Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje

Děčín (26. 5. 2019)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 14 6.39 +1.5 m/s 5.71  +0.06.39  +1.55.93  -0.76.395.74  -2.05.68  -2.45.33  -1.5
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 13 6.12 -0.5 m/s 5.77  +0.85.89  +1.25.74  -0.35.895.74  -0.96.12  -0.56.00  +0.6
3 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 11 6.06 +1.1 m/s 5.81  +0.66.06  +1.1x6.065.84  -1.5xx
4 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 7 5.96 +0.7 m/s 4.67  +0.34.05  +0.05.96  +0.75.965.39  -0.34.73  -0.35.11  -0.9
5 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 12 5.65 -0.3 m/s 5.63  +0.45.56  +0.75.65  -0.35.655.52  -1.45.36  +0.35.19  +0.9
6 Jakub BeckJakub Beck
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 1 5.63 +0.3 m/s 5.63  +0.35.11  +0.35.25  +1.45.635.59  -0.95.63  -1.35.60  -0.8
7 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 9 5.57 +0.3 m/s 4.68  +0.04.22  +0.05.57  +0.35.575.12  -1.25.48  -1.25.40  +0.0
8 Dominik DuffekDominik Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 3 5.51 +1.3 m/s 5.46  +0.05.12  +0.45.51  +1.35.51x5.32  -0.95.30  -1.4
9 Jakub UmlaufJakub Umlauf
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10 5.26 +0.6 m/s 5.23  +0.55.26  +0.6x5.260.0  +0.40.00.0
10 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 8 5.21 +0.7 m/s 4.79  +0.04.74  +0.05.21  +0.75.210.00.00.0
11 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 2 5.03 +0.4 m/s 5.03  +0.44.89  +0.8x5.030.00.00.0
12 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 6 4.39 +0.0 m/s 4.25  +0.44.39  +0.04.32  +1.04.390.00.00.0
13 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 5 4.20 +0.6 m/s x4.20  +0.63.52  +0.44.200.00.00.0
MS Timotej HaszisTimotej Haszis
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 4 5.68 +0.0 m/s 5.68  +0.05.61  +0.05.55  +1.05.680.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 26.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 15 5.33 -0.4 m/s 5.33  -0.45.01  -2.75.16  -1.75.335.16  -2.3x5.00  -2.2
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 12 5.22 -0.5 m/s 5.21  -1.55.09  -1.25.22  -0.55.22x5.17  -1.2x
3 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 14 5.17 -2.9 m/s 5.09  -0.24.77  -1.35.13  -2.05.134.78  -2.05.17  -2.95.07  -1.9
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 9 5.10 +0.0 m/s 5.10  +0.0x4.93  -1.25.104.85  -1.74.68  -1.94.89  -1.9
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 11 5.09 -1.1 m/s x4.96  -0.8x4.965.04  -0.75.08  -1.75.09  -1.1
6 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5 5.00 -2.0 m/s 4.97  -0.94.68  -1.85.00  -2.05.00xx4.99  -1.9
7 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 10 4.97 -1.5 m/s 4.74  +0.04.93  -0.24.97  -1.54.974.90  -2.74.82  -2.64.52  -1.9
8 Tereza DivišováTereza Divišová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4 4.96 -0.8 m/s 4.73  -0.24.96  -0.84.64  -0.84.963.93  -1.8x4.26  -0.8
9 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 13 4.94 -1.8 m/s x4.64  -2.44.94  -1.84.940.00.00.0
10 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 7 4.88 -0.5 m/s 4.88  -0.5x4.67  -0.44.880.0  -1.50.00.0
11 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 6 4.85 -1.0 m/s 4.65  +0.04.85  -1.04.76  -1.44.850.00.00.0
12 Markéta MaláMarkéta Malá
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 8 4.76 -1.2 m/s 4.76  -1.24.37  -1.7x4.760.0  -1.40.00.0
13 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 16 4.62 +0.4 m/s 4.62  +0.44.46  -2.1-4.620.00.00.0
14 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková
AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s.
01 1 4.41 +0.0 m/s x4.41  +0.04.28  -0.84.410.00.00.0
15 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 3 4.20 +0.3 m/s 4.20  +0.33.96  -1.34.20  -1.64.200.00.00.0
16 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 2 3.78 -1.3 m/s x3.78  -1.33.33  -0.43.780.00.00.0
Celkem 16 závodníků