáková, Žďárská, Smutná, Sklenářová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 38.01 4.00
6 Durdilová, Pintaudi, Vrátná, Bajanová Durdilová, Pintaudi, Vrátná, Bajanová Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 38.30 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrnčířová, Kučerová, Kernová, Krákorová Hrnčířová, Kučerová, Kernová, Krákorová ASK LovosiceASK Lovosice 3 35.83 7.00
2 Cidlinová, Mafiana, Košťálová, Soukupová Cidlinová, Mafiana, Košťálová, Soukupová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 35.94 6.00
3 Krotilová, Zápotocká, Laudová, Kudělová Krotilová, Zápotocká, Laudová, Kudělová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 38.43 2.00
4 Stehlíková, Vlčková, Novotná, Vavříková Stehlíková, Vlčková, Novotná, Vavříková ASK DěčínASK Děčín 1 39.25
5 Škvorová, Tauscheová, Štréblová, Reichlová Škvorová, Tauscheová, Štréblová, Reichlová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 39.64
6 Blažková, Nováková, Sekyrová, Tlamichová Blažková, Nováková, Sekyrová, Tlamichová Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 40.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veselská, Mrňáková, Kolaříková, Kostihová Veselská, Mrňáková, Kolaříková, Kostihová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 39.00 1.00
2 Novotná, Novotná, Holecová, Pozděnová Novotná, Novotná, Holecová, Pozděnová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 39.15
3 Biňovcová, Kubcová, Krulichová, Kormundová Biňovcová, Kubcová, Krulichová, Kormundová ASK LovosiceASK Lovosice 4 40.93
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balínová, Fišerová, Křížová, Šišovská Balínová, Fišerová, Křížová, Šišovská Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 34.21 11.00
2 Zitková, Krausová, Matějková, Vrbová Zitková, Krausová, Matějková, Vrbová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 35.25 9.00
3 Balíková, Gruntová, Klepáčová, Smržová Balíková, Gruntová, Klepáčová, Smržová ASK LovosiceASK Lovosice 5 35.54 8.00
4 Hrnčířová, Kučerová, Kernová, Krákorová Hrnčířová, Kučerová, Kernová, Krákorová ASK LovosiceASK Lovosice 3 35.83 7.00
5 Cidlinová, Mafiana, Košťálová, Soukupová Cidlinová, Mafiana, Košťálová, Soukupová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 35.94 6.00
6 Zárubová, Vlachová, Zrůstová, Kopecká Zárubová, Vlachová, Zrůstová, Kopecká ASK DěčínASK Děčín 2 36.40 5.00
7 Pražáková, Žďárská, Smutná, Sklenářová Pražáková, Žďárská, Smutná, Sklenářová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 38.01 4.00
8 Durdilová, Pintaudi, Vrátná, Bajanová Durdilová, Pintaudi, Vrátná, Bajanová Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 38.30 3.00
9 Krotilová, Zápotocká, Laudová, Kudělová Krotilová, Zápotocká, Laudová, Kudělová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 38.43 2.00
10 Veselská, Mrňáková, Kolaříková, Kostihová Veselská, Mrňáková, Kolaříková, Kostihová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 39.00 1.00
11 Novotná, Novotná, Holecová, Pozděnová Novotná, Novotná, Holecová, Pozděnová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 39.15
12 Stehlíková, Vlčková, Novotná, Vavříková Stehlíková, Vlčková, Novotná, Vavříková ASK DěčínASK Děčín 1 39.25
13 Škvorová, Tauscheová, Štréblová, Reichlová Škvorová, Tauscheová, Štréblová, Reichlová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 39.64
14 Blažková, Nováková, Sekyrová, Tlamichová Blažková, Nováková, Sekyrová, Tlamichová Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 40.43
15 Biňovcová, Kubcová, Krulichová, Kormundová Biňovcová, Kubcová, Krulichová, Kormundová ASK LovosiceASK Lovosice 4 40.93

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,37 Body
1 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 3 1.35 -oooxooxxx 11.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 1 1.25 oooxxoxxx 9.00
3 David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 2 1.20 oooxx 8.00
Daniel ŽárskýDaniel Žárský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 4 DNS
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,22 1,25 1,27 1,30 Body
1 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 8 1.27 ooxoooxox 11.00
2 Monika NeugebauerováMonika Neugebauerová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 5 1.15 xxoxoxxx 9.00
3= Kristina ŠtréblováKristina Štréblová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 10 1.10 oxxx 7.50
3= Angelina KernováAngelina Kernová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 2 1.10 oxxx 7.50
5 Sára KostihováSára Kostihová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 3 1.10 xoxxx 6.00
Anna KamenickáAnna Kamenická
ASK DěčínASK Děčín
07 1 DNS
Maya LosováMaya Losová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 4 DNS
Veronika SklenářováVeronika Sklenářová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 7 NM xxx
MS Nikola ŘíhováNikola Říhová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 6 1.15
Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 9 DNS
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bořek ChudinaBořek Chudina
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 25 4.39 +0.0 m/s x3.79  +0.04.26  +0.04.264.32  +0.04.26  +0.04.39  +0.0 11.00
2 Jan ZajíčekJan Zajíček
ASK DěčínASK Děčín
06 19 4.14 +0.0 m/s 3.66  +0.53.99  +0.33.81  +0.03.994.10  +0.04.14  +0.04.14  -0.3 9.00
3 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka
ASK LovosiceASK Lovosice
06 18 4.14 +0.0 m/s 3.98  +0.54.14  +0.04.04  +0.04.143.97  +0.03.96  +0.44.07  -0.3 8.00
4 Jakub JežekJakub Ježek
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 24 3.95 +0.3 m/s 3.86  +0.6xx3.86x3.91  +0.03.95  +0.3 7.00
5 Jan PetrJan Petr
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 12 3.93 -0.3 m/s x3.77  +0.7x3.773.80  +1.23.93  -0.3- 6.00
6 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 16 3.93 +0.4 m/s 3.62  +0.73.62  +1.13.93  +0.43.933.79  +0.03.79  -0.3- 5.00
7 Matěj KulhánekMatěj Kulhánek
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 10 3.90 +0.0 m/s 3.51  +0.43.73  +0.53.81  +0.63.813.90  +0.03.87  +0.03.88 4.00
8 Jan JanoušekJan Janoušek
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 6 3.78 +0.5 m/s x3.78  +0.53.56  +0.03.783.59  -0.23.31  +0.03.65  +0.0 3.00
9 Vít ŽáčekVít Žáček
ASK DěčínASK Děčín
08 20 3.76 +0.0 m/s 3.64  +0.03.76  +0.0x3.760.00.00.0 2.00
10 Adam KočíAdam Kočí
ASK LovosiceASK Lovosice
06 9 3.73 +0.4 m/s 3.73  +0.43.44  +0.32.94  +0.33.730.00.00.0 1.00
11 Filip ŠkrekoFilip Škreko
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
08 15 3.67 +0.7 m/s 3.67  +0.7xx3.670.00.00.0
12 Ondřej JaborOndřej Jabor
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 5 3.63 +0.0 m/s 3.41  +0.73.36  +0.63.63  +0.03.630.00.00.0
13 Filip CíchaFilip Cícha
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 1 3.54 +1.0 m/s 3.25  +0.03.54  +1.0x3.540.0  +0.00.00.0
14 Jáchym FlanderkaJáchym Flanderka
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 4 3.52 +0.7 m/s 3.52  +0.7x3.41  +0.03.520.0  +0.00.00.0
15 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 2 3.46 +1.0 m/s 3.46  +1.03.37  +0.73.10  +0.63.460.00.00.0
16 Ondřej JečnýOndřej Ječný
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 23 3.45 +0.4 m/s 2.95  +0.73.45  +0.43.38  +0.03.450.00.00.0
17 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 7 3.43 -0.3 m/s 3.22  +0.43.43  -0.33.18  +0.63.430.00.00.0
18 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 3 3.43 -0.4 m/s 2.67  +0.43.43  -0.42.84  +0.03.430.00.00.0
19 Michal Yaňez ValenzuelaMichal Yaňez Valenzuela
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 17 3.31 +0.8 m/s 3.31  +0.83.26  +1.03.18  +0.03.310.00.00.0
20 Josef SteineckerJosef Steinecker
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 14 3.23 +0.6 m/s 3.23  +0.63.15  +0.83.18  +0.03.230.00.00.0
21 Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
08 8 3.23 +0.8 m/s 3.11  +0.63.23  +0.83.01  +0.33.230.00.00.0
22 David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 13 3.19 +0.7 m/s 3.19  +0.7xx3.190.00.00.0
23 Jan MiškovskýJan Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 22 3.16 +0.9 m/s 3.16  +0.93.03  +0.33.103.160.00.00.0
24 Pavel PocPavel Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 21 2.89 +0.4 m/s 2.76  +1.32.87  +0.02.89  +0.42.890.00.00.0
25 Šimon NievesŠimon Nieves
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 11 2.29 +0.0 m/s 2.27  +0.72.29  +0.02.24  +0.52.290.00.00.0
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KrausováKateřina Krausová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 25 4.29 +0.0 m/s 4.29  +0.0x3.92  -0.74.29x4.08  +0.0x 11.00
2 Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 23 4.13 +0.7 m/s 4.03  +0.0x3.93  +0.04.03x4.13  +0.73.91  +0.0 9.00
3 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 22 3.96 +0.0 m/s 3.38  -0.23.79  +0.0-3.793.96  +0.03.75  +0.43.94  +0.0 8.00
4 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková
ASK LovosiceASK Lovosice
07 21 3.89 -0.6 m/s 3.58  +0.03.66  +0.03.89  -0.63.893.72  +0.03.83  +0.33.84  +0.0 7.00
5 Lea KrákorováLea Krákorová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 24 3.86 +0.0 m/s x3.66  +0.03.55  +0.53.663.64  +0.73.50  +0.03.86  +0.0 6.00
6 Kateřina SmržováKateřina Smržová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 12 3.83 -0.3 m/s 2.81  +0.03.12  -1.33.67  +0.03.673.41  +0.73.83  -0.33.51  +0.0 5.00
7 Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 20 3.76 -0.6 m/s 3.59  +0.03.61  +0.03.76  -0.63.763.70  +1.03.71  +0.03.65  +0.0 4.00
8 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková
ASK DěčínASK Děčín
08 15 3.71 +0.0 m/s 3.52  +0.03.19  -1.33.71  +0.03.713.63  +0.83.49  +0.03.35  +0.0 3.00
9 Lucie VlachováLucie Vlachová
ASK DěčínASK Děčín
06 17 3.65 -0.7 m/s 3.38  -0.33.65  -0.73.36  -0.53.650.00.00.0 2.00
10 Zuzana VrátnáZuzana Vrátná
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 19 3.59 +0.0 m/s 3.37  -0.23.59  +0.0x3.590.00.00.0 1.00
11 Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 11 3.56 +0.0 m/s x3.56  +0.03.53  +0.03.560.00.00.0
12 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
08 4 3.55 +0.5 m/s 3.45  +0.53.42  +0.03.55  +0.53.550.00.00.0
13 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 5 3.48 +0.0 m/s 3.48  +0.02.68  +0.03.19  +0.03.480.00.00.0
14 Anna BajanováAnna Bajanová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
06 1 3.47 +0.0 m/s x3.47  +0.03.47  +0.53.470.00.00.0
15 Stela SmutnáStela Smutná
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 13 3.21 -0.8 m/s 3.15  +0.03.19  -1.03.21  -0.83.210.00.00.0
16 Veronika KuthanováVeronika Kuthanová
ASK DěčínASK Děčín
06 6 3.18 +0.0 m/s 3.05  +0.03.18  +0.03.01  +0.03.180.00.00.0
17 Rita MrňákováRita Mrňáková
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
08 8 3.15 +0.3 m/s 3.14  +0.32.98  +0.03.15  +0.33.150.00.00.0
18 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 26 3.15 +0.4 m/s 3.05  +0.03.15  +0.43.05  +0.03.150.00.00.0
19 Amélie VlčkováAmélie Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
08 18 3.15 -0.4 m/s 3.03  +0.03.15  -0.43.04  +0.03.150.00.00.0
20 Kateřina KašpárkováKateřina Kašpárková
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 3 3.07 +0.3 m/s 2.95  +0.53.07  +0.3x3.070.0  +0.50.00.0
21 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 10 2.96 +0.0 m/s x2.96  +0.0x2.960.00.00.0
22 Sofie TlamichováSofie Tlamichová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 14 2.95 -1.0 m/s 2.65  +0.02.95  -1.02.94  +0.02.950.00.00.0
23 Karolína VeselskáKarolína Veselská
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 16 2.93 -1.0 m/s 2.86  -0.32.93  -1.02.83  +0.02.930.00.00.0
24 Anna BeranováAnna Beranová
ASK DěčínASK Děčín
08 2 2.38 +0.5 m/s 2.38  +0.52.25  +0.52.38  +0.42.380.00.00.0
25 Monika NeugebauerováMonika Neugebauerová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 9 0.00 xxx0.00.00.00.0
Jana LaudováJana Laudová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 1 11.58 11.5810.7410.9611.5810.6810.2211.31 11.00
2 Kateřina ŠkvorováKateřina Škvorová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 9 07.92 07.3907.9206.6807.9206.7906.76- 9.00
3 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 5 07.79 -07.3807.7907.79--05.86 8.00
4 Anna KrotilováAnna Krotilová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 4 07.54 07.4606.9907.2307.4607.0407.5407.35 7.00
5 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 8 07.44 06.6906.4606.8306.8307.3207.0207.44 6.00
6 Tereza PozděnováTereza Pozděnová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 6 07.11 06.2805.8606.6006.6006.4907.0107.11 5.00
7 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 3 06.81 06.6206.8106.3606.8106.5106.2806.49 4.00
8 Petra PražákováPetra Pražáková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 7 06.63 06.5906.5506.4106.5906.4006.6305.88 3.00
9 Simona HovorkováSimona Hovorková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 2 06.18 06.18-06.1506.180.00.00.0 2.00
10 Kateřina ZumrováKateřina Zumrová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 12 05.52 -05.1205.5205.520.00.00.0 1.00
11 Marianna VlčkováMarianna Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
06 11 05.34 --05.3405.340.00.00.0
12 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 10 05.18 -05.18-05.180.00.00.0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 4 10.20 10.2009.0209.9310.2009.8308.73- 11.00
2 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 13 08.62 08.1808.6207.9208.6207.3007.270.0 9.00
3 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 10 07.73 07.2507.2007.6107.6107.2907.7307.60 8.00
4 Patrik KleinPatrik Klein
ASK DěčínASK Děčín
06 6 06.49 06.0006.49-06.4905.0006.1406.21 7.00
5 Jan NovákJan Novák
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 9 06.06 06.0605.6505.2406.06-05.5705.10 6.00
6 Jan VrátnýJan Vrátný
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 14 05.94 05.9405.7705.6905.940.00.00.0 5.00
7 Patrik LisecPatrik Lisec
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 7 05.71 04.6204.8605.3005.30-05.710.0 4.00
8 Daniel ČernákDaniel Černák
ASK DěčínASK Děčín
06 2 05.54 05.38-05.5405.5405.1005.4905.23 3.00
9 Jakub DrmlaJakub Drmla
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
08 3 05.23 05.2304.9304.2605.230.00.00.0 2.00
10 Matyáš AuervekMatyáš Auervek
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 1 05.10 05.1004.8804.5205.100.00.00.0 1.00
11 Tomáš ŠmilauerTomáš Šmilauer
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
08 12 04.71 04.71-03.9804.710.00.00.0
12 Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
08 5 04.38 -04.3804.2604.380.00.00.0
13 Jan SahulaJan Sahula
ASK DěčínASK Děčín
07 11 04.20 -04.1304.2004.200.00.00.0
14 Matěj MaršounMatěj Maršoun
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 8 04.00 03.0703.3504.0004.000.00.00.0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 8 23.29 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 1 19.31 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Anežka NovákováAnežka Nováková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 6 18.11 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 9 16.91 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Sofie ŽďárskáSofie Žďárská
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 12 15.38 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Simona HovorkováSimona Hovorková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 3 14.87 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Petra PražákováPetra Pražáková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 7 14.70 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Kristina ŠtréblováKristina Štréblová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 10 14.03 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Zuzana HolecováZuzana Holecová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 2 11.81 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 11 10.25 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Karolína KřížováKarolína Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 5 07.80 0.00.00.00.00.00.00.0
Anna KamenickáAnna Kamenická
ASK DěčínASK Děčín
07 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
06 11 37.42 0.0 11.00
2 Jan HraběJan Hrabě
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
06 5 31.96 0.0 9.00
3 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 8 21.98 0.0 8.00
4 Martin GregorMartin Gregor
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 4 21.74 0.0 7.00
5 Dan KačurDan Kačur
ASK LovosiceASK Lovosice
07 6 21.32 0.0 6.00
6 Patrik KleinPatrik Klein
ASK DěčínASK Děčín
06 7 19.93 0.0 5.00
7 Daniel ČernákDaniel Černák
ASK DěčínASK Děčín
06 3 16.55 0.0 4.00
8 Adam BradáčAdam Bradáč
ASK LovosiceASK Lovosice
07 2 15.57 0.0 3.00
9 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 1 14.71 0.0 2.00
10 Jan SahulaJan Sahula
ASK DěčínASK Děčín
07 9 14.00 0.0 1.00
11 Tomáš VlčekTomáš Vlček
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 10 09.80 0.0
Celkem 11 závodníků